بررسی تستوتین استرالیا – قبل از خرید این را بدانید! (به روز رسانی ۲۰۲۲)


تستوتین بررسی‌ها نشان می‌دهد که با رسیدن به سن معینی میل جنسی و استقامت مردان کاهش می‌یابد، برای مقابله با این امر به مکملی کاملاً طبیعی مانند تستوتین نیاز دارند. با این حال، عواملی مانند استرس، عادات غذایی نامناسب، عدم ورزش و عوارض جانبی دارو نیز به طور قابل توجهی در بدتر شدن کلی سلامت جنسی نقش دارند.

در نتیجه، بسیاری از مردان روزانه از کاهش میل جنسی، انزال زودرس و اختلال نعوظ رنج می برند. طبق یک نظرسنجی، حدود ۳۰ میلیون مرد در ایالات متحده به اختلال نعوظ مبتلا هستند.

این جایی است که یکی از بهترین مکمل‌های مردانه موجود در بازار، Testotin Male Enhancement، با هدف تقویت میل جنسی و اطمینان از رضایت مردان در زندگی صمیمی‌شان انجام می‌شود. این امر باعث شده است که بسیاری از مردان در حین رابطه زن خود را ناراضی رها کنند.

بررسی تستوتین استرالیا – چه موادی استفاده می شود؟

در نتیجه بسیاری از روابط از بین می رود و گاهی اوقات به همین دلیل ازدواج ها قطع می شود. بنابراین، برخی از مکمل های طبیعی مانند تستوتین برای مقابله با این مشکلات و کمک به مردان برای کنترل طبیعی توانایی جنسی خود ساخته شده است.

بررسی تستوتین
تستوتین
نام افزونه تستوتین
دسته بندی تقویت مردانه
فواید افزایش اعتماد به نفس جنسی و نعوظ طولانی مدت
عناصر بور، عصاره گزنه، تانگ کت علی، و خیلی بیشتر
کشور موجود استرالیا
مدل آیتم کپسول
مقدار بطری ۶۰ کپسول
دوز پیشنهادی ۲ کپسول در روز
گروه سنی بالای ۱۸
جاده اداری دهانی
عواقب ۲-۳ ماهه
اثرات جانبی هیچ عوارض جانبی گزارش نشده است
بسته های متعدد در دسترس است موجود در ۱ بطری، ۲ بطری و ۳ بطری
قیمت 🔹۱ بطری – ۴۹.۴۵ پوند
🔹۲ بطری – ۳۶.۵۹ پوند
🔹۳ بطری – ۲۹.۶۷ پوند
دسترسی فقط از طریق وب سایت رسمی
وب سایت رسمی اینجا کلیک کنید

تستوتین چیست؟

تستوتین یک مکمل طبیعی تقویت کننده مردانه است که برای کمک به دستیابی به نعوظ قوی تر و طولانی تر برای ارائه عملکرد رضایت بخش در رختخواب طراحی شده است. بر این اساس، چندین بررسی تستوتین بیان کرده اند که این مکمل با مواد ۱۰۰٪ طبیعی اضافه شده است که از نظر علمی ثابت شده است که به تقویت قوای جنسی مردان کمک می کند.

علاوه بر این، تستوتین همچنین مزایای اضافی مانند گردش خون سالم، بهبود سلامت قلب، افزایش قدرت بدنی و غیره را ارائه می دهد. علاوه بر این، مکمل یک فرمول آزمایش شده و آزمایش شده است که یک محصول ایمن برای استفاده توسط متخصصان پزشکی در سراسر ایالات متحده در نظر گرفته شده است. ایالت ها.

