تصویر/ ملوان رهنما از بازی جدیدش یوسف تیموری و تتلو رونمایی کرد!


بهارات رهنما بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود از حضور او و یوسف تیموری در جزیره کیش خبر داد.

به وقت صبح- بهارا رهنما که در هفته های اخیر با شایعه جدایی از همسر دومش مواجه شده بود، با انتشار عکس جدیدش می خواست از این مهمانی ها فاصله بگیرد اما حواشی جدیدی ایجاد کرد.

ملوان رهنما از بازی جدید یوسف تیموری و تتلو رونمایی کرد

برخی از کاربران پرواز همزمان او و یوسف تیموری را طبق برنامه اعلام کردند. اما برخی متفاوت هستند.

علاوه بر این، بهارات رهنما با به رخ کشیدن خالکوبی های خود، جنبه دیگری نیز ایجاد کرده است. برخی اشاره کرده اند که او هم در راه امیر تتلو ایستاده است.

بخوانید: «بها رهنما» حاجی رفت / عکس

بیوگرافی بهاری رهنما

بهار رهنما (بهار رهنما) – بازیگر زن ایرانی متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در شهر اراک است. در سال ۱۳۷۵ فعالیت تلویزیونی خود را با بازی در سریال بازگشت به خانه آغاز کرد. بهار رهنما دختر پروین قائم مقامی بازیگر سینما و همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسنده مشهور سینما است.

از جمله آثاری که بهارت رهنما در آنها ایفای نقش کرده می توان به عناوینی چون کلاه گیس، دایره، دمنده، ماکارونی، مار، آشنایی با لیلا، ۳۶۰ درجه، اژدر، آینه بغل، ساخت ایران، آرسنیک و توری باستانی، موفقیت اجباری، خ. پترزبورگ بعدازظهر سگ ورود مرد انشالله زن باحاله زن ممنوعه خنده زیر بارون آس و پاس خوب و بد هشتگ شیطان و عاشق XL Large و مستر سنسور در کارنامه هنری رکورد خاص خود را دارد.

بهاره رهنما در تئاتر نیز فعالیت داشته و در نمایش هایی چون پنجره، خدای کشتار، می خواهم با میوسو، تراس، فانتزی های جاده جاجرود، پسران خورشید، زنان شکسپیر، سونات پاییزی، فصل فراموش شده، شاه لیر بازی کرده است. ، مربازی و نردبان. او سابقه فیلمنامه نویسی برای آثاری چون شمس الاماره، باغ مظفر و شبیه بری را در کارنامه هنری خود دارد.