تصویر/ هدف حمله به علی رضا نقبخت با داستان های جنجالی کیست؟!


علیرضا نکبخت وحیدی هافبک سابق تیم ملی با انتشار جملاتی عجیب در صفحه شخصی خود بار دیگر مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

به وقت صبح- علیرضا نکبخت وحیدی یا وحیدی نکبخت که زمانی به خاطر خانواده اش در حاشیه بود، این روزها با فعالیت های عجیب خود در فضای مجازی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است.

او پس از بازنشستگی از فوتبال بیشتر اوقات خود را با همسر و دوستانش به تفریح ​​می گذراند. رفتن به رستوران های گران قیمت و سوار شدن بر ماشین های شیک از راه های او برای زنده کردن تجملات برای بازیکن جنجالی سابق استقلال است.

او به تازگی جملاتی مبهم و کنایه آمیز در استوری خود منتشر کرده است که به نظر می رسد برای هدفی خاص و برای مخاطب خاصی ساخته شده است.

هدف حمله علی رضا نکبخت با داستان های جنجالی کیست؟!

این فعالیت اینستاگرامی با اصرار هوادارانش برای فاش شدن نام برخی از مخاطبان از استوری های او مواجه شد.

بخوانید: عکس تکان دهنده/ تمسخر آمیز رضا نقبخت با تصاویری در گالری موبایلش!

بیوگرافی علی رضا نقبخت وحیدی

نیکبخت وحیدی مدل ایرانی متولد ۹ تیر ۱۳۵۹ در مشهد است. او مهاجم سابق تیم استقلال و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بود. یکی از آرزوهای کودکی او دکتر شدن بود که به آن نرسید.

او در تجارت مدلینگ فعال است و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری می کند.
او سابقه بازیگری نیز دارد و برای حضور در فیلم کوتاهی که قرار بود در جشنواره کن به نمایش درآید، توسط خانم سپیده میرحسینی به عنوان مدل و مدل انتخاب شد.

او علاقه ای به مطالعه ندارد و عاشق سینما و بازیگری است و با مصطفی راد، جواد رضوانیان، ماهران غفوریان و ماجد صالحی رابطه دوستانه و صمیمی دارد.

آشنایی او با دختری در فیس بوک باعث شد برای اولین بار ازدواج کند. اما در نهایت سه سال بیشتر دوام نیاورد. او می‌گوید: «از این نظر پول زیادی از دست داد، زیرا همه کارها را به نام همسرش انجام می‌داد.

او همچنین ۶ سال بدون ازدواج با دختری که ۱۲ سال از او بزرگتر بود در رابطه عاشقانه زندگی کرد، اما دختر از ازدواج امتناع کرد و به ایتالیا مهاجرت کرد.

علیرضا نکبخت برای دومین بار ازدواج کرد و زندگی جذابی را با همسرش آغاز کرد.