چه موادی در فرمول تستوتین استفاده می شود؟

بور

بور یک ماده معدنی و یک ماده مغذی ضروری برای بدن انسان است. شما می توانید آن را در بسیاری از منابع طبیعی مختلف پیدا کنید. بور به شکل گیری استخوان های قوی و سالم در بدن کمک می کند. تاثیر آن بر سلامت استخوان برای سلامت مفاصل حیاتی است. از بور رژیم غذایی نیز می توان برای افزایش سطح بور در بدن استفاده کرد. در عین حال، تأثیر بور بر روی تستوسترون در مردان موضوع مورد بحث است.

کشف شده است که نخل اره ای آنزیم ۵-آلفا ردوکتاز را کاهش می دهد. این آنزیم تستوسترون را به دی هیدروتستوسترون تبدیل می کند که یک هورمون آندروژن قوی (DHT) است. هورمون های آندروژن رشد صفات مردانه را تنظیم می کنند. بنابراین، نخل اره ای ممکن است با کاهش ۵ آلفا ردوکتاز، به کاهش اثرات DHT در مردان مسن کمک کند.

مواد ارکیده

از بیضه گاو برای تهیه عصاره ارکیده استفاده می شود. برای ساختن داروها به دست می آید و در داروها و مکمل های مختلف گنجانده می شود. مردان از آن برای حفظ حالت بیضه خود استفاده می کنند. همچنین برای افزایش سطح تستوسترون در مردان برای رشد سالم خصوصیات جنسی ثانویه استفاده می شود. علاوه بر این، حفظ توده عضلانی و قدرت و تقویت میل جنسی و میل جنسی سالم ضروری است.

تونگکات علی

تانگ کت علی یک گیاه طبیعی است که دانشمندان در سال‌های اخیر اثربخشی آن را در تنظیم تستوسترون در هر دو مرد ثابت کرده‌اند. گربه تانگ برای عملکرد تناسلی و باروری سالم مردان، از جمله تحرک اسپرم، تولید اسپرم، میل جنسی و عملکرد نعوظ مفید است. این فرآیند با تغییر هورمون تستوسترون لازم برای عملکرد اندام جنسی و میل جنسی کار می کند.

ریشه گزنه به متعادل کردن سطح تستوسترون و DHT کمک می کند که منجر به بهبود عملکرد نعوظ می شود. علاوه بر این، ریشه گزنه از اتصال گلوبولین اتصال دهنده به هورمون جنسی (SHBG) به بافت های مردانه و اتصال دی هیدروتستوسترون (DHT) به SHBG جلوگیری می کند. همه اینها به نسبت تستوسترون به دی هیدروتستوسترون کمک می کند که به مردان کمک می کند نعوظ داشته باشند و حفظ کنند. علاوه بر این، پلی ساکاریدهای موجود در ریشه گزنه دارای اثر ضد التهابی نیز هستند.

برای بهبود قدرت ماندگاری مردان به صورت درمانی استفاده می شود. این عصاره از گیاه اپیمدیوم گرفته شده و برای درمان ناتوانی جنسی استفاده می شود. این در طب سنتی شرقی استفاده شده است، اما اکنون گسترش یافته است تا در ایالات متحده نیز رشد کند.

مواد تشکیل دهنده تستوسترون

قرص تستوتین چگونه استقامت جنسی را افزایش می دهد؟

همانطور که می دانید نعوظ ناشی از جریان خون به آلت تناسلی است. استقامت و بقای جنسی تحت تأثیر توانایی گرفتن حفره های آلت تناسلی است. بنابراین، کاری که Testotin Male Enhancement استرالیا انجام می دهد افزایش این دو عامل است که به شما و همسرتان اجازه می دهد ارگاسم های قوی تر و رضایت کامل را تجربه کنید.

علاوه بر این، ترکیبات غذایی اضافه شده در تستوتین به سرعت در جریان خون جذب می شود و تولید اکسید نیتریک را تحریک می کند، که جریان خون را به اتاق های آلت تناسلی افزایش می دهد و در نتیجه نعوظ قوی تر می شود.

