بسیاری از موارد اضطراری به جز کووید-۱۹ در کالیفرنیا به پایان رسیده است.


ایالت کالیفرنیا سال‌هاست که در این ایالت با تهدیداتی روبرو بوده است. روز جمعه آژانس دولتی این ایالت اعلام کرد که برخی از موارد اضطراری پایان یافته است. بر اساس افشاگری ها، ۱۲ وضعیت اضطراری ایالتی در این ایالت وجود داشت که توسط فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام تعطیل اعلام شد.

بسیاری از موارد اضطراری به جز کووید-۱۹ در کالیفرنیا به پایان رسیده است

برخی از موارد ضایعات قبل از انتصاب وی به عنوان استاندار صورت گرفت. چیزی که به نظر نمی رسید این بود که همه انتظار داشتند که همه گیری کووید-۱۹ نیز پایان یابد. با این حال، در برابر موقعیت‌هایی که بدنه دولت محلی اجازه می‌دهد تا وضعیت اضطراری COVID-19 دست نخورده بماند تا اطلاع ثانوی که منجر به خشم شهروندان شد.

بسیاری از موارد اضطراری به جز کووید-19 در کالیفرنیا به پایان رسیده است

شگفت آور است که نیوزون پس از ورود به بدنه دولت، ۵۶۱ دستور پس از آن صادر کرده است وضعیت کووید ۱۹ برخی از آنها کلی بودند و برخی دیگر نسبتاً کوچک و در عین حال به همان اندازه تأثیرگذار بودند.

اگرچه او سعی کرد همه محدودیت‌ها را بردارد، اما نوع omicron مورد ارزیابی قرار گرفت، که با تمدید سیاست ماندن در خانه مانع از کسب درآمد مردم شد. از دیدگاه ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر، مردم صراحتاً در مورد برخی از تصمیمات نیوسون انتقاد کرده اند.

برخی از موارد اضطراری که حذف شدند، مواردی هستند که دلالت بر موج گرما، آتش سوزی جنگل، نفت، و قتل فراموش نشدنی و دردناک جورج فلوید همراه با ناآرامی های مدنی ناشی از آن داشتند.

بسیاری از ایالت‌ها هستند که تمام محدودیت‌ها را در این ایالت‌ها نهایی کرده‌اند و از این رو بسیاری از مردم در مورد اینکه چرا ایالت کالیفرنیا هیچ تصمیمی در مورد این وضعیت همه‌گیری نداشته است سردرگم هستند.

نماینده جمهوریخواه مجلس آقای. کوین کیلی آشکارا از ضعف های مزاحم انتقاد کرده است. وی با بیان اینکه پس از ۲ سال طولانی محدودیت، نیازی به عدم بازگشت وضعیت به حالت عادی و پس از آن بازگرداندن مجدد وضعیت همه گیری وجود دارد، گفت: به گفته آقای، تنظیم وضعیت همه‌گیری مشکلی در این مورد نبود. چیزهای کوین بیش از حد طولانی شده است زیرا به نظر می رسد همه گیری COVID-19 اکنون بسیار از بین رفته است.

سایر ایالت‌هایی که از پیروی از قوانین دست کشیده‌اند، از دولت اجازه داده شده است تا با توجه به وضعیت این ایالت خاص تصمیم‌گیری کنند. این وضعیت به اعلام اضطراری پایان داد که دلایل مختلفی را پشتیبانی می کرد اما وضعیت همه گیر COVID-19 را پشتیبانی نمی کرد.

در سال ۲۰۱۵، فرماندار جری براون، وضعیت اضطراری را برای یک ویروس کشنده درختان فعال کرد که در آن زمان گسترش یافت. از سال ۲۰۱۵ تا زمان رفع مزاحمت شروع قرار ملاقات که حدود ۸۲ مورد از این نوع اضطراری گزارش شده است. با این حال، دستورات زیادی را برای آزادسازی ۷۰ اظهارنامه امضا کرد.

بدیهی است که مردم ممکن است عصبانی شوند، اما جنبه دیگری نیز در آن وجود دارد که می توان گفت، از آنجایی که ویروس کووید-۱۹ به طور کامل ناپدید نشده است و نمی توان آن را به طور کامل از بین برد، بنابراین، فعلاً به این راحتی ها نیست. همه اجازه دهند تا اعلامیه بدون بیماری همه گیر اعلام نشود. آرامش وجود دارد اما محدودیت هایی نیز وجود دارد تا اوضاع متعادل شود و ناآرامی اجتماعی ایجاد نشود.

علاوه بر این، دولت به دولت‌های محلی دست داده است تا از دستورالعمل‌هایی که باید پیروی می‌کنند مراقبت کنند و این همان کاری است که باید در مورد وضعیت پاندمی کمتر انجام شود. همه‌چیز تا آخرین لحظه کنترل می‌شود تا همه‌گیری به یک اپیدمی تبدیل شود، زیرا هیچ درمانی برای از بین بردن ویروس وجود ندارد. این واکسن فقط ایمنی شما را در برابر ویروس تقویت می کند و به شما در مبارزه با آن کمک می کند. با کمی صبر بیشتر می توانیم در واقع از محدودیت های زندگی شما رهایی پیدا کنیم.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر