تجزیه و تحلیل جدید نیروی کار مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و مشکلات آن را نشان می دهد


دوره زمانی همه گیری دو ساله برای هر فرد بسیار چالش برانگیز خواهد بود، زیرا بازاری را که قبلاً ترسناک بود، ترسناک تر می کرد. با این حال، در تحقیقات اخیر انجام شده، برخی از محققان متوجه مهم ترین تغییرات در نیروی کار مراقبت های بهداشتی، قبل و بعد از شرایط کووید-۱۹ شده اند.

تجزیه و تحلیل جدید نیروی کار مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و مشکلات آن را نشان می دهد

مردم و مشکلات آنها گاهی اوقات به دلیل این ویروس و گستردگی جهانی آن تحت الشعاع قرار می گیرند.

تجزیه و تحلیل جدید نیروی کار مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و مشکلات آن را نشان می دهد

برخی از مشکلاتی که اکنون کارکنان بهداشت با آن مواجه هستند عبارتند از:

هدف اصلی چنین پژوهشی این است که مردم با این جنبه مهم جامعه و مشکلات پیش روی آن آشنا شوند. افرادی که در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی کار می کردند، مردم و مشکلات آنها گاهی اوقات به دلیل ویروس و گستردگی جهانی آن تحت الشعاع قرار می گیرند.

این تحلیل خاص توسط دانشگاه میشیگان، دانشگاه ایندیانا و یک سازمان غیرانتفاعی به نام Rand Corp انجام شده است. شرکت رند در سال ۱۹۴۸ با هدف ارائه مطالعات تحلیلی به نیروهای مسلح ایالات متحده تشکیل شد. این یک سازمان تحت حمایت مالی دولت ایالات متحده است.

افشاگری ناامید کننده ای شد که حتی پس از تلاش بسیار برای کشور در زمان همه گیری جهانی، کارکنان بهداشت و درمان کشور از میانگین دستمزد کمتری نسبت به سایر صنایع کشور برخوردار بودند. این به دلیل تلاشی که در این دوران سخت کووید-۱۹ انجام داده اند کمی ناراحت کننده بود.

پس بیایید در مورد تجزیه و تحلیل و اکتشافات آن بدانیم:

در ابتدا، برای دقیق بودن نتایج، داده ها از اداره آمار کار ایالات متحده جمع آوری شد. این بهترین منبع اطلاعات است زیرا ۹۵٪ مشاغل ایالات متحده توسط آمار آنها پوشش داده می شود. ثانیاً، دستمزد کارکنانی مانند مطب های دندانپزشکی، بیمارستان ها و بسیاری دیگر در نظر گرفته شد.

ثالثاً برخی از نتایج را ببینیم. در سال ۲۰۱۹، سطح اشتغال ۲۲.۲ میلیون نفر بود و تا سال ۲۰۲۰، ۱.۱ میلیون شغل کمتر شد و به ۲۱.۱ میلیون شغل رسید. دستمزد کارکنان بخش مراقبت های بهداشتی در حالی که در حال افزایش بود، کمتر از هر شرکت بخش دیگری در ایالت بود.

با این حال، به سختی شکاف ۱ درصدی بین افزایش در بخش بهداشت و سایر سازمان‌ها وجود داشت، اما در سال ۲۰۲۱ به طور غیرمنتظره‌ای کم بود به عنوان یک افزایش ۱.۵ درصدی در مراقبت‌های بهداشتی در مقایسه با ۶.۹ درصد در سال ۲۰۲۱. سال ۲۰۲۱ زمانی بود که همه گیری به اوج خود رسید

تای نگوین (دستیار پژوهشی در دانشگاه میشیگان و نویسنده ارشد)، جاناتان کانتور (محقق در شرکت رند، نویسنده مطالعه)، و کریستوفر ویلی (محقق) همگی به این واقعیت اذعان کردند که افراد در مراقبت‌های بهداشتی به اندازه‌ای درآمد ندارند. مانند سایر کارگران در هر زمینه دیگری.

آنها حتی از کارکنان مراقبت های بهداشتی می گفتند که در زمانی که مردم از ترس ابتلا به بیماری در خانه های خود بودند، سخت کوش ترین کارگران هستند. آنها همچنین گفتند که این نمودارها و تجزیه و تحلیل ها برای جمع آوری اطلاعات در مورد این موارد بسیار مفید است.

می توان گفت که مسئولان بهداشتی به دلیل تلاش و خدمات متعهدانه در زمانی که بیشتر نیاز است، نیاز به برخورد بهتر دارند. تحقیقاتی مانند این مورد نیاز است زیرا آنها جزئیات را در مورد همه چیز در جامعه نشان می دهند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر