تصویر عاشقانه همسر مجری تلویزیون که در سانحه رانندگی جان باخت


حامد سلطانی مجری جوان تلویزیون در سانحه ای دلخراش همسر و پسر خردسال خود را از دست داد.

به گزارش صبحانه، حامد سلطانی که در جاده تپاس دچار سانحه رانندگی شده بود در این حادثه همسر و پسرش را از دست داد.

تنها ردی که از همسر سلطانی در فضای مجازی به چشم می خورد، عاشقانه حامد سلطانی در سالگرد ازدواجشان است.

همسر گوینده در سانحه رانندگی جان باخت.

مرگ همسر و فرزند حمید سلطانی به دلیل باز نشدن ایربگ خودرو!

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به باز نشدن ایربگ خودروی حامد سلطانی در تصادف اخیر مجری تلویزیون، درباره تعیین سهم خطای کارشناسان راهنمایی و رانندگی گفت. برای شرکت استاندارد و خودروساز مربوطه در این حادثه.

سحرگاه پنجشنبه ۲۵ خرداد حامد سلطانی. آجوبه ها مجری تلویزیون با خانواده و ماشینش. ام وی ام در کیلومتر ۷۰ در محور خور و بیابانک به طبس دچار سانحه رانندگی شد.

سلطانی در این حادثه دلخراش. او همسر و پسر خردسالش را از دست داد و او و دختر هشت ساله اش نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ عین الله جهانی. معاون فرهنگی و ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در خصوص علت این حادثه گفت: باید سهم تقصیر به عهده سازمان استاندارد و خودروساز مربوطه باشد.

در این حادثه خودروی آقای سلطانی ابتدا از جاده خارج و سپس به جاده بازگشت اما در نهایت به لاین مخالف (سمت چپ) پیچید و خودرو در لاین مخالف واژگون شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه استان اصفهان سه دلیل این کودتا و خارج شدن از جاده را اعلام کردند، گفت:

اولاً سهل انگاری سازمان استاندارد کشور به دلیل عدم رعایت مقررات دولتی، بی احتیاطی، بی توجهی به ایمنی راننده و سرنشینان، رضایت به ورود و ساخت خودروی بی کیفیت و ثانیاً بی احتیاطی و بی تفاوتی رعایت مقررات دولتی توسط شرکت یا شرکت سازنده خودرو به دلیل باز نشدن ایربگ خودرو و ثالثاً بی توجهی راننده خودرو به دلیل عدم توجه به قسمت جلو به دلیل خستگی و فرسودگی علت حادثه مذکور می باشد. خواب آلودگی؛