تعطیلات مجلل سپهر حیدری و همسرش در اصفهان


آرام گووندی همسر سپهر حیدری با انتشار عکسی از ۳۳ پل اصفهان از سفر غافلگیرکننده خود از دبی به ایران خبر داد.

آرام گووندی که در روزهای گذشته فیلم و عکس هایی از فعالیت های مجلل دبی و خانواده اش منتشر می کرد، صبح با انتشار عکسی از ایران، مخاطبان صفحه خود را شگفت زده کرد.

وی در همین راستا اخیرا تصویری از شب های اصفهان و نمایی از سی و سه پل را برای مخاطبان خود منتشر کرده است که با واکنش های متفاوت کاربران مواجه شده است.

تعطیلات مجلل سپهر حیدری و همسرش در اصفهانبه نظر می رسد همسر سپهر حیدری برخلاف زمانی که به کشورهای عربی سفر می کرد، اصفهان را برای سفر جدید و تعطیلات تابستانی خود انتخاب کرد.

بخوانید: آگهی عجیب همسر سپهر حیدری برای خرید خانه در امارات

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری متولد ۸ خرداد ۱۳۵۹ در اصفهان و فارغ التحصیل لیسانس مکانیک و فوق لیسانس تربیت بدنی است.

او در تیم هایی مانند ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان بازی کرد و گل قهرمانی سپهر حیدری برای پرسپولیس در دیدار فینال مقابل سپاهان باعث محبوبیت او در بین هوادارانش شد.

او می گوید: در ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ همسرم به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکا ایرانیان آمد و با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شدم و به او پیشنهاد ازدواج دادم.

در واقع ازدواج من با عشق در نگاه اول شروع شد و پس از آن سعی کردم به او و خانواده اش نزدیک شوم و پس از آشنایی و درخواست ازدواج با پدرش، آنها نیز پذیرفتند و در نهایت در سال ۱۳۹۲ با هم آشنا شدیم. ازدواج کرد. همسر و دو فرزندم هدیه خوبی برای من هستند.