تمرین برای لاغری جانبی با 10 روش عملی


از دست دادن چربی شکم و پهلو برای همه ما یک چالش بزرگ است. بسیاری از افراد سعی می کنند تمریناتی را برای نازک شدن پهلوها انتخاب کنند ، مانند کرانچ و سایر حرکات شکمی که ماهیچه مایل مورب را هدف قرار می دهند. چربی را در ناحیه کناری آب کنید و چربی نازک تری داشته باشید. تالیوم برخی نیز ورزش را به عنوان راهی برای کاهش سریع وزن انتخاب می کنند. اما این حرکات زیاد برای نازک شدن پهلوها کار نمی کند.

ورزش یک روش م toثر برای کاهش وزن است ، اما کافی نیست. برای کاهش وزن ، باید همه نکات را با هم رعایت کنید ، رژیم غذایی ، ورزش و شیوه زندگی سالم در کنار هم به کاهش وزن کمک می کند.

برای کاهش وزن چه تمریناتی باید انجام دهیم؟

همه تمرینات تاثیر نازک شدن پهلوها و شکم را ندارند این مقاله چند تمرین برای لاغر شدن پهلوها را معرفی می کند که بسیار مثر خواهد بود. به یاد داشته باشید که ورزش بسیار مهم است.

میز کناری

برای تهیه بوفه ، به پهلو و روی یک آرنج دراز بکشید و باسن خود را به سمت بالا بکشید تا از بالای شانه ها تا پاها خط مستقیم ایجاد کنید. 5 ثانیه در این حالت بمانید ، سپس باسن خود را به زمین بکشید و دوباره آنها را بالا بیاورید ، مطمئن شوید که باسن شما به زمین برخورد نمی کند.

این کار را یک دقیقه یا 10 بار انجام دهید ، سپس طرف را تغییر دهید.

تمرینات شکمی و جانبی

تخته بالا – تخته بالا – پایین

روی تخته ای بنشینید و بازوها را صاف نگه دارید ، از شانه ها تا انگشتان پا در یک خط مستقیم قرار بگیرید. آرنج چپ و سپس آرنج راست را به زمین خم کرده و بدن را در حالت جدول قرار دهید. سپس بازوها را صاف کرده و به حالت جلو بازگردید. این حرکت را 10 بار تکرار کنید.

لاغری جانبی

منحنی های کناری کتل بل

پاها را در امتداد شانه ها بایستید. یک کتری زنگوله را در دست راست خود نگه دارید ، کمی به سمت راست خم شوید و بگذارید وزن به زمین بچسبد. سپس به حالت ایستاده بازگردید.

این کار را 10 بار به راست و سپس 10 بار به سمت چپ انجام دهید.

تمرینات باریک

اسکات را با Kettlebell Twist Squats حرکت دهید

با هر دو دست یک کتری زنگ دار نگه دارید ، آرنج ها را خم کرده و بازوها را به سینه خود ببندید. در حالی که بالاتنه خود را به راست می چرخانید ، تبر را در حالی که تبر را نگه داشته اید نگه دارید. سپس متوقف شده و به حالت اولیه بازگردید. سپس با اسکات به سمت چپ حرکت کنید. این کار را 10 بار پشت سر هم انجام دهید.

اسکات کاتل بل

حرکت توپ قطره زانو

این حرکت همچنین به نازک شدن پهلوها کمک می کند. به پشت روی زمین دراز بکشید ، زانوها را خم کنید و کف پاها را روی زمین قرار دهید. دستان خود را در دو طرف شانه ها قرار دهید تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید. یک توپ متوسط ​​را بین زانوها نگه دارید و فشار دهید. پاهای خود را از زمین بلند کرده و طوری بلند کنید که پاهایتان در سقف باشد. سپس به آرامی زانوها را به یک طرف بدن (راست یا چپ) پایین بیاورید ، اما پشت خود را صاف نگه دارید در حالی که زانوها را پایین نمی آورید. این حرکت به نازک شدن پهلوها کمک زیادی می کند.

به یاد داشته باشید که هنگام انجام این حرکت توپ را بین پاهای خود نگه دارید تا حرکت نکند یا زمین نخورد. زانوها را به حالت اول (یعنی در امتداد سقف) برگردانید و سپس در جهت مخالف حرکت کنید.

این حرکت را در 2 ست 10 تایی انجام دهید.

تمرینات باریک

هیزم شکن

حرکت چوب شکن یک تمرین نازک شدن جانبی است که به طور م worksثر کار می کند. پاها را در امتداد شانه ها بایستید. یک کتری یا وزنه را با هر دو دست جلوی خود نگه دارید. وزن خود را روی پای چپ قرار دهید و با حرکت مورب دست ها به سمت بالای شانه چپ ، تنه خود را به چپ بچرخانید. بدن خود را به راست بچرخانید ، وزن خود را روی پای راست خود قرار دهید و وزن دست خود را به سمت پایین ران راست خود ببرید. هنگام حرکت ، پاها و زانوها را در یک محور نگه دارید. توجه داشته باشید که می توانید این حرکت را با کش نیز انجام دهید.

این حرکت را 10 بار انجام دهید و سپس جهت حرکت خود را تغییر دهید.

طرف را نازک کنید

پیچ و تاب های روسی

روی زمین بنشینید و زانوها را خم کرده و کف پای خود را روی زمین قرار دهید. وزنه ای را با هر دو دست نگه دارید و بازوها را به جلو بکشید. کمر باید 45 درجه به عقب برگردد. تنه خود را به راست بچرخانید و اجازه دهید بازوها با قفسه سینه ، راست و زمین مطابقت داشته باشند. سپس به چپ بپیچ.

