تغییرات در فصل دوم برنامه پارتی ایرج طهماسب


اگرچه در قسمت آخر همه عروسک ها با آنها خداحافظی کردند، اما از صحبت هایشان مشخص بود که نمی خواهند بروند.

به گزارش صبح تایم که همشهری آنلاین گزارش داد: در حالی که زمزمه هایی مبنی بر پایان زودهنگام برنامه «مهمونی» شنیده می شد، طبق اعلام روابط عمومی تریبون رادیویی وی، این سریال براساس قرارداد اولیه ۳۰ نفره ساخته شده است. قسمت ها و بعد از پایان قسمت سی ام از فصل اول آن … بسته شد

اواسط مهرماه آخرین قسمت ایرج طهماسب و عروسک هایش در نمایش خانگی کلید خورد و عوامل این سریال با مخاطبان خداحافظی کردند.

زود خداحافظ

یک مهمانی با همه عروسک های شیرین و دوست داشتنی می تواند ماه ها ادامه داشته باشد. از این رو برخی از تماشاگران پایان این سریال در قسمت ۳۰ را خداحافظی زودهنگام دانستند. اما طبق شنیده ها تولید فصل دوم این کنسرت به زودی آغاز می شود.

اگرچه در قسمت آخر همه عروسک ها با آنها خداحافظی کردند، اما از صحبت هایشان مشخص بود که نمی خواهند بروند.

ایرج طهماسب عروسک کلاه قرمزی قدیمی متولد ۱۳۷۱ است و تا سال ۱۳۹۶ به مدت ۲۶ سال در نمایش های مختلف ایفای نقش کرد و با این حساب بعید است طهماسب بخواهد با عروسک های جدیدی مانند بیبی، پیشا، شباش، قیمه خداحافظی کند. ، کیته خانم و مجسی و به زودی.

پس از پخش آخرین قسمت، بسیاری از مخاطبان از پایان سریال با گذاشتن کامنت ناراحتی خود را اعلام کردند. یکی از کاربران نوشت: جشن مادر متولد نشده باید تمام شود، لطفا دوباره آن را بسازید.

همانطور که یکی دیگر از مخاطبان نوشت: اوه خدای من من بچه ام را دوست دارم، بدون او چه کار می کردم؟

عروسک بچه کلاه قرمزی دیروز است و لباس های شیک پوشیده است. در کلام و رفتارش شیطنت کلاه قرمزی را دارد. اما در مقایسه با آن عروسک، مانند بچه های نسل جدید، شجاعت و هوش بالاتری دارد. کودک به سرعت در قلب مخاطبان جای گرفت و به یکی از شخصیت های اصلی سریال تبدیل شد.

در قسمت آخر فصل ۱، با یک بچه جهش یافته مواجه می شویم. کودکی با اصرار ایرج طهماسب از خداحافظی امتناع کرد و گفت: الان برای خداحافظی سلام نکردم. که مهربان تر و صمیمی تر از همیشه به نظر می رسید، دوست نداشت خداحافظی کند. اما از طرفی دلش به خاطر اخراج ها از تالار عروسی می سوخت. به همین دلیل به ایرج طهماسب گفت: مرا بیرون کن، اما از شر آنها خلاص نشو.

پشه گیاهخوار شد و نیشش را بست

این بچه در قسمت آخر جنبه های دیگری از شخصیت خود را نشان داد. او در قالب فردی مهربان و خیرخواه به دیگران کمک می کرد و کسب و کار آنها را تلفنی شروع می کرد. همچنین در صحنه آخر اعتراف می کند که عاشق دختر گلفروشی شده و با او رابطه پنهانی داشته است. پشه ها، یکی دیگر از شخصیت های محبوب این سریال، گفت که وگان شد و دیگر گاز نگرفت.

این ویژگی ها از احتمال برگزاری مهمانی خبر می دهد. طهماسب در فصل آینده می تواند این جزئیات را گسترش دهد و نوزادی جدید و عذاب آور را به مخاطب معرفی کند.

کنسرت عروسکی و کمدی با اجرای ایرج طهماسب و اجرای ختین شکیبا، کاظم سیاحی، سهیل مستغبیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی، هنرمند علی زرمهری، سهیل رهبر زری، سارا صبری، بهادرالملکی، نازنین کارگردان توسط ایرج طهماسپ به تهیه کنندگی حسن خدادادی محصول ۱۴۰۰ می باشد.

سریال پارتی برنامه ای گفتگو محور است که در آن ایرج طهماسب در کنار عروسک ها میزبان چهره های آشنا از عرصه های هنری و ورزشی است.