تصاویر/ طرف های کشف حجاب چه کسانی هستند و دیگر نه؟


مشخصات کوتاهی از بازیگرانی که با برداشتن روسری برای همیشه ایران را ترک کردند را جمع آوری کردیم. آن را ببینید

به گزارش صبح امروز، چندی پیش یکی دیگر از بازیگران زن ترکیه ای با انتشار کلیپی از کشف حجاب خود خبر داد. نیوشا مدبر نام این بازیگر است و در سریال کیمیا به ایفای نقش پرداخته است.

مقاله ای که در ادامه می خوانید، بازنشر گذشته است و می توان به اختصار درباره بازیگرانی که ایران را ترک کردند و سپس کشف حجاب کردند، گفت.

مهناز افشار

کشف حجاب مهناز افشار بازیگر.

مهناز افشار با «شور عشق» به شهرت رسید و با آثاری چون «آتش بس» ادامه داد و پس از جدایی از همسرش به آلمان رفت و طی دو سال گذشته به تدریج کشف حجاب کرد تا اینکه شب گذشته عملیات را به پایان رساند. خانم افشار فعالیت های اجتماعی خود را در توییتر دنبال می کرد و البته مدتی با یک شبکه فارسی زبان همکاری داشت.

شبنم طلاوی بازیگر، کارگردان و نمایشنامه نویس پنجاه ساله ایرانی است. فارغ التحصیل کارگردانی فیلم از دانشکده فیلمسازی و مطالعات تئاتر باغ فردوس از دانشگاه نانتر – پاریس ۱۰.

نمایندگان شبنم طلوعی حجاب را کشف کردند.

شبنم طلاوی در کارنامه کاری خود در فیلم های «خانه روی آب»، «الوجود و الوجود»، «شراره»، «کارگاه شمسی من و بانوی من» و «بدون شرح» بازی کرده است. . طلوعی در سال ۱۳۸۲ برای همیشه ایران را ترک کرد البته قبل از آن از همسرش کوروش تهامی جدا شده بود.

چکامه شمن ماه

چکامه چمن ماه بازی در سینما را از سال ۱۳۷۷ با فیلم «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری آغاز کرد.

بازیگران چکامه چمن ماه حجاب را کشف کردند.

چکامی چمن ماه که سابقه بازی در فیلم‌هایی چون «بودن یا نبودن»، «گهواره مادر»، «پایان‌نامه» و «اعترافات ذهن خطرناک من» و سریال‌های تلویزیونی بسیاری از جمله «ستارگان رهبری» را در کارنامه دارد. راز شیوا» و «پرواز» در حباب» در مجموعه او.

گل امیرابراهیمی

زهرا امیرابراهیمی متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته تئاتر است. امیر ابراهیمی را بیشتر با بازی در سریال کمکم کن، غریبان و نرگس می شناسیم.

کشف حجاب زهرا امیرابراهیمی.

زهرا امیرابراهیمی در سال ۱۳۸۴ به دلیل پخش فیلم خودش مجبور به ترک ایران شد.

مینا لاکانی

مینا لاکانی بازیگر سینما متولد ۱۳۴۸ با ایفای نقش در هملت (قطب الدین صادقی) اولین بازیگری خود را در تئاتر آغاز کرد و با بازی در فیلم سفر را به خاطر بسپار وارد عرصه سینما شد.

کشف حجاب مینا لاکانی بازیگر.

این هنرمند با بازی در فیلم «دیدار» به کارگردانی محمدرضا در سال ۱۳۷۳ برنده سیمرغ بلورین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از سیزدهمین جشنواره فیلم فجر شد.لاکانی در سال ۱۳۹۰ برای همیشه ایران را ترک کرد.

گلاشویت فراهانی

گلشیفته فراهانی بازیگری را از چهارده سالگی در فیلم «درخت گلابی» به کارگردانی داریوش محرجوی آغاز کرد و موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن در بخش بین الملل شانزدهمین جشنواره فیلم فجر شد.

نمایندگان گلشیفته فراهانی کشف حجاب کردند.

او در ادامه کارش انتخاب های هوشمندانه ای انجام داد و موفق شد در فیلم های «میم مثل مادر»، «درباره الی»، «ماهی ها عاشق می شوند»، «قرن»، «بوتیک»، «اشک های سرد»، نقش های فراموش نشدنی ایفا کند. به زودی. . اجرا کردن – اجرا کردن

گلشیفته در سال ۲۰۰۷ به هالیوود مهاجرت کرد تا با لئوناردو دی کاپریو در چند سکانس کوتاه در فیلم «ریدلی اسکات» همبازی شود که در نهایت منجر به خروج دائمی این بازیگر از ایران شد.

لادن طباطبایی

لادن طباطبایی متولد ۱۳۴۹ در تهران فعالیت هنری خود را پس از ورود به دانشکده هنرهای زیبا آغاز کرد. کارگاه سه ماهه رایگان فیلمسازی را زیر نظر فریدون الجیرانی و فرخ انصاری بگذرانید.

نمایندگان لادن طباطبایی کشف حجاب کردند.

از فیلم های او می توان به «خاوران قریب»، «ازدواج ایرانی»، «تب تارا و توت فرنگی»، «من همسرش» و «زن ها فرشته اند» اشاره کرد. این بازیگر سینما و تلویزیون در سال ۲۰۱۴ به آمریکا مهاجرت کرد.

روناک یونسی

روناک یونسی در سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. او دارای مدرک فوق لیسانس عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی است. او فعالیت سینمایی خود را به عنوان بازیگر از سال ۱۳۸۴ با فیلم «گرگ و میش» آغاز کرد.

بازیگران روناک یونیس کشف حجاب کردند.

از سریال های او می توان به «آخرین بازی»، «سقوط آزاد»، «خانه بی پرنده» و «ناجی ها» اشاره کرد. روناک یونسی اخیرا به کانادا مهاجرت کرده است.

نیوشا ترفند

نیوشا مدبر بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران است. او که فارغ التحصیل لیسانس گرافیک است، قبل از ورود به عرصه بازیگری، مدیر تبلیغات یک شرکت بود.

نیوشا، بازیگران زن مدبر، حجاب را کشف کرد.

اولین حضور مدبیر در تلویزیون به سال ۱۳۹۳ در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار برمی گردد و از دیگر کارهای مهم او علاوه بر بازی در کیمیا به سریال آمین، فیلم دو لخ ابر ​​و فیلم دختر اشاره می کنیم. به کارگردانی سید رضا میرکریمی.

منبع: بهترین ها