تحلیل دکوراسیون زیبای گیاهان تئوری ویلا


در این ویدئو دکوراسیون منزل فلور نظری نماینده باستانی کشورمان که در مسابقه شام ​​ایرانیان شرکت کرده و با حواشی همراه بود را مشاهده می کنید.

به گزارش صبح تلویزیون پرشین فلورا نظری بازیگر سرشناس سینمای ایران است که ماه ها از سال را به خاطر پسرش در خارج از کشور سپری می کند. امروز می خواهیم ویدیویی از تزیین خانه فلور نظری شرکت کننده در مسابقه شام ​​ایرانی را برای شما به نمایش بگذاریم.

اصول طراحی دکوراسیون خانه های کوچک

با دانستن اصول دکوراسیون خانه های کوچک به راحتی می توانید خانه های کوچک خود را زیباتر و بزرگتر نشان دهید.

ساده ترین راه برای بزرگتر نشان دادن خانه استفاده از رنگ های سرد و روشن برای تزئین خانه است.اگر می خواهید فضای زندگی خود را چیدمان کنید رنگ های سرد و روشن را در اولویت کار خود قرار دهید.

مبلمان L می تواند انتخاب خوبی برای چیدمان اتاق نشیمن شما باشد. در خانه های کوچک بهتر است از مبلمان راحتی استفاده کنید. مبلمان جامد و کلاسیک برای خانه های کوچک مناسب نیستند.

برای خانه کوچک خود می توانید مبلمان کوچک، نیم ست، مبلمان تاشو و مبلمان کوچک راحت را انتخاب کنید. و اگر خانه برای شما و مستاجر مناسب نیست، بهتر است تلویزیون را روی دیوار نصب کنید تا فضای کمتری از اتاق نشیمن شما اشغال شود.

گیاهان تئوری خانه ویلایی دارای دکوراسیون زیبایی بودند.

استفاده از رنگ های ملایم و روشن برای دیوارها یکی از اصول طراحی دکور خانه های کوچک است.

استفاده از رنگ های ملایم و روشن برای رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. وجود رنگ های ملایم در اتاق خواب می تواند فضا را متعادل کرده و حس آرامش را در اتاق ایجاد کند.

نصب قفسه های دیواری

نصب قفسه های دیواری به شما این امکان را می دهد که از سطوح عمودی خانه خود استفاده کنید و فضای خانه را متفاوت و زیبا کنید.این قفسه ها را می توان در هر جای خانه برای فضاهایی مانند اتاق نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و حمام استفاده کرد. گزینه عالی خوب است زیرا علاوه بر ایجاد زیبایی، می توانند اضافات ویژه شما را سازماندهی کنند.

گیاهان تئوری خانه ویلایی به زیبایی تزئین شده اند.

از طرح رایگان استفاده کنید

پلان باز در زبان خاورمیانه به معنای استفاده از کمترین دیوار ممکن است و این یکی از اصول طراحی معمار بزرگ Lecours Bezuyt است.

این اصل به ما کمک می کند فضای کوچک خود را بزرگتر کنیم و با برداشتن بصری دیوارها کل فضا را بزرگتر و بزرگتر کنیم. خانه های یکپارچه هیچ دیواری بین فضای نشیمن و آشپزخانه وجود ندارد.