تعداد فالوورهای اینستاگرم کمدین ایرانی تعجب آور بود!


بیشترین فالوور در اینستاگرام صفحه حسن ریوندی کمدین معروف با ۱۹ میلیون و ۴۰۰ هزار فالوور.

به گزارش صبح به نقل از فرارو; معمولا اکثر فالوورها در میان اکانت های اینستاگرام چهره بازیکنان سینما، تلویزیون، موسیقی و فوتبال هستند.

در ایران از ۱۵ اکانت با بیشترین فالوور، ۹ اکانت متعلق به بازیگران، ۲ اکانت متعلق به خواننده، ۲ اکانت متعلق به فوتبالیست های پیشکسوت و یک اکانت متعلق به کمدین است.

بیشتر بخوانید: رقص «بارسا پرزفر» اینستاگرام/ویدیو را منفجر کرد

بررسی محاسبه این ۱۵ عدد نشان می دهد که بیشترین فالوور در اینستاگرام، صفحه حسن ریوندی کمدین معروف با ۱۹ میلیون و ۴۰۰ هزار فالوور است. در رتبه دوم صفحه مهناز افشار قرار گرفت که ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

در دسته بعدی صفحه اینستاگرام دنیای جهانبخت بازیگر سابق و مدل فعلی قرار دارد. صفحه این چهره جنجالی ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار دنبال کننده دارد. صفحه گلشیفته فراهانی با ۱۳ میلیون و ۳۰۰ فالوور در اینستاگرام در رتبه چهارم قرار گرفت.

پس از او محمدرضا گلزار با ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار فالوور، حسین تهی با ۱۲ میلیون فالوور، رامبد جوان با ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار فالوور، سحر قریشی با ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور و ابراهیم حمیدی (ابی) با ۱۰ فالوور قرار دارند. . ۱,۷۰۰,۰۰۰ فالوور.

صفحه های دهم تا پانزدهم پرطرفدار اینستاگرام ایرانی متعلق به چه کسانی هستند؟

دهمین و یازدهمین صفحه پرطرفدار اینستاگرام ایرانیان متعلق به الناز شاکردوست و آرمین زارعی (Armin 2afm) با ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده است.

در ادامه، بهنوش بختیاری با ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار فالوور در رتبه یازدهم پرطرفدارترین صفحات اینستاگرام ایرانیان قرار دارد.

رتبه سیزدهم متعلق به علی کریمی با ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار فالوئر است. امین های و علی دی با ۹ میلیون در رتبه های چهاردهم و پانزدهم; و ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار فالوور تعیین شد.

در رده های زیر اسامی چهره هایی چون نوید محمدزاده، یاسر بختیاری، بهنوش طباطبایی، سرنا امینی و همچنین صفحه رسمی تیم پرسپولیس قابل مشاهده است.