بررسی: غذای سریع ، تازه و مناسب با فاکتور


گفتن “مشغول” اغراق سال است. با یک کودک شش ساله بسیار پرانرژی و خلاق بیشتر نوزادان دوقلو بیشتر کسب و کار من بیشتر مطالعات شراب من در حال انجام است ، من مقدار زیادی در بشقابم دارم. و ، اگرچه صفحه ضرب المثل زندگی من تقریباً پر است (و فکر می کنم بسیاری از شما می توانید این را درک کنید!) ، اما بشقاب های واقعی که من در مورد آنها می خورم ممکن است چند روزی از دست برود.

من و شوهرم تمام تلاش خود را می کنیم که تا جایی که ممکن است برنامه ای بخوریم و آشپزی کنیم ، اما بیشتر شب ها دست ما به معنای واقعی کلمه پر است و به چالش کشیدنبه بنابراین وقتی فرصتی برای بررسی فاکتور – غذاهای آماده و آشپزی سالم و تازه که مستقیماً به درب منزل شما تحویل داده شد – پیدا کردم ، بله واضح و مشتاق بود. فکر می کنم پاسخ واقعی من این بود: “اوه ، لطفا ، بله. چقدر زود می توانند برسند؟ “

و ، بیایید ، آنها … در جعبه های عایق بندی شده پر از بسته های ژل منجمد طراحی شده برای نگه داشتن غذا در دمای سرد در طول حمل و نقل. بعد از غذا خوردن ، آنها را در یخچال فوری قرار دهید (جایی که به مدت هفت روز خوب می مانند!).

در اینجا کمی از فاکتور (و خواهید دید که چرا می خواستم آنها را امتحان کنم) به قول خودشان آمده است: “ما معتقدیم که سلامتی و سلامتی با غذا و آنچه شما در بدن خود قرار می دهید شروع می شود. هدف ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا به خواسته های خود برسند. سلامتی و تندرستی. “ما تمرکز خود را بر تناسب اندام و سلامت با تغذیه مغذی و هدفمند متمرکز می کنیم.”

به نظر می رسد Fit Fit مناسب است ، درست است؟

فاکتور از مواد با کیفیت بالا استفاده می کند و همه وعده های غذایی تازه و کاملاً آماده می شوند. فقط کافی است آنها را برای چند دقیقه در مایکروویو یا فر گرم کنید و لذت ببرید. نمی تواند آسان تر و بدون استرس باشد. آنها وعده های غذایی را با تمام محدودیت ها و اهداف رژیم غذایی (پروتئین بالا ، گیاهان ، گیاه خواران ، سرخپوشان ، و غیره) ارائه می دهند.

وعده های غذایی همه عوامل نه تنها توسط تیم آشپزهای معروف آنها تهیه می شود ، بلکه هر وعده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید می شود. نتیجه؟ غذاهایی که طعم شگفت انگیزی دارند و همچنین از نظر تغذیه متعادل هستند!

Weekly Factor یک منوی چرخشی برای انتخاب دارد. من میگو گوجه فرنگی سیر را امتحان کردم. مرغ Chipotle مرغ با پیاز قرمز ترشی ؛ طاعون ترکی خرد شده با کدو تنبل ؛ و تخم مرغ ، Chorizo ​​، و Skillet فلفل با Napa Hash.

و هر یک خوشمزه بود و پر کردن. و آموزشهای عالی را گذراند.

اساساً ، اینها مانند غذاهای رستوران سالم هستند … و بعد از چند دقیقه آماده می شوند. فقط به اندازه آن میگو نگاه کنید! (این غذای مورد علاقه من از این چهار غذا بود.)

برنامه های فاکتور بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید آن را کوتاه یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار برای هر وعده برای شش وعده غذایی تا 11.50 دلار برای هر وعده غذایی متغیر است و همچنین افزودنی های زیادی مانند آب میوه ها ، میان وعده ها و غذاهای تندرستی ارائه می دهند – انتخاب دقیق آنچه شما می خواهید و نیاز دارید آسان تر نیست.

برای هر کسی که مشغول است (و چه کسی نیست؟!) یا فقط می خواهد بیرون غذا بخورد همه تلاش (سلام ، آشپزی و غذاها) ، عامل فناوری اطلاعات است.

به روز رسانی: مردم Factor پیشنهاد ویژه ای را به خوانندگان ما ارائه می دهند! این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار از سفارش خود تخفیف بگیرید. –جندیدگاهتان را بنویسید