همچنین، مکمل تتوتن با بزرگ کردن حفره‌های آلت تناسلی، استقامت، قدرت و بقای جنسی را افزایش می‌دهد و به آن اجازه می‌دهد خون بیشتری را به دام بیاندازد.

مواد تشکیل دهنده تستوسترون

فواید تستوتین استرالیا

✔️بهبود گردش خون

قرص تستوتین استقامت جنسی را افزایش می دهد

✔️نعوظ قوی تر و ماندگارتر

✔️ ارگاسم قوی تر

جلسات جنسی طولانی تر و مکرر با همسرتان

تستوتین قدرت بدنی را افزایش می دهد

مکمل تقویت کننده مردانه تستوتین از انزال زودرس جلوگیری می کند

فواید تستوتین

برای سفارش مکمل تستوتین از وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید

آیا استفاده از مکمل تقویت کننده مردانه تستوتین بی خطر است؟

همانطور که قبلاً بحث شد، تستوتن با ۱۰۰٪ مواد طبیعی اثبات شده ساخته شده است. بنابراین، هیچ عوارض جانبی بالقوه ای برای این مکمل وجود ندارد. بسیاری از بررسی های تستوتین استرالیا نیز این موضوع را تایید کرده اند.

بسیاری از افراد بیش از یک سال است که از کپسول تستوستاتین استفاده می کنند اما هیچ گونه عوارض جانبی برای سلامتی تجربه نکرده اند.

دوز تستوسترون و نحوه مصرف آن؟

تولید کنندگان فرمول تقویت کننده مردانه تستوتین مصرف دو قرص در روز را توصیه می کنند. از آنجایی که این یک مکمل غذایی است، بسیاری از بررسی‌های تستوتین پیشنهاد می‌کنند که این قرص را همراه با وعده‌های غذایی خود مصرف کنید تا بهترین نتایج را ببینید.

با این حال، مطمئن شوید که از حد مجاز دو کپسول در روز تجاوز نکنید زیرا می تواند منجر به آلرژی یا ایجاد سایر مشکلات سلامتی شود.

نتایج تستوتین و ماندگاری آن چقدر است؟

قبل از اینکه بتوانید در زمان واقعی بهبود عملکرد جنسی خود را مشاهده کنید، باید یک دوره دو تا سه ماهه را بگذرانید. هنگامی که به طور مداوم مکمل تستوتین را طبق توصیه برای دوره تجویز شده مصرف کردید، می توانید انتظار داشته باشید که زندگی جنسی خود را برای ۱-۲ سال بهبود ببخشید.

با این حال، برای اینکه بهترین عملکرد را داشته باشد، باید تستوتین را با یک برنامه ورزشی متوسط ​​و یک رژیم غذایی سالم ترکیب کنید.

نتایج تستوتین

قانونی هستی یا نه؟

فرمول تقویت کننده مردانه تستوتین در ایالات متحده آمریکا در یک مرکز تولیدی مورد تایید FDA تولید می شود. علاوه بر این، این مرکز همچنین به عنوان یک گواهینامه GMP شناخته شده است و تضمین می کند که تمام استانداردهای ایمنی تعیین شده توسط مقامات در تولید تستوتین رعایت می شود.

در عین حال، بررسی های تستوتین همچنین نشان داده است که این محصول به خوبی کار می کند و آنچه را که وعده می دهد ارائه می دهد. در نتیجه، می توانید تستوتین را به عنوان یک مکمل تقویت کننده مشروع مردانه در نظر بگیرید.

بررسی ها و شکایات مشتریان افزایش تستوتین مردانه

تقریباً هر بررسی تستوتین که به بهبود تا به امروز اشاره می کند به نفع مکمل بوده است. علاوه بر این، بسیاری از پزشکان نیز مصرف مکمل را برای افزایش طبیعی سطح تستوسترون توصیه کرده اند. از سوی دیگر، سازندگان تستوتین به طور رسمی هیچ شکایتی در مورد نتایج ثبت نکرده اند.

