تست برای درمان؛ طرح های جدید کووید توسط دولت ایالات متحده راه اندازی شد


دو سال از شیوع ویروس کرونا می گذرد. این مشکل زندگی بسیاری از مردم را از نظر اقتصادی تحت تاثیر قرار داده است. به دلیل قرنطینه در سراسر جهان، سبک زندگی عادی مردم تغییر کرد و همه کارها متوقف شد. اما اکنون با کاهش موارد ابتلا به ویروس کرونا و همچنین کاهش میزان مرگ و میر، وضعیت آرام آرام رو به بهبود است. رئیس جمهور جو بایدن راه های متعددی را اعلام کرده است که از طریق آنها مردم می توانند با ایمنی مناسب و رعایت پروتکل به کار خود بازگردند.

تست برای درمان؛ طرح های جدید کووید توسط دولت ایالات متحده راه اندازی شد

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، اعلام کرده است که دولت کمپینی “آزمایش برای درمان” را راه اندازی خواهد کرد که قرار است قرص های ضد ویروسی را در داروخانه ها به صورت رایگان برای افرادی که آزمایش ویروس آنها مثبت است ارائه کند. رئیس جمهور جو بایدن همچنین در خصوص تحولات مختلفی که در طول دوره همه گیر از سال گذشته تاکنون رخ داده است، اظهار داشت: کاهش ویروس کرونا، در دسترس بودن کافی دوز واکسن و همچنین روش های درمانی جدید علیه این ویروس کشنده.

آزمایشی برای درمان طرح های جدید کووید که توسط دولت ایالات متحده راه اندازی شده است

این اظهارات روز چهارشنبه توسط جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید اعلام شد. جو بایدن روز چهارشنبه سخنان الهام‌بخشی را بیان کرد و اطمینان داد که با ایمنی به جلو حرکت می‌کند و نسبت به تحولات سال گذشته سازگار است.

رئیس جمهور جو بایدن همچنین اعلام کرد که به همه بیمارستان ها دستور داده است تا با اجرای کمپین جدید ضد ویروسی، یک دور آزمایش رایگان کرونا را برای همه مردم ایالات متحده انجام دهند. یک مقام در کاخ سفید اطلاعاتی در مورد آزمایشات برای درمان ابتکار ارائه کرد. طبق اطلاعات ارائه شده توسط وی، کمپین “آزمایش برای درمان” در سراسر داروخانه های مختلف در کشور و همچنین در مناطق CVS، Walgreens و Kroger در دسترس خواهد بود. قرص های ضد ویروسی در محل برای استفاده سریع به افرادی که تست ویروس آنها در محل آزمایش مثبت می شود داده می شود.

فایزر، شرکت داروسازی و بیوتکنولوژی، نشان داده است قرص ضد ویروسی که خطر ابتلا به کووید ۱۹ را ۹۰ درصد کاهش می دهد و فایزر همچنین اعلام کرد که تا پایان ماه یک میلیون قرص تولید می کند و دو برابر آن در ماه آوریل آماده استفاده می شود.

پرزیدنت جو بایدن داده هایی را به اشتراک گذاشته است که در آنها به وضوح نشان داده شده است که از زمان راه اندازی COVIDTest.gov توسط دولت، ۲۷۰ میلیون خدمات تست رایگان به ۷۰ میلیون خانوار داده است و آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی ۴ آزمایش دیگر برای خانواده در این کشور هستند. ایالات متحده آمریکا.

تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا به دلیل نوع کشنده Omicron در زمستان افزایش یافت، اما این موارد از تابستان گذشته تقریباً از بین رفته بودند و در شرایط فعلی همه چیز عادی است. مشاهده شده است که موارد بیماری جدی یا مرگ در افرادی رخ داده است که یا واکسینه نشده اند یا دوزهای تقویت کننده واکسن کرونا را دریافت نکرده اند.

کاخ سفید روز سه شنبه اعلام کرد، بایدن سه شنبه گذشته بازپرداخت ۱۰۰ درصدی هزینه های واکنش به بحران کووید-۱۹ توسط دولت ملی را به ایالت ها، قبیله ها و دامنه ها تا اول جولای گسترش داد.

جف زینتز، سازمان‌دهنده کووید-۱۹ کاخ سفید، طی یک تماس تلفنی به نمایندگان اصلی اطلاع داد که بایدن با گسترش حمایت‌های آژانس مدیریت اضطراری فدرال برای کمک به ادامه تلاش‌های تحت حمایت FEMA مانند تأسیسات تلقیح، مقاصد آزمایش انبوه، و دارایی‌های کلینیک سیل‌آلود برای مدیریت، موافقت کرده است. سنبله های مورد محله

موارد جاری تأمین مالی FEMA شامل ۱.۲ میلیون دلار بود که به دانشگاه ایالتی بال برای ایندیانا داده شد تا ماهانه آزمایشات نزدیک را پوشش دهد و ۹۱.۸ میلیون دلار به ویسکانسین برای بازپرداخت هزینه های آزمایش COVID-19 و کارکنان سیل در مکان های درمانی.

بایدن، یک دموکرات، ابتدا درخواستی را برای هدایت FEMA برای پوشش ۱۰۰ درصدی هزینه های بحران ایالتی مرتبط با کووید در دومین روز ریاست جمهوری خود تا سپتامبر ۲۰۲۱ نشان داد.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر