بررسی فرمول F | قبل از خواندن این مطلب یک سکه خرج نکنید!


اگر به دنبال بررسی صادقانه تصاویر The F Formula هستید، به جای درستی آمده اید. اجازه دهید من دختر بخش شما باشم و به شما کمک کنم تعیین کنید آیا این فرمول مخفی می تواند آنچه را که می گوید انجام دهد یا خیر!

معاشقه یک هنر است! در عین حال، این یک بازی سرگرم کننده است که بین زن و مرد انجام می شود. اما این یک بازی معمولی نیست، در این بازی این حریف شما است که تصمیم می‌گیرد شما برنده شوید یا ببازید.

بنابراین به یک “هنرمند معاشقه” واقعاً ماهر نیاز است تا در زمین های خطرناک حرکت کند و به هدف ضربه بزند. F Formula به شما کمک می کند تا در این بازی تسلط پیدا کنید.

بنابراین در این بررسی فرمول F، هر آنچه را که باید در مورد F Forumla بدانید، مزایا و پاداش‌های آن را بررسی می‌کنم!

مروری سریع بر فرمول F.

نتایج سریعتر


امتیاز: ۴.۵ از ۵

قیمت


امتیاز: ۴ از ۵

جایزهاو هست


امتیاز: ۵ از ۵

پشتیبانی


امتیاز: ۵ از ۵

 • قابل اعتماد
 • میزان موفقیت بالا
 • آسان برای تسلط
 • ۷ پاداش رایگان
 • سیاست بازپرداخت ۱۰۰٪
 • فقط به صورت دیجیتال موجود است.

خلاصه سریع:

F Formula یک طرح معاشقه مخفی است که به شما کمک می کند در هنر تسلط داشته باشید و به شما کمک می کند زنان را به راحتی جذب کنید. با کمک این راهنمای معاشقه، می توانید محیطی را ایجاد کنید که در آن دختران از هیجان تشدید تنش با شما لذت ببرند.

فرمول F زاییده فکر ماریسا، مارنی و تیم دختر وینگ است. این سه مرحله فراوان، قابل پیش بینی و قابل تشخیص را برای شما آشکار می کند که بر هر تعامل موفق خواستگاری بین یک زن و مرد حاکم است و شما را با جزئیات گام به گام راهنمایی می کند که چگونه به آنها نزدیک شوید.

F Formula شامل یک PDF با بیش از ۷۲ صفحه است که شما را به ویدیوهای انحصاری، ضبط MP3، راهنمای حرکت و محتوای اضافی به ارزش ۲۳۸ دلار هدایت می کند. و شما می توانید همه اینها را با قیمت تخفیفی ۴۷ دلار دریافت کنید. نرخ موفقیت بالای همه بررسی‌های مثبت نشان می‌دهد و سیاست بازپرداخت ۱۰۰ درصدی غیرممکن به نظر می‌رسد!

۶۰ روز ضمانت بازگشت وجه در دسترس است

F Formula Reviews – بهترین راهنمای جایگزین برای عشق!

یکی از سه سناریویی که هر بار که پسری به دختری نزدیک می شود رخ می دهد.

در سناریوی اولدر این حالت، پسر بدون تلاش یا تشدید بیشتر با دختر صحبت می کند و در نهایت دوست می شود.

در سناریوی دوممرد کمی صحبت می کند. سپس تصمیم گرفت همه چیز را به “سطح بعدی” برساند. شما فورا طرد می شوید و در نهایت به یک قلمرو وحشتناک تبدیل می شوید.

در بهترین حالت، آن پسر شیمی فوری را شعله ور می کند، حرکتی انجام می دهد و تنها چیزی که یک دختر می تواند به آن فکر کند این است که آن را بالا بیاورد!

فرمول F - اسکریپت 3 مرحله ای

اکنون درک اینکه چرا این اتفاق می افتد دشوار نیست. این از شانس احمقانه نیست که مرد در سناریوی سوم موفق شد. در واقع، همه اینها فقط یک موضوع زیست شناسی تکاملی است!

و اینها صفات تکاملی هستند که فرمول F ادعا می کند از آنها سود می برد.

