تهدید مرگبار «معبد ایرانی» توسط این مرد عجیب


هالک برزیلی در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که می خواهد سر معبد ایران را ببرد.

به گزارش صبح صبح، این چالش در آخرین کامنت خود با انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی تایید کرد و گفت: می خواهم به وزن ۱۲۰ کیلوگرم برسم که این یک چشمک برای هالک ایرانی است که مرا به مبارزه دعوت کرد. من میخوام به ۱۲۰ کیلو برسم ولی تو (غریبه) باید وزنت رو کم کنی تا به ۱۲۰ کیلو برسه. من می خواهم سرم را بتراشم.

معبد برزیل: می خواهم رئیس معبد ایرانی شوم!

روماریو دوس سانتوس آلوز که قصد مبارزه با سجاد غریبی را دارد اعلام کرده است که می خواهد سر معبد ایرانیان را ببرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سجاد غریبی معروف به معبد ایرانیان بسیار به یافتن حریف نزدیک شده است. او فرصت رقابت در کشتی را از دست داد و اکنون می تواند در MMA مبارزه کند.

با توجه به اینکه یک غریبه پیشنهاد روماریو دوس سانتوس آلوز را پذیرفته بود، می توان این رقابت را بین این دو ساختار انجام داد. سانتوس آلوز ۲۹ ساله معروف به هالک برزیلی در چندین مصاحبه اعلام کرده که دوست دارد با هالک ایرانی مبارزه کند.

او در آخرین کامنت خود با انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی این چالش را تایید کرد و گفت: می خواهم وزنش به ۱۲۰ کیلوگرم برسد که این یک چشمک برای هالک ایرانی است که مرا به مبارزه دعوت کرد. من میخوام به ۱۲۰ کیلو برسم ولی تو (غریبه) باید وزنت رو کم کنی تا به ۱۲۰ کیلو برسه. من می خواهم سرم را بتراشم.

در چنین شرایطی یک غریبه مبارزه با هالک برزیلی را می پذیرفت و برای رسیدن به این مقام باید به کاهش وزن قابل توجهی می رسید. وزن بدنه ایرانی ۱۸۰ کیلوگرم است.