تصاویر/ شاهد یک میلیاردی در دست یک نماینده مجلس!


در عکسی که امروز رسانه ها از مجلس نماینده گان منتشر کردند، یکی از نمایندگان مجلس ساعت یک نگاه ها را به خود جلب کرد.

به گزارش صبحگاهی و به نقل از خبرآنلاین، این ساعت ساعت «Classic Fusion Chronograph King Gold» از برند لوکس «هوبلو» است که قیمت آن در سایت این شرکت ۳۲۵۰۰ دلار است. با احتساب نرخ روز دلار، قیمت این ساعت بیش از یک میلیارد تومان است.

منبع: ارنا

ساعت میلیاردی توسط معاون دیده شده است.

شرکت ساعت هابلوت

The Art of Fusion: Hublot با موفقیت هنر و سنت ساعت سازی را با نوآوری ترکیب کرده است.

از سال ۱۹۸۰، شرکت سوئیسی ساعت‌هایی را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند که به دلیل طراحی بدیع و انتخاب دقیق اجزای آن متمایز است.

Hublot کاملاً از نیازهای مشتریان خود آگاه است و بنابراین به طور مداوم انتظارات را با ساعت های لوکس و منحصر به فرد برآورده می کند.

Origin الهام بخش نام این برند است. از آنجایی که این ساعت ظاهری متمایز مانند پنجره هواپیما دارد، نام تجاری را Hublot گذاشتند. (Hublo معادل فرانسوی پنجره هواپیما است.)

مدل های Hublot Big Bang یا ClassicFusion نه تنها ساعت های لوکس و گران قیمت هستند، بلکه کریستال های قدرتمندی هستند که هرگز از مشتریان دور نبوده اند. ساعت های Hublot ماهیت جسور، تخیلی و قوی دارند.

Hublot از ریسک کردن در مسیرهای جدید خجالتی نیست و کاملاً از بودن در مرکز توجه استقبال می کند.

Hublot که در سال ۱۹۸۰ تأسیس شد، در صنعت ساعت سوئیس نسبتاً جدید است و در عین حال یکی از برندهای برتر ساعت در جهان است.

هنر ادغام یک اصل راهنما در پشت موفقیت های چشمگیر Hublot است که همیشه با ترکیب ماهرانه مواد و مجموعه ای هوشمندانه از ایده ها طرفداران را خوشحال می کند. ساعت‌های Hublot طراحی‌های غیر متعارف را ترکیب می‌کنند که بیشترین دقت و کیفیت را می‌طلبد.