تاج ضد با مکمل


یکی از راه های درمان تاج تقویت سیستم ایمنی بدن است. به طور کلی اولویت متخصصان تغذیه دریافت منبع ویتامین ها و مواد معدنی از طریق رژیم غذایی است که به وفور در میوه ها و سبزیجات یافت می شود ، اما برای افرادی با شرایط خاص مانند افراد مسن با مشکلات دندانی و بلع ضعیف ، افرادی که دارای تورم شدید هستند. ، تهوع و استفراغ و مشکلات گوارشی توصیه می شود از مکمل های مولتی ویتامین و مواد معدنی زیر نظر متخصص تغذیه استفاده کنید.

درمان تاج با استفاده از مکمل ها

برای پیشگیری از بیماری عروق کرونر قلب ، اولین و مهمترین ویتامین که زیر نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف می شود ، ویتامین D است. این ویتامین به دلیل اثر ضد التهابی که دارد در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مثر است.
از آنجا که در کشور ما ، کمبود ویتامین D به دلیل عرض جغرافیایی رایج است ، نژاد باید برای دریافت ویتامین D کافی مراقبت کند.
مزیت مصرف مکمل ویتامین D 1000 این است که زیاد به سطح مسمومیت در خون نمی رسد و سطح ویتامین D خون را در حد مطلوب نگه می دارد و جذب بهتری دارد.

با: ژل نرم ویتامین D3 _ 1000 واحد زندگی آشنا شوید

همیشه توصیه می شود که بدون تجویز پزشک یا متخصص تغذیه از مکمل ها استفاده نکنید ، زیرا ویتامین های محلول در چربی مانند ویتامین های A ، D ، E ، K در دوزهای بالا سمی هستند.
ویتامین D در دوزهای بالا می تواند باعث مسمومیت و رسوب کلسیم در بافت های نرم شود ، پلاک های کلسیم را در دیواره عروق ایجاد کرده و خطر بیماری های قلبی عروقی را افزایش داده و حتی خطر ابتلا به سنگ کلیه را افزایش دهد.
ویتامین دیگری که در تقویت سیستم ایمنی بسیار م isثر است ، ویتامین A است ، بنابراین توصیه می شود مصرف منابع حاوی ویتامین A و A مانند هویج و انبه که آنتی اکسیدان های بسیار قوی هستند را فراموش نکنید.
ریزمغذی های مفید دیگر برای سیستم ایمنی ، ویتامین C است که علاوه بر عملکرد آنتی اکسیدانی ، در تنظیم سیستم ایمنی نیز نقش دارد.
سلنیوم آنتی اکسیدان دیگری است که ممکن است در تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود عوارض بیماری عروق کرونر قلب مثر باشد.
روی عنصر دیگری است که در تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش اشتها در بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب مثر است.

درمان تاج

ویتامین های گروه B (به ویژه B1 ، B6 و B12) نیز در افزایش اشتها در بیماران مبتلا به کووید موثر هستند.
یکی دیگر از مواد غذایی که می تواند م effectiveثر باشد ، امگا 3 است. امگا 3 می تواند در کاهش التهاب بیش از حد در افراد مبتلا به کووید موثر باشد. توصیه می شود از روغن کلزا یا روغن کلزا یا روغن زیتون و همچنین گردو یا ماهی در رژیم غذایی استفاده کنید. علاوه بر این ، باید مراقب باشید که از اسیدهای اشباع و ترانس چرب استفاده نکنید ، زیرا می توانند باعث التهاب در بدن شوند.
اگر افراد مبتلا به بیماری عروق کرونر دچار اسپاسم یا گرفتگی شوند ، می توانند از مکمل منیزیم برای کاهش گرفتگی عضلات استفاده کنند.
توجه به این نکته ضروری است که مکمل ها نباید برای جلوگیری از Quid 19 زیاد مصرف شوند.
توصیه کلی این است که ویتامین ها و مواد معدنی را به میزان RDA و نه بیشتر و تحت نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف کنید.

تهیه کننده: نازنین امتی
منبع: ncbi

دیدگاهتان را بنویسید