تصویر/ شکایت عجیب ماردینما از یک بازیگر: با من زندگی کن!


زن مصری که سال‌ها به عنوان مرد کار می‌کرد، وقتی متوجه شد که سوژه یک سریال است، علاوه بر درخواست مبلغ هنگفت از تهیه‌کننده‌ها، از بازیگری که نقش او را بازی می‌کند، خواست تا برای مدتی با او زندگی کند. در حالی که.

به گزارش صبح امروز به نقل از اسنا، پس از آنکه سازندگان این سریال به نام «تحت نظارت» از آغاز ساخت سریالی با بازی مونا زکی، بازیگر مصری خبر دادند، زنی که قرار است زندگی واقعی اش الهام گرفته شود. داستان سریال با دو شرط عجیب برای تولید.

به گزارش الجزیره، حجه سیسا زنی مصری است که در سال ۲۰۰۷ به دلیل فاش شدن راز بزرگ زندگی اش به شهرت رسید.

در آن سال، عبدالفتاح السیسی – رئیس جمهور مصر – از او به عنوان یک مادر نمونه تقدیر کرد. رسانه ها به خاطر ماجرای فداکاری حاج سیسا به او توجه کردند و در چندین برنامه تلویزیونی حضور یافت.

حضور این زن در رسانه ها باعث شهرت او در شهر زادگاهش “لوکسور” شد.

شکایت جدی!

اما حالا پس از گذشت چندین سال، سازندگان سریال مصری متوجه داستان زندگی او شدند، این زن میانسال مصری گفت که اگر حقوقش درست و به موقع ادا نشود، از سازندگان داستان زندگی اش شکایت خواهد کرد. سلسله.

البته او علاوه بر ادعای میلیون پوندی خود، درخواست عجیب دیگری نیز دارد.

شرط دوم این است که مانی زکی بازیگری که قرار است در این سریال نقش خود را بازی کند باید چند روزی مقابل او زندگی کند تا بتواند سبک زندگی و ویژگی های رفتاری خود را از نزدیک تماشا کند و نقش را طبیعی تری بازی کند.

داستان درباره زنی است که در سن ۲۱ سالگی و در دوران بارداری همسرش را از دست داده و برای تربیت فرزندش و زندگی در محیطی که کار برای زنان شرم آور است، لباس مردانه می پوشد و به همین شکل ظاهر می شود. سالها در جامعه خواهد بود

زنان مصری ۴۳ سال است که انواع کارهای سخت مانند حفاری، حمل آجر، کفش درست کردن و لباس پوشیدن مردان را انجام می دهند.

دخترش را بزرگ کرد و شوهر داد، اما دامادش هم بیمار شد و از کار افتاد و در نتیجه حاج سیزا مجبور شد مخارج داماد و دامادش را متقبل شود.

این سریال با داستان واقعی خود یکی از سریال های ماه مبارک رمضان در مصر خواهد بود.

محمد شاکر خضیر کارگردان و خالد و شیرین دیاب نویسندگان این سریال هستند.