تزریق فیلر (ژل) ، پروتز چرب و لب برای صاف و حجم دهی لب ها


داشتن لبهای بزرگ و برجسته همیشه به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته شده است. لب ها را با پروتز بزرگ کنید یا تزریق ژل یا تزریق گریس لب ها را ضخیم و برجسته می کند و زیبایی کل صورت را افزایش می دهد. به خصوص افرادی که لب های باریک دارند می توانند از این روش ها سود ببرند. درمان پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، میزان استروژن کاهش می یابد و بنابراین با گذشت زمان ، لب ها به تدریج حجم خود را از دست می دهند و کوچک می شوند. با آن لب ها را بزرگ کنید تزریق ژل و تزریق گریس و ایمپلنت می تواند ظاهر لب ها را بهبود بخشد و با ظاهری کاملاً طبیعی ، لب های باریک را ضخیم و شکننده کند. در کلینیک تناسب اندام رازی ، روش های تزریق چربی ، تزریق ژل (فیلر) و پروتز لب انجام می شود تا لب های شما بر اساس جدیدترین متدهای روز برجسته شود. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره ها تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

نامزدهای ایده آل برای بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندید مناسبی برای بزرگ کردن لب باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازک دارند یا لب هایشان به دلیل افزایش سن کوچک شده است ، نتایج بسیار خوبی از این عمل به دست خواهند آورد. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و انتظارات واقع بینانه ای از نتایج عمل داشته باشند.

منابع قبل از عمل


بیماران قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب باید از دستورالعمل های پزشک پیروی کنند. در مواردی که قرار است لیپوساکشن یا پروتز لب انجام شود ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف هرگونه دارو ، داروهای گیاهی و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • شب قبل از عمل از خوردن یا نوشیدن مایعات بعد از ساعت 12 شب خودداری کنید.
  • وقتی به کلینیک می روید ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از آرایش و استفاده از جواهرات و لنز خودداری کنید.

انواع روش های تقویت لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، می توان از روش های مختلف برای بزرگ شدن لب ها استفاده کرد تا بیمار ظاهر دلخواه خود را بدست آورد. روشهای موجود عبارتند از:

پروتز لب

پروتز لب (ایمپلنت) یکی از روش های جدید برای بزرگ شدن لب است.

مزایای پروتز

ایمپلنت یا پروتز لب ، یک روش ثابت برای تقویت لب است که نتایج برجسته و قابل مشاهده تری نسبت به ژل های تزریقی دارد و بنابراین گزینه مناسبی برای بیمارانی است که به طور طبیعی لب های باریک دارند. مزیت اصلی این روش ثابت بودن نتایج در حالی است که ژل های تزریقی موقتی هستند و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

جراحی لیپوپروتزی

جراحی لیپوپروتزی نسبتاً ساده است و انجام آن حدود یک ساعت طول می کشد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد برش هایی در گوشه لب ایجاد می شود. البته بسته به تکنیک جراحی می توان برشی را در جاهای دیگر ایجاد کرد. سپس پزشک یک کانال کوچک در لب ایجاد می کند تا پروتز باز شود. باز کردن این تونل کوچک در لب برای قرار دادن صحیح ایمپلنت در لب و ایجاد نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش ایجاد شده در لب بسته می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطرات و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض احتمالی شامل رد پروتز توسط بافت بدن ، عفونت ، برداشتن پروتز ، ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها می شود. با انتخاب یک جراح با تجربه و آگاه که از دانش بالایی در مورد این عمل برخوردار است ، می توانید خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از روش های صاف کردن لب ها تزریق ژل (فیلر) به لب است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان معمولاً از تورم استفاده می کنند و لب ها را برجسته می کنند ژل های تزریقی استفاده کنید. تکنیک های تزریق ژل و همچنین مواد مورد استفاده برای تزریق ژل بسیار متنوع هستند و بنابراین بیماران گزینه های زیادی دارند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق ژل لب برای آنها این است که نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری دارند. تزریق زل ظاهر برجسته و فراوان لب ها را باز می گرداند. برآمدگی لب ها نیز باعث سازگاری بیشتر اجزای صورت با یکدیگر می شود.

ویژگی های تزریق ژل لب

بزرگ کردن لب با ژل با نتایج دلپذیری همراه است که فقط در 30 دقیقه ظاهر می شود. معمولاً نیازی به تزریق بیهوشی نیست ، زیرا خود ژل حاوی مقداری لیدوکائین یا داروهای بیهوشی دیگر است. نتایج تزریق ژل روی لب ها موقتی است ، زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. معمولاً به بیمارانی که می خواهند پروتز لب داشته باشند و لب هایشان بزرگتر می شود توصیه می شود ابتدا ژلی به لب تزریق کنند تا ببینند آیا پروتز لب به نتایج دلخواه آنها می رسد یا خیر.

خطرات تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل لب به طور کلی با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژلی که انتخاب می کند و میزان بهبودی بدن او بستگی دارد. عوارض جانبی تزریق ژل بسیار ملایم شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند اقدام ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد و همه این عوارض بعد از چند روز از بین رفت. عارضه جدی تر و خطرناک تر ، واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است ، که البته به ندرت اتفاق می افتد.

تزریق گریس

تزریق چربی یکی دیگر از روش های برجسته سازی و فرم دهی لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

برای بیمارانی که دوست دارند لب های بزرگتر و برجسته تری داشته باشند ، اما دوست ندارند ماده خارجی را به بدن خود تزریق کنند ، این روش انجام می شود تزریق گریس عالی روی لب ژل های تزریقی از بافت های بدن حیوان بدست می آید ، اما در روش تزریق چربی از چربی بدن بیمار استفاده می شود و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود زیرا ماده مورد استفاده از بدن خود بیمار گرفته شده است. تزریق چربی به صورت سرپایی آسان است و بهبود فقط چند ساعت طول می کشد ، پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عمل ظاهری بسیار طبیعی و صاف دارد و این نتایج بین 6 ماه تا بیش از یک سال دوام دارد.

روش انتقال چربی

در روش تزریق چربی ، ابتدا با کمک تزریق چربی مقداری چربی از ناحیه ای از بدن مانند شکم و ران گرفته می شود. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن به طور همزمان انجام شود. پس از مکش لب ، چربی حاصله غنی شده و با یک سوزن بسیار ظریف با سرنگ به لب تزریق می شود. تزریق تنها دو نقطه قرمز کوچک روی لب ایجاد می کند که شعاع هر کدام کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال می خواهند لب های برجسته تری داشته باشند ، ایده آل است.

خطرات مکش لب

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند هر جراحی دیگری ، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض می توانند در محل تزریق چربی یا تزریق چربی رخ دهند و شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف می شوند. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است با آن مبارزه کنند این است که برخی از سلول های چربی هنگام انتقال چربی می میرند. جراحان باتجربه از تکنیک های مختلفی برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای انجام تزریق چربی ، تزریق را مرحله به مرحله انجام می دهند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ شدن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به تکنیکی دارد که برای بزرگ شدن لب استفاده می شود. اما اکثر بیماران می توانند ظرف یک روز بهبود یابند مگر اینکه از بیهوشی عمومی برای عمل استفاده شود. بعد از هرگونه عمل بزرگ کردن لب می توان انتظار تورم و کبودی را داشت. اگر از روش تزریق زل استفاده شود ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته طول بکشد. میزان درد و ناراحتی بعد از جراحی بسیار کم است و بندرت نیاز به تجویز مسکن دارد.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

دیدگاهتان را بنویسید