فرمول F. نظرات
عنوان برنامه فرمول F
مزایای کلیدی به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه یک زن را با کلمات و حرکات ساده جذب کنید.
زبان انگلیش
سازندگان مارنی کینز و ماریسا
دسته بندی ارتباط
فرمت موجود فرمت دیجیتال (کتاب الکترونیکی)
هدایای اضافی کتاب صوتی +۳ ساعت
+۱۵ ویدیوی اضافی
قیمت ۴۷.۰۰ دلار (تخفیف را بررسی کنید)
تضمین بازگشت پول ۷ روز
دسترسی از طریق وب سایت رسمی
وب سایت رسمی اینجا کلیک کنید

فرمول F چیست؟

F Formula یک راهنمای معاشقه یا طرح اولیه است که به مردان کمک می کند در هنر معاشقه تسلط پیدا کنند و فوراً زنان را جذب کنند. این شامل فرمول F PDF است که شما را در هر مرحله از فرمول F با جزئیات گام به گام طی می کند. در حین مرور فایل pdf فرمول F، به ویدیوهای انحصاری نحوه اجرا، ضبط MP3، راهنماهای رویه و محتوای اضافی به ارزش ۲۳۸ دلار نیز هدایت خواهید شد.

فرمول F سه مرحله قابل پیش بینی و قابل تشخیص تعامل را برای شما نشان می دهد که بر هر تعامل موفق خواستگاری بین یک مرد و یک زن حاکم است.

زنان از نظر بیولوژیکی مستعد سازگاری و پاسخ طبیعی به این مراحل حساس هستند. با این حال، مردان به طور متفاوتی در هم تنیده می شوند و هیچ تصوری از وجود این مراحل ندارند. فرمول F به طور گام به گام به شما می آموزد که چگونه می توانید این سه مرحله را با موفقیت طی کنید.

فرمول F. نتایج

درباره F. Formula Builderآیا Marni Kinrys فرمول F است؟ درس های پیشرفته موثر؟

F Formula توسط Marni Kinrys، کارشناس روابط و بنیانگذار The Wing Girl Method و با همکاری Marisa ساخته شده است. این اولین محصول تیم Wing Girl است که توسط Marni به تنهایی ساخته نشده است. این به این دلیل است که فرمول ماریسا نتایج عالی نشان داد و این امر مارنی را تحت تاثیر قرار داد.

فرمول ماریسا از دهه‌ها تحقیق – مشاهده، پرسش و آزمایش یافته‌های او با استفاده از مفاهیم مطالعات تصویربرداری عصبی و روان‌شناسی رشد برای تقویت اثربخشی آنها گرفته شده است.

او هزاران زن را تجزیه و تحلیل، معاینه و معاینه کرده است که اکثر آنها حتی نمی‌دانستند زیر میکروسکوپ هستند. او سرانجام توانست تمام تحقیقات خود را در یک فرمول جامع و مبتنی بر زیست خلاصه کند.

با مشاوره مارنی، من توانستم سیستم خواستگاری را در قالب پلاگین و بازی قرار دهم که هر کسی می تواند آن را دنبال کند.

ماریسا و مارنی

فرمول F چگونه کار می کند؟

وقتی زنی بدون ترس از خطری از هیجان سوار شدن بر ترن هوایی لذت می برد – تقریباً مانند پرواز بدون بال است، او پر انرژی خواهد بود و آماده انجام کارهایی است که معمولاً انجام نمی دهد.

این دقیقاً همان چیزی است که وقتی با یک دختر معاشقه می‌کنید، به این دلیل است که او در یک ترن هوایی «احساسی» قرار می‌گیرد.

و اگر بتوانید محیطی ایجاد کنید که او در کنار شما احساس امنیت و آرامش کند، او همیشه به شما پاسخ مثبت خواهد داد، مهم نیست چه نوع دختری باشد، زیرا این یک ویژگی تکاملی است. سپس می‌توانید بدون اینکه ترسناک به نظر برسید، شوخی کنید و از خط عبور کنید.

F Formula از این دانش استفاده می کند تا به شما کمک کند سه مرحله متمایز و قابل پیش بینی را درک کنید که بر هر تعامل موفقیت آمیز خواستگاری بین زن و مرد حاکم است و شما را با جزئیات، گام به گام و نحوه نزدیک شدن به آنها راهنمایی می کند.

سناریوهای F

برای سفارش فرمول F از وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید

با استفاده از فرمت PDF F چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

F Formula احتمالا تنها نرم افزاری است که عملکرد درونی یک بازی به نام معاشقه را با چنین جزئیات واضحی نشان می دهد. این سه مرحله قابل پیش بینی و متمایز از تعامل را برای شما آشکار می کند که بر هر تعامل موفق خواستگاری بین یک مرد و یک زن حاکم است.

با یک PDF بیش از ۷۲ صفحه شروع می شود که شما را به ویدیوهای انحصاری، ضبط MP3، راهنماهای رویه و محتوای اضافی به ارزش ۲۳۸ دلار هدایت می کند.

طبق وب‌سایت رسمی، جمع‌آوری شجاعت برای نزدیک شدن به یک زن هزاران برابر آسان‌تر می‌شود، حتی برای کسانی که اضطراب رویکرد دارند، وقتی مهارت‌هایی را از فرمول F به دست آورند تا تعامل را به خوبی پیش ببرند.

اینها برخی از چیزهایی است که با رسیدن به فرمول F یاد خواهید گرفت:

 • مبانی خواستگاری
 • چگونه با شمارش تا ۴، تصعید فیزیکی را آسان کنیم
 • رفتارهای پنهان خواستگاری زنان باید به درستی شناخته شود
 • اشتباهات مکالمه ای که زنان از نظر جنسی درباره شما می گویند
 • دو مانعی که بیشتر مردها با آنها شوخی می کنند کاملاً برای آنها کور است
 • چگونه یک دختر را زیر رادار جذب کنیم
 • چگونه یک ترن هوایی احساسی بسازیم
 • چگونه می توان برای هر مرحله از خواستگاری نشانه هایی از جذابیت زنانه را برانگیخت
 • چگونه او را به سمت خود جذب کنیم – با استفاده از “تکنیک بومرنگ”
 • تفاوت اصلی زنان بیست و چند ساله با زنان بالای سی
نظرات کاربران برای F Formula

فرمول F. جوایز

یکی از بزرگترین مزیت های خرید F Formula این است که هفت جایزه انحصاری به ارزش ۲۳۸ دلار کاملا رایگان دریافت می کنید.

پاداش ۱ – روش OSA: این روش به هر زنی کمک می کند تا به طور کامل از تشریفات بگذرد، موانعی را که برای باز شدن با شما وجود دارد را از بین ببرد و طوری با شما صحبت کند که گویی مدت زیادی است که شما را می شناسد.

پاداش ۲ – تصاویر ویدئویی، خرابی ها و مطالعات موردی: نمونه های واقعی F Formula را با مکانیزم های جذب زنان درست در مقابل خود دریافت کنید.

✅ امتیاز ۳ – برنامه ریز هوشمند فوری: این طرح به توسعه نوع خاصی از هوش و جذابیت کمک می کند که زنان را تحت تأثیر قرار می دهد و آنها را به مهمترین اندام بدن شما – ذهن شما جذب می کند.

پاداش ۴ – چگونه یک زن را بدون ترسناک بودن لمس کنیم: زنان اگر بدانند چگونه آن را انجام دهند، لمس را می پذیرند. این روش به شما یاد می دهد که چگونه بدون منحرف بودن دست بزنید.

جایزه ۵ – راهنمای بال دختر برای زبان بدن اغوا کننده: این راهنما به شما کمک می کند تا همه چیز را از حالت قرارگیری گرفته تا حالات صورت خود مدیریت کنید تا جذاب به نظر برسید.

پاداش ۶ – شوخی سکسی ساده: این راهنمای آسان به شما نشان می دهد که چگونه از شوخی برای ایجاد یک ارتباط فوری استفاده کنید که زنان آن را بسیار حسی می دانند.

امتیاز ۷ – زنان به همه مصاحبه کنندگان می گویند: در این مصاحبه ها، زنان واقعی عمیق ترین رازهای خود را در مورد آنچه در هر مرحله از خواستگاری دوست دارند، فاش می کنند.

فرمول F. جوایز

سیستم فرمول F برای چه کسانی است؟

فرمول F اکنون فقط با قیمت کاهش یافته در دسترس است ۴۷ دلار. این شامل هفت جایزه به ارزش ۲۳۸ دلار است! با توجه به اینکه واقعاً چقدر باید برای زنان خرج کنید، چه در قرار ملاقات، بارها، و باشگاه ها، این باید یک سرقت کامل باشد. علاوه بر این، شما تحت پوشش سیاست بازپرداخت ۱۰۰٪ نیز هستید.

با این حال، این یک پیشنهاد زمانی محدود است و ممکن است قیمت آن افزایش یابد. بنابراین بهتر است F Formula را با قیمت تخفیف ۴۷ دلاری در اسرع وقت بخرید!

همچنین، برای حفظ حریم خصوصی شما، تمامی سفارش‌ها به صورت محرمانه محاسبه می‌شوند

هزینه کتاب الکترونیکی F Formula چقدر است؟

فایل pdf فرمول F با قیمت در اختیار شما قرار می گیرد ۴۷ دلار.

شما می توانید احساس خوش شانسی کنید زیرا با این کتاب الکترونیکی F Formula، جوایزی که دریافت می کنید ارزش مسیر یادگیری و تسلط بر هنر معاشقه را دارد.

همه این پاداش ها ۲۳۸ دلار هزینه دارند و حتی یک پنی هم پرداخت نمی کنند.

فرمول F – https://winggirlmethod.com

فرمول F. نتایج کتاب الکترونیکی

از کجا یک درس فرمول F حرفه ای بخریم؟

تنها جایی که می توان F Formula را خرید از وب سایت رسمی است.

با این حال، هنگام خرید محصول باید مراقب باشید زیرا به دلیل تقاضای زیاد برای محصول، وب سایت های جعلی زیادی در اینترنت وجود دارد که محصولات جعلی را با نام های مشابه یا مشابه می فروشند. تعداد این وب سایت های جعلی فقط در طول همه گیری افزایش یافته است.

با این حال، می توانید مطمئن باشید که این محصولات تقلبی تنها به شانس موفقیت شما با یک زن آسیب می زند. فرمول F ویژگی The Wing Girl Method است و قابل تکرار نیست.

پس عاشق این تله ها نشوید و به خاطر این کلاهبرداری ها پولی که با زحمت به دست آورده اید را از دست ندهید. برای اطمینان می توانید از پیوندی که من به اشتراک گذاشته ام استفاده کنید که شما را مستقیماً به وب سایت رسمی برای خرید می برد.

فرمول F. نظرات مشتریان

خلاصه – فرمول F بررسی های ۲۰۲۲ تقییمات

F Formula یک راهنمای آسان است که می تواند به شما کمک کند در هنر چالش برانگیز معاشقه تسلط پیدا کنید. تعداد بررسی‌های مثبت و داستان‌های موفقیت در وب‌سایت رسمی و سایر نقاط اینترنت نشان می‌دهد که F Formula قانونی است. این می تواند راه حلی برای مشکلات دوستیابی شما و طرحی باشد که باعث می شود زنانی را که دوست دارید جذب کنید.

F Formula در مقایسه با آنچه که مردان معمولاً برای زنان خرج می کنند، قیمت بسیار پایینی دارد و بنابراین واقعا ارزش امتحان کردن را دارد.

علاوه بر این، در صورتی که از نتایج راضی نباشید، با ضمانت ۱۰۰ درصدی بازپرداخت وجه بدون سؤال، تحت پوشش قرار می گیرید. در واقع، شما چیزی برای از دست دادن ندارید، اما چیزهای زیادی برای به دست آوردن دارید!

برای سفارش فرمول F با کمترین قیمت (۶۰ روز ضمانت بازگشت وجه) اینجا کلیک کنید.

آخرین نوشته های علی تروی (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر