بلیت برنده نمایش خانگی در ایام نوروز / فیلیمو عید و تقدیم عموم مردم شد


فیلیمو و نماوا امسال با فرا رسیدن عید نوروز با تهیه چندین سریال و رئالیتی شو ایرانی به استقبال نوروز قرن جدید خواهند رفت.

به گزارش ساعت صبح که توسط این هنرمند مخابره شد؛ مناسبت هایی مانند نوروز همواره در میان مخاطبان سینما و تلویزیون که البته تولیدکنندگان آثار سینمایی و تلویزیونی هستند، از جایگاه و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

طبیعی است که تولیدکنندگان و سازندگان تجاری در روزهایی که اوقات فراغت و تعطیلات نسبتا طولانی است و فرصت تماشای فیلم و سریال افزایش یافته است، محصولات خود را به مردم عرضه کنند.

بیشتر بخوانید: این فیلم ها را در تعطیلات نوروز از دست ندهید!

شبح سنگین کرونا در سینما و تلویزیون

دو سال گذشته به دلیل شیوع کرونا برای سینما و تلویزیون خوب نبود و این دو رسانه عملاً سرعت خود را کاهش دادند تا بیش از پیش جای خود را در میان مخاطبان باز کنند.

پلتفرم ها مخاطبان تلویزیون را می ربایند

هر چند در سال های اخیر همانطور که همه می دانیم تلویزیون مخاطبان خود را از دست داده و تلاشی برای بازگرداندن آنها ندارد.

البته امسال شبکه های سیما نیز برنامه ها و سریال های مختلفی را برای پخش در ایام نوروز تدارک دیده اند و گویا آنتن تلویزیون مانند گذشته خالی نیست. با این حال به نظر می رسد برنده نمایش خانگی در ایام نوروز می تواند رضایت بیشتری را برای مخاطب به همراه داشته باشد. در این شرایط رقابت نسبتا جدی تری بین تلویزیون و نمایش خانگی در حال شکل گیری است و همین موضوع تلویزیون را از رخوت و رکودی که چند سالی است گریبان گیرش کرده دور می کند.

در گزارش زیر به بررسی ویژه برنامه هایی که سکوها برای ضیافت ۱۴۰۱ در نظر گرفته بودند پرداختیم.

فیلیمو برنامه های نوروزی; از سریال کمدی معروف تا عید برای مخاطب

فیلیمو نوروز امسال با فرا رسیدن تعطیلات نوروزی با تهیه سریال ها و رئالیتی شوهای مختلف ایرانی به استقبال قرن جدید رفت و پخش برنامه ها و سریال های دیگر از این بستر ادامه خواهد داشت.

شب های مافیا برگشته است

سری جدید «شب های مافیا» نوروزی یکی از تدارکات ویژه فیلیمو برای ضیافت ۱۴۰۱ است و قرار است این برنامه یکشنبه ها در معرض دید عموم قرار گیرد. «شب های مافیا» به کارگردانی سعید ابوطالب در سریال جدید خود میزبان هنرمندان و چهره های مشهوری است که با یکدیگر رقابت می کنند.

غیبت مشکوک مهمت رضا گلزار

سریال طنز «ساخت ایران ۳» به کارگردانی بهمن گدرزی دیگر سریالی است که فیلموگرافی آن برای نمایش در تعطیلات عید در نظر گرفته شد و پخش آن از چهارشنبه ۲۵ اسفند آغاز شد.

حضور بسیاری از بازیگران مطرح به ویژه امین حیایی که در فصل های قبل این سریال حضور داشت و طرفداران خاص خود را دارد و این بار همراهی مجید صالحی با او با دیدن فیلم ساخت ایران ۳ تحسین بسیاری از بینندگان را برانگیخت. “. “.

اما عدم حضور محمدرضا گلزار در فصل سوم «ساخت ایران» از نکات مهمی است که در این سریال می توان به آن اشاره کرد.

با همسایگان خود عشق بورزید، با جوکر بخندید

سریال «ژان» یک سریال تاریخی و رئالیتی شو «جوکر» مانند گذشته پخش می شود و عموم مردم می توانند به ترتیب روزهای جمعه و دوشنبه این دو برنامه را تماشا کنند.

حضور حامد آهنجی که حالا به عنوان کمدین معروف شناخته می شود در فصل پنجم «جوکر» توجه ها را به خود جلب کرد.

فلیمو برای مردم در آستانه عید نوروز

فیلیمو در آستانه عید نوروز علاوه بر برنامه هایی که تدارک دیده بود، تعطیلاتی هم برای هوادارانش در نظر گرفت. در واقع سریال های ایرانی و برنامه های فیلیمو که بیش از یک ماه از پخش آن می گذرد را می توان در نوروز به صورت رایگان تماشا کرد.

برنامه های نوروزی نماوا; بازگشت آقای مجری در نوروز ۱۴۰۱

چند هفته پیش که ایرج طهماسب یا مجری معروف دوران کودکی ما خبر ساخت برنامه های نوروزی را شنید، افراد زیادی منتظر اطلاع از جزییات این برنامه بودند، بنابراین شاید کنجکاوترین گروه امسال همین گروه باشد. برنامه “مهمان” نامیده می شود.

کارت برنده ظاهر می شود

سکوی نماوا برنده نوروز ۱۴۰۱ بود که مطمئنا برای مخاطبانش جذاب و طبیعتا خاطره انگیز خواهد بود. برنامه مهمان ایرج طهماسب که این بار بدون کلاه قرمزی و البته با تعدادی عروسک جدید ظاهر می شود، یکی از ویژه برنامه هایی است که نماوا در ایام عید برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

محمودی یک نمایش عروسکی و گفتگو محور بر اساس شبکه نمایش خانگی به نویسندگی، کارگردانی و مجری گری ایرج طهماسب است که در ایام نوروز از نماوا پخش می شود. طهماسب ۴ سال از برنامه نویسی فاصله دارد و همین موضوع باعث شد تا طرفداران این شخصیت محبوب مشتاق دیدن آشپزی جدید او شوند.

خاتون عید شما را تنها نمی گذارد

پخش سریال عاشقانه تاریخی خاتون که جای خود را در بین مخاطبان باز کرد، همچنان در ایام نوروز از نماوا پخش می شود و علاقه مندان به این سریال می توانند نوروز ۱۴۰۱ را با تماشای نگر جوهریان و اشکان خطیبی سپری کنند.

برنامه ریزی برای پخش برنامه ها و سریال های جدید کار سختی است که نیازمند گذراندن مراحل مختلف است، از این رو ممکن است در روزهای آینده برنامه های جدیدی به لیست آثار پخش شده از سکوهای نوروزی اضافه شود که در خبرهای بعدی اعلام خواهد شد. خواهد بود.