تزریق پرکننده (ژل) و چربی به چانه برای برجسته و شکل دادن به چانه


چانه برجسته یک عنصر مهم در یک چهره جذاب است. یک چانه ضخیم می تواند به صورت قدرت ببخشد و به ایجاد تقارن و تعادل در اندام ها و ویژگی های صورت کمک کند.

برای افرادی که اندازه چانه متوسط ​​تا خفیف دارند ، پزشک از آن استفاده می کند تزریق ژل یا تزریق گریس عمل جراحی بزرگ کردن چانه را بدون جراحی انجام می دهد. این تکنیک ها جایگزین بسیار خوبی برای جراحی هستند.

برای داوطلبان غیر جراحی که علاقمند به دیدن نتایج بالقوه خود قبل از جراحی هستند ، این روشهای غیر جراحی اولین قدم عالی است.

ابعاد چانه می تواند تأثیر عمیقی بر زیبایی چهره داشته باشد و نقش مهمی در نمای کلی و تقارن صورت داشته باشد. ویژگی های متعادل و متناسب با چهره مهمترین ویژگی برای ظاهر زیبا هستند ، بنابراین چانه غوطه ور یا نازک می تواند بر کل ساختار صورت تأثیر بگذارد. راه های برجسته کردن و کشیدن چانه به جلو ، تزریق ژل یا تزریق گریس، می تواند به تغییر ، تغییر موقعیت و اصلاح چانه کمک کند تا چهره جذاب تر و طبیعی تر به نظر برسد. اگر از ظاهر چانه خود ناراضی هستید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند چانه شما را برجسته کرده و همچنین پوست شل فک ، چین و چروک ، حفره چانه ، فرورفتگی چانه و فک های دندانه دار را با تزریق های مختلف درمان کنند. برای اطلاعات بیشتر یا رزرو تزریق ژل یا چربی به چانه ، با اعداد۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

مزایای روشهای بزرگ کردن چانه بدون جراحی


بزرگ کردن چانه بدون جراحی مزایای زیادی دارد و می تواند بیشتر از روش معمول باشد چانه مزایای قابل توجهی با پروتزها ارائه دهید.

 • یک روش ایمن و حداقل تهاجمی
 • نتایج بلافاصله قابل مشاهده است
 • درمان برگشت پذیر (اگر شخص از آنچه می بیند خوشش نیاید ، می تواند آن را پس دهد).
 • بهبود سریع (اکثر بیماران می توانند روز بعد به سر کار بازگردند).
 • کانتور چانه دقیق و قابل تنظیم
 • ظاهر طبیعی و زیبایی دلپذیر نتیجه می دهد

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟


درمان های گسترش چانه با تزریق ژل یا تزریق گریس برای بیماران زیر توصیه می شود:

 • بزرگسالانی که به شکل چانه خود اهمیت می دهند و می خواهند آن را تغییر دهند.
 • بزرگسالانی که به دلیل روند طبیعی پیری یا بی ثباتی وزن کم تورم چانه دارند.
 • بزرگسالانی که ترجیح می دهند چانه مخروطی تر داشته باشند.
 • بزرگسالانی که تمایل دارند بی نظمی های چانه خود را اصلاح کنند.

به طور کلی ، مردان و زنان بزرگسال کاندیدای مناسبی برای تقویت چانه تزریقی هستند ، به شرط آنکه از سلامت کلی خوبی برخوردار باشند.

مزایای تزریق ژل های مختلف به چانه


ژل های پوستی می توانند جایگزینی غیر از جراحی باشند پروتزهای چانه به بیمار یک چانه ضخیم و متمایز بدهید. ژل های پوستی از مواد مختلف ساخته شده اند و طوری طراحی شده اند که قسمت هایی از صورت را که حجم خود را از دست داده اند پر کنند. آنها همچنین می توانند برای افزایش حجم و قدرت در فک ، گردن و چانه استفاده شوند. ژل های چانه یک عمل جراحی محسوب نمی شوند ، بنابراین خطرات کمتری دارند ، زمان بسیار کمتری نیاز دارند و نسبت به پروتز دائمی چانه ارزان تر هستند. انواع مختلفی از محصولات ژل پوست وجود دارد که پزشک شما ممکن است انتخاب کند. هر محصول از این نظر متفاوت است که ژل ها حجم زیر پوست چانه را پر می کنند و کمی در ناحیه تحت درمان باقی می مانند. پزشک مناسب ترین نوع ژل را برای بیمار توصیه می کند.

اگر بیمار در سال است که آیا افزایش چانه می تواند ظاهر چانه را بهبود بخشد یا به دنبال راه حلی تهاجمی برای تعریف بهتر چانه و فک هستند ، ممکن است بخواهند از ژل های پوستی به عنوان جایگزینی برای پروتزها استفاده کنند. به

نحوه تزریق ژل

برای تزریق ژل چانه ، پزشک چندین تزریق ژل پوستی را در امتداد فک و چانه بیمار بلافاصله زیر پوست انجام می دهد. بسته به کارهایی که باید انجام شود ، این روش می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد و هنگامی که به دفتر می روید می تواند انجام شود.

تزریق چربی چانه چه مزایایی دارد؟


مزایای تزریق چربی چانه عبارتند از:

 • استفاده از چربی خود بیمار (مستقل)
 • چربی از باسن ، پهلوها ، رانها یا شکم خارج می شود و خط باریک تری را برای شما ایجاد می کند.
 • چربی منتقل شده اغلب می تواند ظاهر جوانسازی را برای پوست روی هم ایجاد کند.
 • نتایج می تواند بسیار طبیعی به نظر برسد و احساس شود.
 • نتایج ممکن است طولانی مدت باشد.

نحوه تزریق چربی به چانه


این روش معمولاً تحت بیهوشی عمومی و تا حدی انجام می شود تزریق چربی ناحیه تحت درمان بین 1 تا 4 ساعت طول می کشد.

این روش شامل 3 مرحله است: 1) برداشت 2) تمیز کردن و انتقال 3) قرار دادن

محصول

 • محلول حاوی لیدوکائین (منجمد) و آدرنالین به ناحیه اهدا کننده (متورم) تزریق می شود.
 • از برش های کوچک در مکانهای جداگانه برای قرار دادن یک لوله نازک متصل به کانول مکش استفاده می شود.
 • از کانول برای جمع آوری و مکیدن چربی از مناطق مورد نظر استفاده می شود.

تمیز کردن

 • چربی جمع آوری شده معمولاً توسط سانتریفیوژ یا فیلتر پردازش و تصفیه می شود.
 • سپس چربی خالص به سرنگهای کوچکی که برای تزریق استفاده می شوند ، تحویل داده می شود.

قرار دادن

 • ناحیه بزرگ شده (چانه) استریل می شود و یک برش کوچک در یک ناحیه جداگانه ایجاد می شود.
 • سپس یک سنجاق یا کانول داخل و خارج از چانه وارد می شود. با هر بار عبور ، یک خط کوچک چربی با دقت روی سطح بافت طبیعی قرار می گیرد.
 • این روند تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار می شود.

مراقبت های بعد از چانه


برخلاف جراحی پروتز چانه ، تقریباً هیچ زمان استراحتی برای بهبودی بعد از تزریق ژل یا جلسه تزریق چربی برای بزرگ شدن چانه لازم نیست. بیمار باید بتواند بلافاصله فعالیتهای عادی خود از جمله کار و رانندگی را از سر بگیرد. با این حال ، تزریق چربی نیاز به ناتوانی بیشتری نسبت به تزریق ژل دارد ، اما این یک نقص حداقلی است زیرا تزریق چربی یک روش کم تهاجمی است. ممکن است کمی قرمز شود و در محل تزریق آسیب ببیند ، اما بسته های Yahweh ممکن است به حذف زودتر این عوارض کمک کند. همچنین بیمار می تواند قرمزی را بعد از تزریق با آرایش بپوشاند.

ماندگاری نتایج تزریق


بیمار باید نتایج تزریق ژل را روز بعد یا 2 روز پس از تزریق مشاهده کند. خط گردن و فک بسیار محکم تر می شود و چانه شما برجسته تر و برجسته تر می شود. ژلها در خط فک ، چانه و گردن به مدت 6 تا 12 ماه باقی می مانند و پس از آن بی اثر شده و دوباره جذب بدن می شوند. در این مرحله ، بیمار می تواند تصمیم بگیرد که آیا مجموعه دیگری از تزریق ژل را می خواهد یا خیر.

از آنجا که تزریق چربی صورت بستگی به انتقال سلولهای چربی زنده به مناطق خالی دارد ، بهبود کلی واقعا مادام العمر است ، معمولاً سالها. زیبایی درمان های تزریقی این است که درمان به محض ناپدید شدن نتایج تکرار می شود.

عوارض تزریق ژل و چربی در چانه


پس از تزریق ژل یا چربی برای ضخیم شدن ناحیه چانه ، بیمار ممکن است دچار کبودی ، قرمزی ، حساسیت یا تورم شود. این علائم معمولاً حدود دو روز طول می کشد و می توان به طور م withثر با آرایش پوشانید. اگرچه نادر است ، اما عوارض جدی تری ممکن است رخ دهد و ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • واکنش های آلرژیک به مواد تزریقی
 • عفونت ها
 • ژلهای تزریق شده از ناحیه تحت درمان حرکت کرده و توده هایی در زیر پوست ایجاد می کند. چنین توده هایی را می توان با ماساژ توزیع کرد.
 • مالیدن و لمس ناحیه چانه پس از درمان می تواند خطر بروز عوارض را افزایش دهد ، بنابراین توصیه می شود حداقل تا یک هفته از این فعالیت ها خودداری کنید.

هزینه تزریق ژل و چربی به چانه چقدر است؟


هزینه درمان بزرگ کردن چانه بستگی به مقدار ژل تزریق شده یا چربی مورد نیاز برای بزرگ شدن چانه دارد.

تجربه و شهرت پزشک ، محل تزریق و سایر عوامل در تعیین هزینه تزریق مثر است.

هر فرد متفاوت است ، بنابراین بهتر است برای ایجاد یک برنامه درمانی با پزشک مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید