تصویر/ از طرفی بانو منصوریان با کاپشن میلیونی اش!


شهربانو منصوریان کشتی گیر معروف ایرانی است که بیشتر او را در میدان جنگ دیده ایم.

به گزارش صبح ؛ عکسی از شهربانو منصوریان منتشر شد که در آن او و همسرش فرزندشان را در آغوش گرفته و لحظات احساسی را رقم زدند.

شهربانو منصوریان تحت تاثیر کاپشن صد میلیونی اش قرار گرفت.

نکته جالب در این عکس کاپشن شهربانو المنصوریان است که از برند گران قیمت لویی ویتون انتخاب شده است که طبق تحقیقات ما در بازار بین المللی با قیمت ۳۳۷۵ دلار آمریکا معادل بیش از ۱۱۰ میلیون به فروش می رسد. تومان. .

شهربانو منصوریان با کاپشن صد میلیونی اش احساساتی شد.

البته ممکن است این لباس اصل نباشد!

شهربانو منصوریان از ممنوعیت ۲۰ ماهه آن انتقاد کرد

ملی پوش سرشناس تیم ووشوی بانوان ایران به محرومیت ۲۰ ماهه پاسخ داد.

شهربانو منصوریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره محرومیت ۲۰ ماهه فدراسیون ووشوی ایران گفت: فکر می کنم ۲۰ یا ۳۰ نفر ووشویی هستم که این اتفاق برایش افتاده است.

افراد دیگری هم بودند که در مقابل این اقدامات سکوت کردند و به هر دلیلی نتوانستند یا نخواستند صحبت کنند. با این حال، من نیاز داشتم زیرا فکر می کنم به او ظلم شده است.

وی مدعی شد: مریم هاشمی با خواهرم بدرفتاری و بازی کرد و از حق او محروم شد. متاسفانه الهاشمی بدون انتخاب ملی وارد اردوی تیم ملی شد و درون اردویی انتخاب شد.

سه راند با خواهرم که قبول نکرد دعوا کرد و دوباره یک مسابقه رفت تا انتخاب شد. حتی اجازه ندادند ما (خدایان و شربانو) برای تماشای دعوای خواهرم سهیلا در سالن باشیم و ما دو خواهر را از سالن بیرون کردند و ما از گوشه در بازی خواهرم را دیدیم.

دارنده مدال طلای قهرمانی جهان ووشو در ادامه با انتقاد از عملکرد فدراسیون بیان کرد: حقیقت را گفتم که مرا به کمیته انضباطی بردند، ۱۰ مدال بین المللی در جهان و آسیا دارم.