تلاش برای ایجاد آفرینش های تحول آفرین و فرهنگی ۱۴۰۱ – تئاتر آنلاین


مدیرکل هنرهای دراماتیک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه فرا رسیدن بهار سال ۱۴۰۱ در قالب یادداشتی فرا رسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای دراماتیک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی فرا رسیدن بهار را به خانواده تئاتر کشور تبریک گفت. توجه داشته باشید.

در این یادداشت موارد زیر آمده است:

به نام او یاد او آغاز خوبی است

عید همان «حال» است که باید آن را درک کنیم، عید آن شور و شوقی است که ما را به دیدن و شنیدن جهان دیگر دعوت می‌کند تا به درک «دل‌شکسته» برسیم و فرصت دیدار با جهانی را که اگر غبار از آن شسته شود، بگذریم. قلب. ما آن را در قرآن مصور می بینیم. قرآنی که آیات در آن نشسته است; ایستاده اند، پس با چشم عاشق برویم بخوانیم و از چنان چشمه ای بگذریم، چشمه ای که بویش را می دهی. بدون ذکر تقویم.

چنین بهار و ضیافتی برای مردم شریف و مخلص صحنه که اهل اندیشه و انسانیت و هنر هستند. از صمیم قلب آرزو و امید دارم که عرصه های هنرهای نمایشی کشور در سال جدید مملو از خلاقیت های تحول آفرین، فرهنگی و خلاقانه برخاسته از خواست و نیاز واقعی مردم نجیب این سرزمین سرافراز و ارزشمند باشد.

و امید است که تئاترها، کارگاه ها، فرصت های پژوهشی، جشنواره ها، رویدادهای مختلف و رویدادهای مهم در این زمینه در سراسر کشور و عرصه های بین المللی صحنه نمایش چهره قوی و زیبای ایران عزیز و معرف رشد محتوا باشد. و اوج توانایی های اجرایی اهالی هنرهای نمایشی در نوآوری های مفید و پرداختن به علایق سازنده مردم است. از نشان دادن جهان ایرانی برآمده از توحید و ایمان و انسانیت و فضیلت.

برای همه فعالان حاضر در متن و قلب هنرهای نمایشی کشور، پیشکسوتان و جوانان برومند در همه مناظر و عرصه های مورد علاقه آرزوی سلامتی، شادابی و نشاط دارم.