تصمیم سرنوشت ساز تهیه کنندگان آمریکایی/ «CODA» بهترین فیلم سال شد – تئاتر اینترنتی


شب گذشته «CODA» به عنوان بهترین فیلم سال در جوایز انجمن تهیه کنندگان آمریکا انتخاب شد.

انجمن تولیدکنندگان آمریکا (PGA) برندگان جوایز ۲۰۲۲ را اعلام کرد.

در این کنسرت همانطور که انتظار می رفت فیلمکدااین فیلم به عنوان بهترین فیلم سال انتخاب شد و یک قدم دیگر به جایزه اسکار بهترین فیلم نزدیک شد.

این فیلم کارگردانی شده است شیانگ از دست دادن این مسیر موفقیت شما از جشنواره است ساندنس او داستان تاثیرگذاری را درباره خانواده ای با مشکلات شنوایی شروع کرد که برنده جایزه شدند داریل اف. zanoc برنده عکس سال توسط تهیه کنندگان آمریکایی.

«کدابرای عنوان بهترین فیلم رقابتی، مانند «ریکاردو بودن»، «بلفاست»، «به بالا نگاه نکن»، «تلماز»، «شاه ریچارد»، «پیتزای مشروب»، «قدرت سگ» و «تیک… بوم.»! و ‘داستان غرب طرف” پشت او.

«تابستان روح» با پشت سر گذاشتن رقبایی مانند «دویدن» و «دویدن» عنوان بهترین مستند این رویداد را از آن خود کرد.incantoیا «افسون» هم بهترین انیمیشن سال شد.

در بخش تلویزیون، سریال تقاص در شبکه آن را دریافت کنید عنوان بهترین سریال و سریال سال را از آن خود کرد.تد کمند» از اپل تلویزیون پلاس همچنین به عنوان بهترین سریال کمدی تلویزیونی شناخته شد. در بخش “بهترین سریال کوتاه”تلخ از جانب استون” او برنده شد.

جورج لوکاس موسس و کارگردان لوکاس فیلم است کاتلین کندی همچنین جایزه یک عمر دستاورد را از انجمن تهیه کنندگان دریافت کرد. این جایزه توسط استیون اسپیلبرگ که سابقه همکاری طولانی با این موسسه را دارد به آنها اهدا شد.

چند روز پیش انتظارات برندگان این جایزه شدت گرفت و این احتمال مطرح شد که «کدابا دریافت جایزه از انجمن تهیه کنندگان، او می تواند امیدهای جدی برای بردن اسکار بهترین فیلم امسال داشته باشد، بنابراین «قدرت سگ» تنها با کسب عنوان بهترین کارگردانی می تواند اسکار را ترک کند.