بله ، من مکان هایی دارم. نه ، من دیگ نمی کشم. – Raina Dawn Lutzآیا تصور افزایش اعتقادی از نظر ایدئولوژیک برای کسانی که با حشیش مخالف هستند ، زننده ، توهین آمیز یا آزاردهنده است ، شاید به این دلیل که با گروه هایی مرتبط بوده است که آنها نمی خواهند با آنها ارتباط برقرار کنند (مشت می زند به هیپی ها) یا به لحاظ اخلاقی ، علیرغم ارزش درمانی قابل اندازه گیری تا کنون ، اعتقاد من ریشه در دیدگاه جامع نگر و تغذیه طبیعی و پزشکی دارد – این دارو است.

و دارو می تواند هم دارو باشد و هم سم.

من اساساً همه چیز را در تجربه بشری ما به عنوان دارو می بینم. این اصل انواع و اقسام روش هایی را که افراد از طریق آنها به هدف زندگی خود می رسند ، تشخیص می دهد. نه تنها داروهای تجویزی ، دارو هستند. موسیقی دارو است. غذا یک دارو است. (و مطمئناً از نظر سلامت روان) الکل یک دارو است. کلماتی که مردم به شما می گویند یک دارو است. داروهای معمولی و خیابانی دارو هستند. اینها چیزها ، احساسات ، انتخاب ها ، شکاف ها و پر کننده های تجربه زندگی ما هستند.

همه این “داروها” و مواد همچنین می تواند به عنوان سم استفاده شود.

به آهنگی گوش دهید که شما را عصبانی و ناراحت می کند و از آن برای سم استفاده می کنید ، دیگر دارو نیست. گوش دادن به آن به منظور مشاهده احساسات خود در مورد آن ، به امید شفای سریع بهبودی از دردی که برای شما به ارمغان می آورد – دارو.

خوردن غذاهایی که می دانید برای بدن شما ایده آل نیستند – صنعت رژیم غذایی شما را متهم می کند که همیشه به اندازه کافی خوب و استرس زا نیست. [Read: 7 Ways to Remove Stress & Shame About Nutrition] – سم خوردن غذاهای طبیعی و سالم به خاطر آن نیست شما را بهبود می بخشد اما به این دلیل که در بدن شما احساس بهتری دارد و شما را به وزن سالم تری می برد – دارو. [Become a Change Maker to get there.]

الکل بنوشید تا تجربه زندگی خود را کند کنید یا احساسات خود را پنهان کنید که هنوز با آنها برخورد نکرده اید و در زیر سطح می جوشند – سم. برای تجربیات اجتماعی یا معنوی ، یا آرامش جسمانی که می تواند به ارمغان بیاورد ، داروها را به مقدار متوسط ​​بنوشید.

جوشاندن در عصبانیت یا حمله به کلماتی که مردم به شما می گویند – سم. با بررسی رابطه خود با چرا این واکنش در شما ایجاد می شود و مشاهده می کنید که در خود مشاهده کنید ، یاد بگیرید و به عنوان یک فرد رشد کنید – دارو.

داروها یا داروهای معمولی را برای بیماری یا مشکل خود مصرف کنید و تمام قدرت خود را در اختیار بیماری و قرص و اعتیاد خود به آن قرار دهید – سم. در حین کار روی داروهای دیگر مانند ورزش ، مدیتیشن ، تغذیه سالم ، مکمل ها – داروهای معمولی مصرف کنید. مراقبت جامع و کامل بهترین انتخاب ما است.

قدرت زیادی در نحوه نگرش ما به انتخاب های ما وجود دارد.

در حال حاضر ، یکی از چیزهای ناامیدکننده ای که در رابطه با تبلیغات جدید در مورد ماری جوانا مشاهده می کنم ، وب سایت است ، پر از ذهنیت یا نکته های مهمی در مورد CBD ، زیرا داغترین روند جدید زیبایی به کل زندگی و چهره شما وارد شده است ، یک داروی درمانی برای همه. شما با افزونه ای مرسوم و گران قیمت به هر چیزی که اساساً در فروشگاه غذای بهداشتی محلی شما فروخته می شود ، سر و کار دارید. چون ، چرا که نه؟ با این حال ، اگر ماری جوانا به عنوان یک درمان دیگر مورد بررسی قرار گیرد ، می تواند چشم هایی را به سوی درک جدیدی از سلامتی ، رفاه و گیاهان دارویی باز کند. اما شاید نه آنقدر که انتظار دارید من بگویم.

1. چیز جدیدی نیست. این “جالب” نیست زیرا “مد روز” است … و همه چیز درمانی نیست. با توجه به ارزش من که روندها کاملاً بی فایده هستند [Igoring Food Trends & Diets Saves You Time & Energy]
2. «داروی ماری جوانا. این همان چیزی است که بدن هوس می کند. ” مطابق ارزش من اجازه نمی دهم شرکت ها و تبلیغ کنندگان مسئول شما باشند [Consciousness Over Calories]
3. من هدفم رشد است ، هدف من ترکیدن یا پنهان کردن علائم یک مشکل عمیق نیست. مطابق با ارزش من در یافتن علت اصلی [Get out of Supplement Addiction]
4. اگر به هر حال این کار را انجام می دهید ، در اینجا چیزی است که باید به خاطر بسپارید. مطابق ارزش من برای یافتن تعادل است [How to Cleanse Your Doors of Perception]

1. چیز جدیدی نیست. “سرد” نیست زیرا ذخیره می شود … و همه چیز درمانی نیست. مطابق با ارزش من که روندها بی فایده هستند.

این واقعاً نیازی به توضیح بزرگ ندارد. ماری جوانا ، مانند همه گیاهان طبیعی ، از آغازین روزها توسط مردم من (داروی مردمی) استفاده می شده است. من با کاترینا ، گیاه شناس Kelowna در طب سوزنی CJR تماس گرفتم ، که این موضوع را به من معرفی کرد. “در بسیاری از موارد شاهدانه می تواند بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد و مخرب باشد ، و گیاهان دیگر ممکن است از جهات مختلف برای حفظ سلامت روان مناسب تر باشند. در اینجا پیچیدگی های زیادی وجود دارد زیرا می تواند مفید باشد ، اما همچنین باعث ایجاد دشمن می شود و به افراد اجازه می دهد تا مبدل شوند و جدا شوند. ، مقاومت در برابر شفای عمیق تر. ” فقط به این دلیل که دیگران این کار را انجام می دهند به این معنی نیست که این بهترین خبر از زمان نان خرد شده است. و اگر این درمانی است که باید باور کنیم ، چرا همه ما آن را بد می خواهیم؟ من نمی گویم این طبیعی نیست ، از زمین (اگر گیاهان سنگین ، کنترل شده و آفت کش ها را طبیعی می دانید) و نمی گویم که این یک شفا دهنده نیست. داروهای گیاهی قوی هستند. مسأله من این است که بسیاری از دلایل ریشه ای دیگر ، کمبودهای تغذیه ای یا کارهای احساسی باید مورد توجه قرار گیرند ، علاوه بر وسیله دیگری برای پوشاندن علائم یک مشکل عمیق تر. مانند هر داروی دیگری ، تمام بیماری های شما را درمان نمی کند.

2. «داروی ماری جوانا. این همان چیزی است که بدن هوس می کند. “مطابق ارزش من که اجازه ندادم شرکت ها و تبلیغ کنندگان در قبال شما پاسخگو باشند.

دیدگاهتان را بنویسید