نکته: برای تسهیل این حرکت ، پاهای خود را چند سانت از زمین بلند کنید و با چرخاندن قسمت بالای بدن پاها را ثابت نگه دارید. این حرکت را در دو ست 10 تایی انجام دهید.

چرخش روسی

حرکت پاهای نیزه مورب

به پشت دراز بکشید و صورتتان رو به سقف باشد ، پاها را خم کرده و کاملاً از هم جدا کنید. باسن خود را کمی به چپ بچرخانید تا پاهای شما نیز به سمت چپ خم شود. حالا دست چپ خود را پشت سر بگذارید و دست راست خود را از بدن خود بیرون بیاورید و کف دست رو به زمین باشد. سپس ، با کمک عضلات شکم و لگن ، پاها را کمی بلند کنید ، اما مطمئن شوید که پاها همچنان به سمت چپ شیب دارند. سپس به آرامی پاهای خود را روی زمین بگذارید. این کار را 30 تا 40 بار انجام دهید و سپس جهت را تغییر دهید.

برای طرف لاغری ورزش کنید

حرکت لیفت ترک داخلی استخوان ران

برای این کار به پشت روی زمین دراز بکشید و پاها را از هم باز کنید. انگشتان پا باید رو به بالا باشد و دست ها پشت سر باشد. پای راست خود را بلند کرده و آن را به سمت بیرون بچرخانید ، و انگشتان پای خود را به سمت بیرون متمایل کنید. با استفاده از قسمت داخلی ران ، پای خود را به آرامی به نقطه شروع پایین بیاورید. سپس با پای چپ این حرکت را در جهت مخالف انجام دهید. این حرکت را 30 تا 40 بار تکرار کنید.

با ورزش ، پهلو را لاغر کنید

حرکت وزنه پایک

برای حرکت نیاز به دمبل یا وزنه دارید. دوباره به پشت دراز بکشید ، صورت را به سقف بکشید ، پاهایتان را کنار هم قرار داده و بکشید. با نگه داشتن وزنی بین 1 تا 2 کیلوگرم در دست چپ ، دست راست خود را زیر سر خود قرار داده و دست چپ خود را در جهت بدن خود بکشید و پاها را بلند کرده و با زاویه 90 درجه تا زانو خم شوید. بدن خود را با حرکت درگیر کنید. سپس به حالت اولیه بازگردید ، این حرکت را 30 تا 40 بار انجام دهید و سپس این حرکت را با دست دیگر تکرار کنید.

تمریناتی برای نازک شدن پهلوها

آیا با حلقه ورزشی نازک شدن پهلو امکان پذیر است؟

اگرچه به نظر می رسد حلقه ها روی عضلات پشت و شکم کار می کنند و اکثر مردم فکر می کنند که حلقه زدن به کوچک شدن کمر و شکم کمک می کند ، اما این یک سوء تفاهم است. یک بازی سورتمه سوزی کالری می سوزاند و می توانید آن را به عنوان یک تمرین قدرتی انجام دهید ، اما به از بین بردن چربی موضعی در ناحیه لگن و شکم کمک نمی کند و یک ورزش لاغری جانبی نیست.

باریک باریک با دوچرخه سواری

دوچرخه سواری یکی از م exercisesثرترین و کاملترین تمریناتی است که اگر به درستی انجام شود به سوزاندن چربی در تمام اعضای بدن کمک می کند. دوچرخه سواری نوعی ورزش قلبی و عروقی است که اگر با سرعت و تمایل مناسب انجام شود به افزایش ضربان قلب کمک می کند و با این ورزش همچنین چربی ها را می سوزاند و کاهش وزن راحت تر اتفاق می افتد.

علاوه بر این ، قسمت های مختلف بدن در دوچرخه سواری شرکت می کنند ، بنابراین کالری سوزی با این ورزش بسیار راحت تر از ورزش های دیگر است. به همین دلیل است که دوچرخه سواری به عنوان یک تمرین م toثر برای سوزاندن چربی در تمام نقاط بدن معرفی می شود و بنابراین بر چربی شکم و لگن نیز تأثیر می گذارد. می توانید دوچرخه سواری را به عنوان عدم کاهش وزن در پهلوها و سایر قسمت های بدن امتحان کنید.

علاوه بر ورزش ، روش ها و نکات دیگری نیز وجود دارد

در این مقاله انواع مختلفی از تمرینات برای پایین آوردن باسن و شکم به شما معرفی می شود. همه این تمرینات و رژیم های غذایی به کاهش وزن بسیار کمک می کند و همچنین در حفظ سلامت جسمی و روحی شما نیز مثر است ، اما به یاد داشته باشید که برخورد با مسیر ورزش و رژیم غذایی مستلزم صبر زیاد و همچنین اراده قوی است.

شرکت مداریا ، تولید کننده دستگاه های نازک کننده با جدیدترین فناوری های روز دنیا ، در این مسیر به شما کمک می کند و سریعتر طرف کوچکتر را برای شما ایجاد می کند.

دستگاه mCare یکی از دستگاه های نازک کننده شرکت Madaria است که به نازک شدن کناره ها کمک می کند و برای از بین بردن سلولیت بسیار مثر است. اساس کار من رول مکش است. غلتک مکنده از یک تکنیک غیر مکانیکی و غیر تهاجمی برای تقویت سلول ها و تحریک پوست استفاده می کند. غلتک مکنده گردش خون را در بافت ها افزایش می دهد و می تواند برای مناطق مختلف پوست استفاده شود.

مقاله مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید