برنامه های جدید کووید بایدن برای محافظت از شهروندان آمریکا


جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که زمان آن فرا رسیده است که آمریکایی ها به سر کار خود بازگردند. وی دستورالعملی را منتشر کرد و به مردم توصیه کرد به زندگی عادی خود بازگردند و به فعالیت خود ادامه دهند. همه فعالیت ها در آمریکا پس از همه گیری متوقف شد. اکنون رئیس جمهور به مردم اجازه می دهد تا به فعالیت های خود در فضای باز ادامه دهند.

برنامه های جدید کووید بایدن برای محافظت از شهروندان آمریکا

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، به افرادی که آزمایش آن‌ها مثبت بود، قرص‌های ضد ویروسی رایگان ارائه کرد. وی همچنین با اشاره به کاهش قابل توجه موارد، واکسیناسیون ها و آزمایش های آسان در دسترس و درمان های جدید در افق، بر پیشرفت بیماری همه گیر از سال گذشته تاکید کرد.

برنامه های جدید کووید بایدن برای محافظت از شهروندان آمریکا

بایدن گفت که آمریکایی ها در این دوران سخت نسبتاً خوب عمل کرده اند و اکنون وقت آن است که به بیرون بروند و مرکز شهرها را پر کنند. او به مردم پیشنهاد کرد که به روال عادی خود که در ۲ سال گذشته مختل شده بود، برگردند.

علاوه بر قرص‌های ضد ویروسی رایگان، دولت همچنین تسهیلاتی را برای دور دوم آزمایش کووید به صورت رایگان برای مردم ایالات متحده فراهم می‌کند.

قرص ضد ویروسی جدید فایزر شات کاملا موثر است و احتمال ابتلا را تا ۹۰ درصد کاهش می دهد. دولت مطمئن خواهد شد که ۱ میلیون شات فایزر را در اختیار عموم مردم آمریکا قرار خواهد داد.

در به گفته یکی از مقامات کاخ سفید، رویکرد “آزمایش برای درمان” ابتدا در صدها داروخانه در سراسر کشور از جمله مراکز فروش CVS، Walgreens و Kroger اجرا خواهد شد. کسانی که در این مکان‌ها آزمایش مثبت می‌دهند، می‌توانند داروهای ضد ویروسی را در محل دریافت کرده و بلافاصله از آنها استفاده کنند.

جو بایدن گفت که از هفته آینده چهار آزمایش جدید برای کووید-۱۹ برای خانواده های آمریکایی انجام می شود و حدود ۲۷۰ میلیون آزمایش برای خانواده های آمریکایی انجام می شود. در حالی که بایدن تلاش می کند ملت خود را برای زندگی با کووید-۱۹ راهنمایی کند و سعی می کند ایمن باشد، موارد روز به روز کاهش می یابد.

کووید- به دنبال افزایش زمستانی از سویه بسیار قابل انتقال omicron، ۱۹ مورد اخیراً به پایین‌ترین سطح خود از تابستان گذشته رسیده است. مرگ و میرها که هفته ها به دنبال موارد ابتلا هستند، همچنان بالاست و تقریباً ۱۷۰۰ نفر هر روز در ایالات متحده جان خود را از دست می دهند.

مقامات در ایالات متحده تأکید می کنند که اکثریت بیماری های جدی و مرگ و میر در این کشور در میان افرادی رخ می دهد که واکسینه نشده اند یا دوز تقویت کننده ایمن سازی نداشته اند.

در یک تماس کنفرانسی، جف زینتز هماهنگ کننده کووید-۱۹ کاخ سفید به فرمانداران اطلاع داد که آزمایش بایدن تمدید بودجه FEMA را برای کمک به ادامه اقدامات تحت حمایت FEMA مانند کلینیک های واکسیناسیون، مکان های انبوه، و افزایش منابع بیمارستانی برای مقابله با افزایش موارد محلی تایید کرده است. .

هدف FEMA هماهنگی و تامین منابع لازم برای نیروی انسانی بود. این در سراسر COVID-19 ادامه داشت. ایالت ها، قبایل و همچنین سرزمین ها باید به همه گیری واکنش نشان دهند.

مدیر FEMA، Deanne Criswell نیز گفت: “تمدید امروز ۱۰۰ درصد سهم هزینه تا ۱ ژوئیه ۲۰۲۲، تلاش های ما را برای کمک به جوامع محروم در سطوح فدرال و ایالتی گسترش می دهد.”

تمدید تا شش ماه اول سال نشان می‌دهد که کاخ سفید همچنان نیاز به منابع دولتی برای مبارزه با کووید-۱۹ را درک می‌کند، حتی در شرایطی که بایدن تلاش می‌کند کشور را در زندگی با ویروس کرونا کاهش دهد.

FEMA 1.2 میلیون دلار به دانشگاه بال استیت در ایندیانا برای آزمایش در محوطه دانشگاه و همچنین ۹۱.۸ میلیون دلار به ویسکانسین برای هزینه های آزمایش COVID-19 و افزایش کارکنان در مراکز درمانی داده است. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا دستوری صادر کرد که به FEMA اجازه می دهد تا ۱۰۰ درصد از هزینه های اضطراری مربوط به ویروس کرونا را تا سپتامبر ۲۰۲۱ در دومین روز ریاست جمهوری خود تامین کند. او بعداً آن را تا پایان سال ۲۰۲۱ و سپس دوباره تا اول آوریل تمدید کرد.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر