تصاویر/ بخش عجیب پیمان جمشیدی با مهسا امینی همدردی کرد!


بیگمن جمشیدی بازیگر و فوتبالیست سابق سینما و تلویزیون با انتشار یادداشتی کنجکاو از درگذشت مهسا امینی در فضای مجازی ابراز همدردی کرد.

صبح بیگمان جمشیدی در این یادداشت بلند چندین بار قسم خورد که عمداً با تأخیر ابراز همدردی نکرده است.

او گفت که برای چندین سال از فضای مجازی کناره گیری کرد زیرا فکر می کرد نمی تواند خود واقعی اش در آن فضا باشد.

    پیمان جمشیدی بخش عجیب و غریب با مهسا امینی همدردی کرد!

اما او این یادداشت را به این دلیل منتشر کرد که فکر می‌کرد این غیبت ممکن است تفسیر دیگری داشته باشد و نمی‌خواست سوء تفاهم شود.

بیگمان جمشیدی در نهایت در ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی گفت که از نام مهسا امینی که می توانست خواهر همه ما باشد نه عصبانی است و نه افسرده است.

بخوانید: عکس/ دیدار پدر و خواهر بیگمن جمشیدی در کانادا

بیگمن جمشیدی و ماجرای دردناک یک مادر به دنبال فرزندش

سید مرتضی فاطمی نویسنده و مجری سینما و تلویزیون از اولین تجربه سینمایی خود پس از اکران فیلم «بی مادر باش» خبر داد و همزمان با رونمایی از تیزر رسمی این فیلم در صفحه شخصی خود نوشت: «حکایت ناامیدی» در جست و جوی هویت مادر بدبختت کیست برای تصمیم درست؟! “

به گزارش صبح تایم که به نقل از همشهری آنلاین، فاطمی که علاوه بر تهیه کنندگی سریال «هوش سیاه ۲»، کارگردانی چندین مستند تلویزیونی را در کارنامه کاری خود داشت، در اولین تجربه کارگردانی خود یک ملودرام اجتماعی را انتخاب کرد.

داستان تلاش مردم در ورطه هولناک انتخاب اخلاقی. همه چیز در «بی مادر» از جایی شروع می‌شود که زندگی روزمره یک زوج جوان که سعی در رفع نقص زندگی‌شان دارند، گرفتار پیچیدگی‌های اخلاقی، فلسفی و حتی روانی می‌شود.

امیر آقایی، پردیس برابدینی، بیگمان جمشیدی، میترا حجار از بازیگران اصلی این فیلم هستند.