ترفند عجیب دزدانی که به دستبند ناصر هگزی رحم نکردند!


این دستبند را مرحوم ناصر حجازی به من هدیه داد. آنجا بود که متوجه شدیم ۳ نفری که در کمپ بودند دزدی کرده و متواری شدند.

به گزارش صبح تایم که به نقل از شهروند، از عجیب ترین سرقت ها توسط ناصر، وحدت و پیمان انجام شده است. سه معتاد متجاهر دو جانباز ایرانی کمپ ترک اعتیاد را غافلگیر کردند و سرانجام دستبند مرحوم ناصر حجازی را به سرقت بردند.

نقشه حساب شده ای ریختند و دو پیشکسوت فوتبال را کشتند. موبایل و طلا و پول و بالاخره یک دستبند یادبود برای ناصر هگزی گرفتند.

اما قبل از فروش این دستبند گرانبها توسط ماموران پلیس آگاهی پایتخت دستگیر و صبح دیروز در حضور بازیکنان سابق فوتبال ابراز پشیمانی کردند.

به گزارش شهروان، ماجرا از این قرار بود که محسن تهرانی دروازه بان و جعفر مختاریورد کاپیتان سابق تیم ملی کشور مدتی بود که به مرکز کمپ ترک اعتیاد می رفتند و در آنجا کمک می کردند. کمپ نزدیک خانه آنها بود.

این دو پیشکسوت فوتبال یک شب در آنجا با سه مشتری غافلگیر می شوند و در بیمارستان به سر می برند.

صحبت های دروازه بان تیم ملی

محسن تهرانی که صبح دیروز در برنامه طرح تحقیق و تفحص اطلاعات در پایتخت حضور داشت، درباره جزئیات این سرقت می گوید: «دو سه سال از زمانی که به همراه جعفر مختاری به این کمپ رفتیم و به آنها کمک کردیم، می گذرد.

از طرفی رئیس قرارگاه هم یکی از دوستان من بود و همیشه با او در ارتباط بودیم تا بتوانیم کمک کنیم، آنجا انجام می دادیم. آخرین باری که به آن کمپ رفتیم، دوست پسرم آنجا نبود. خدمتگزاران برای ما نوشیدنی آوردند که ما هم خوردیم.

اما ما دیگر چیزی به یاد نمی آوریم و بیهوش شدیم.

فردای آن روز در همان کمپ از خواب بیدار شدیم اما دیدیم از پول ما خبری نیست و رفتیم. موبایل ما را هم دزدیدند.

از کارتم یک گردنبند طلا و ۱۲ میلیون تومان دزدیدند، اما همه اینها یک طرف است و دستبند مرحوم ناصر هگزی همان است.

این دستبند را مرحوم ناصر حجازی به من هدیه داد. آنجا بود که متوجه شدیم ۳ نفری که در کمپ بودند دزدی کرده و متواری شدند. با این حال طولی نکشید که آنها فرار کردند و سرانجام پلیس خیلی زود محکوم فراری را دستگیر کرد. و اکنون دستبند یادبود ناصر هگزی به من برگردانده شده است.

بعد از شکست عشقی معتاد شدم

او پشیمان می شود. می گوید فلش دستبند یادبود مرحوم ناصر هگزی او را اغوا کرد. سرانجام به همراه دو تن از دوستانش طرحی وحشتناک و جنجالی کمپ ترک اعتیاد را اجرا می کند.

دو پیشکسوت برای رسیدن به طلای ناب فوتبال را فدا کردند. همان طلای گرانبهای فراموش نشدنی؛ اما قبل از فروش این دستبند گران قیمت توسط پلیس دستگیر شدند.

ناصر سرکرده این باند سرقت ماجرای این سرقت جنجالی را می گوید:

چه مدت در کمپ ترک اعتیاد هستید؟

مدتی است که برای رفتن به آنجا رفته بودم.

چطور با این دو پیشکسوت فوتبال آشنا شدید؟

آنها از دوستان رئیس اردوگاه بودند. هرازگاهی برای کمک به آنجا می آیند. خیلی وقت است که آنها را ندیده ایم. حتی به هر دوی آنها نزدیک شدیم و هر وقت می آمدند با هم صحبت می کردیم و شوخی می کردیم.

چرا قصد دزدی داشتی؟

مدتی است که اینقدر به دزدی تمایل نداشتم. چون از فوتبالیست ها شنیدم که دستبند یادبود ناصر هگزی است و اسمش روی آن حک شده است. آقای تهرانی گفت خود ناصر حجازی به او هدیه داده است.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم این دستبند را بدزدیم. تنها هدف ما این دستبند بود. اما روز سرقت مابقی وسایل گرانقیمت آنها را هم دزدیدیم.

از روز اجرای طرح بگویید؟

آن روز رهبر کمپ نبود. وقتی این دو نفر آمدند بهترین فرصت برای اجرای نقشه بود. چون با حضور رئیس قرارگاه امکان سرقت برای ما وجود نداشت. به همین دلیل به قرارگاه معاونت گفتیم.

او موافقت کرد که با ما همکاری کند. وقتی این دو نفر آمدند، طرح را عملی کردیم. در آب آنها ماده بی حس کننده می ریزیم.

وقتی از هوش رفتند، وسایلشان را دزدیدیم و فرار کردیم. می دانستیم تا چند ساعت دیگر بیدار می شوند و هیچ اتفاقی برایشان نمی افتد.