نظرات مشتریان تستوتین

قیمت تستوتن و در دسترس بودن در استرالیا

تستوتین در چند بسته عرضه می شود:

  • بسته نرم افزاری با بهترین ارزش همراه با ۴ بطری به قیمت ۳۶.۵۹ پوند (با خرید ۲ بطری، ۲ عدد) ارائه می شود.
  • محبوب ترین بسته نرم افزاری با ۶ بطری به قیمت ۲۹.۶۷ پوند ارائه می شود (با خرید ۳ بطری ۳ عدد)

بطری های تستوتین اصلی فقط در وب سایت رسمی لیست شده توسط سازندگان مکمل های غذایی موجود است. هیچ پلتفرم آنلاین یا خرده فروشی دیگری نمی تواند لوازم جانبی اصلی را همانطور که در صفحه سفارش رسمی فروخته می شود بفروشد.

با این حال، تقاضا برای این مکمل در حال حاضر بالا است. بنابراین، مردم برخی از محصولات دیگر را با همین نام به فروش می رسانند. بنابراین، بهتر است تستوتین را از منبع رسمی لینک زیر خریداری کنید:

بررسی تستوتین استرالیا – حکم

حفظ عملکرد جنسی رضایت‌بخشی که در روزهای جوانی داشتید می‌تواند دشوار باشد. این به این دلیل است که سن نقش مهمی در تعیین اینکه آیا می توانید شریک زندگی خود را از نظر جنسی راضی کنید یا نه، بازی می کند.

در نتیجه، بسیاری از مردان نمی توانند به اندازه کافی در رختخواب بمانند و شریک زندگی خود را راضی نمی کنند. بنابراین، امتحان یک مکمل طبیعی مانند تستوتین استرالیا می‌تواند گزینه مناسبی برای رفع مشکل از ریشه و بازگرداندن استقامت جوان‌تر شما باشد.

سوالات متداول

آیا این واقعا کار می کند؟

آره! وقتی به بررسی‌های اصلی تستوتین نگاه می‌کنید، می‌دانید که این مکمل برای بسیاری از افراد مؤثر بوده و به آنها کمک کرده است که میل جنسی خود را به طور طبیعی افزایش دهند.

اگر برای من کار نکرد چه؟

احتمال کمی وجود دارد که تستوتین به وعده خود عمل نکند. با این حال، اگر به نحوی از نتایج راضی نیستید، می توانید بازپرداخت کامل را دریافت کنید زیرا مکمل با ضمانت ۱۰۰٪ بازگشت پول همراه است.

چند کپسول در یک بطری وجود دارد؟

۶۰ کپسول تستوتین در یک بطری وجود دارد.

آیا می توانم برای افزایش سریعتر تستوسترون کپسول های بیشتری مصرف کنم؟

عدد! شما باید به دوز توصیه شده یک تا دو کپسول در روز پایبند باشید.

آیا برای خرید آن نیاز به نسخه دارم؟

عدد! تستوتین استرالیا یک مکمل ۱۰۰% طبیعی بدون عوارض جانبی است. بنابراین، برای خرید آن نیازی به نسخه ندارید. با این حال، اگر از هر گونه شرایط پزشکی از قبل موجود رنج می برید، بهتر است قبل از ادامه مصرف این مکمل ها با پزشک خود مشورت کنید.

برای سفارش مکمل تستوتین از وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید

مرجع

  1. مایو برای آموزش و تحقیقات پزشکی (MFMER) (1998-2021) اختلال در نعوظ (در دسترس آنلاین در)
  2. کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده (n.d.) ماکا (L. meyenii) برای بهبود عملکرد جنسی: یک بررسی سیستماتیک در دسترس [Online] در لینک: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2928177/
  3. بنیاد می (۲۰۲۱). اختلال در نعوظ. در دسترس آنلاین در: