تحلیل لباس و استایل حسینی در جشنواره کن


عکس های بوسه جنجالی فرشتا حسینی و نوید محمدزاده در جشنواره کن را حتما دیده اید.

این زوج را می توان یکی از جنجالی ترین زوج های سینمای ایران دانست که توانسته اند بارها با لباس ها و کارهای خود جلب توجه کنند. این بار روی فرش قرمز، نوبت فرشته حسینی است که با لباس درخشان و جواهراتش توجه همه را به خود جلب کند.

اما به نظر می رسد که این لباس برای جلب توجه کافی نبود و این زوج به شکلی بسیار جنجالی روی فرش قرمز یکدیگر را بوسیدند تا مدت ها در صدر اخبار باشند. در زیر نگاهی داریم به استایل و پوشش فرشته حسینی در این جشنواره.

فرشته حسینی در جشنواره کن به تحلیل لباس و استایل خود پرداخت.

بافت جنجالی بازیگر جنجالی

لباسی که فرشته حسینی روی فرش قرمز جشنواره کن پوشید، لباسی خاص اورال با پارچه ای بسیار جذاب بود. طرح شلوار این لباس آن را بلندتر از حد معمول کرده است. این لباس از برند زردوز بود که اتفاقاً فریشتا حسینی سفیر تبلیغاتی آن است و پیش از این نیز بارها از این برند لباس پوشیده است.

بالاتنه اورال اندام باریک و کشیده حسینی را برای زیباتر به نظر رسیدن جذب می کرد و کمربند مشکی دور کمر او نیز سعی می کرد کمر نسبتا باریک او را پنهان کند که البته موفق هم بود.

فرشتا حسینی را پیش از این بارها با لباس های شلوغ و منجوق دوزی دیده بودیم و انتظار داشتیم با همین لباس در این مهمانی حاضر شود.

لباس و استایل فریشتا حسینی در جشنواره کن مورد تحلیل قرار گرفت.

لباس های شلوغ

می توان گفت چشم ما به دیدن این بازیگر جنجالی عادت کرده و از درخشش او تعجب نمی کنیم! فرشتا حسینی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر امسال لباسی جذاب از همین برند به تن کرد که در عکس می بینید:

شلوغی لباس هر چند باعث شد که توجه به دیگر المان های استایل حسینی فرشا کم شود اما چون کیفش مثل لباسش شلوغ بود این عنصر هم مورد توجه قرار گرفت.

لباس و استایل فریشتا حسینی در جشنواره کن مورد تحلیل قرار گرفت.

این کیف توسط yaseahorseddesign می باشد. اگر دقت کرده باشید روی این کیف تصویری از دو اسب آبی طراحی شده است. اسب آبی نماد عشق و اتحاد است. اگر دقت کنید مصادف است با فرشتا حسینی و ازدواج او با نوید محمدزاده.

لباس و استایل فریشتا حسینی در جشنواره کن مورد تحلیل قرار گرفت.

هماهنگی سربند با اورال

سربندی که حسینی برای حجاب استفاده می کرد، دقیقاً پارچه دهانش بود. همین مشکل باعث شد تا لباس ها و هدبندها به خوبی با هم هماهنگ شوند و تشک حسینی را چندین برابر کند.