بیبی لیرا برای پرستار بچه آماده می شود


کاترین شوارتزنگر اخیراً پستی بسیار دلچسب در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. او در موقعیتی قرار گرفته است که نشان می دهد فرزندش، لرا، در حال آماده شدن برای مراقبت از خواهر یا برادر دیگری است. تصویر در وهله اول عالی است، و کاربران اینترنت پس از آن دیوانه شدند. این تصویر توانست عشق بازیگر زن به کودکان را برانگیزد.

چگونه یک لیره کودک را برای تربیت برادر دیگر آماده کنیم؟

بازیگر مشهور هالیوودی از همسرش کریس پرت در انتظار فرزند دوم بود. این سومین فرزند کریس پرت خواهد بود. او علاوه بر داشتن دو فرزند با کاترین، یک فرزند را با همسر سابقش نیز به اشتراک می گذارد.

نام همسر سابق او آنا فرانک بود. بنابراین از نظر فنی، این کاترین بود که این خبر عالی را فاش کرد. او در عکسی که دختر ۹ ساله اش به اشتراک گذاشته بود ظاهر شد که با انبوهی از اسباب بازی ها و پوشک نشسته بود و در حالی که در را تماشا می کرد ژست گرفت. او طوری به تصویر کشیده شد که گویی منتظر آمدن نوزاد است.

کاترین شوارتزنگر فاش می کند که دخترش لیلی ماریا در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به بهترین خواهر بزرگتر است!

این عکس تاکنون بیشترین لایک و نظر را به خود اختصاص داده است. تصویر مظهر ناز و معصومیت است.

به عضو جدید خوش آمدید

همه اقوام در زندگی این بازیگر هالیوود از استقبال نوزاد تازه متولد شده به زندگی بسیار خوشحال بودند. همه آنها از خوش آمدگویی به یکی دیگر از اعضای خانواده خود هیجان زده هستند. هر یک از آنها در مصاحبه اخیر خود موفق شدند این نوع شادی را آشکار کنند و شادی را به تصویر بکشند که انتظار داشتند شادی جدید برای خانواده به ارمغان بیاورد.

حتی خود کاترین هم روی Cloud Nine کار می کند. او بچه ها را دوست دارد. او در آخرین مصاحبه خود با The People عشق خود را به کودکان ابراز کرد. او گفت که در زندگی خود چند فرزند خواهد داشت. شما عاشق این هستید که کودک چگونه می خندد. او بازی می کند، می خورد و مهمتر از همه دوست دارد. او واقعاً یک مادر قطره ای لیرا است.

او بسیار هیجان زده است که سفر به عقب را طی کند و بار دیگر احساس مادری را تجربه کند. او احساس خوشبختی می کند زیرا خداوند متعال او را برگزیده تا برای بار دوم این سعادت را به او عطا کند. او نمی توانست به اندازه کافی از تمام ستاره هایی که صف کشیدند تا چنین شادی بی حد و حصری را در زندگی به او بدهند تشکر کند.

شادی

حتی شوهرش هم از استقبال از یک عضو کاملاً جدید خانواده خوشحال شد. او توانست نشان دهد که نمی تواند برای بازی با سه بچه اش صبر کند. او همچنین گفت که فقط پدر سه فرزند می تواند این نوع احساس را توضیح دهد. او می گوید این نوع احساس سورئال است. وی اظهار داشت: انواع خرید انجام شده است. آنها نمی توانند صبر کنند تا جوان ترین آنها برسد. پس از تولد لیرا، چنین خوشبختی عظیمی در زندگی آنها خواهد بود.

کاترین پنج ماه است که انتظار دارد. همانطور که او در مصاحبه اخیر خود اظهار داشت، تنها چهار ماه در خط انتظار برای دیدن چهره دوم من گذشته است. این بهترین احساسی است که هر مادری می تواند بر آن غلبه کند. او فقط شگفت انگیز است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)