تریو به مدیران Adelson & Co ارتقا یافت. | کسب و کارپیتسفیلد – حسابداران رسمی رسمی راسل فربر، تیموتی لوهر و زکری زیمبا اخیراً به سمت مدیران شرکت Adelson & Co ارتقا یافتند.

مدیر یک عضو اجرایی بدون مشارکت در یک شرکت است که مسیر شغلی خود را طی می کند تا مدیر سهام شود. تبلیغات برای هر سه از اول ژانویه اجرایی شد.

Faerber، مدیر این شرکت، با Adelson & Co همکاری می کند. از سال ۲۰۰۲. Becket Resident دانش عمیقی از کد درآمد داخلی دارد و خدمات مشاوره ای در زمینه های برنامه ریزی مالیاتی، انطباق، انجام مشارکت پیچیده، اظهارنامه مالیاتی شرکت ها و دارایی بالا ارائه می دهد. او لیسانس هنر را در اقتصاد از کالج اورسینوس دریافت کرد کالج ویل، پنسیلوانیا، و او به عنوان برترین گلزن در آزمون CPA مدال طلا دریافت کرد.

لوهر، متخصص در تحقیقات فنی، به Adelson & Co می پیوندد. تاسیس در سال ۲۰۱۲. در امور مالیاتی و حسابرسی فعالیت می کند، دانش گسترده ای از کد درآمد داخلی و استانداردهای حسابداری و حسابرسی پذیرفته شده عمومی دارد، و دارای تجربه گسترده ای در تهیه اظهارنامه های غیرانتفاعی ایالتی و فدرال است. ساکن پیتسفیلد دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه ماساچوست، دانشکده مدیریت آیزنبرگ در آمهرست است.

Ziemba، یک مدیر مالیاتی، از سال ۲۰۱۴ در شرکت بوده است. ساکن Lennox و ساکن شهرستان Berkshire دانش کاملی از کد درآمد داخلی و استانداردهای حسابرسی پذیرفته شده کلی دارد. تمرکز او بر کار با افراد دارای ارزش خالص بالا، نهادهای تجاری و متخصصان املاک و مستغلات است که خدمات مالیاتی، گواهینامه و مشاوره ارائه می کنند. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری از دانشگاه ماساچوست، مدرسه مدیریت آیزنبرگ در آمهرست، و یکی از اعضای هیئت مدیره YMCA خانواده برکشایر است.