برج حافظ امروز سه شنبه ۲۵ مرداد / بیا بیا طاق و منظره را ببین


امروز سه شنبه ۲۵ مرداد برج حافظ را بخوانید و از وقایع سر راه خود مطلع شوید.

به گزارش صبحگاهی برج حافظ امروز سه شنبه ۲۵ مرداد به شما توصیه می کند: تلاش شما بی نتیجه نخواهد بود، اجرتان را خواهید گرفت. شرم را کنار بگذارید و به آنچه می خواهید می رسید.

فال برای متولدین فروردین

درها و سایبان های ما را روشن کنید

هوای محفل روحانیون را معطر کنید

دل و جانم را به چشم و ابروی جانان سپرده ام

بیا طاق را ببین و ببین

تفسیر برج حافظ:

تعبیر امروز برج حافظ به شما نشان می دهد که صبر و مقاومت در برابر دیگران را تمرین می کنید. مقاومت و صبر شما باعث پیروزی شما خواهد شد. تلاش شما مجانی نخواهد بود، پاداش خود را خواهید گرفت. شرم را کنار بگذارید و بر اساس زمانی که معین کرده اید عمل کنید و از خداوند حاجت خود را بخواهید که اوست اجابت کننده دعای شما.

فال برای متولدین اردیبهشت

از دار چه می خواهی؟

گفت صبح چی میگی؟

امروزه بازار پر از خریداران مشتاق است

دریاب و پنه گنجینه خوبی است

تفسیر برج حافظ:

تعبیر امروز برج حافظ روشن می کند که شما هم از خدا چه می خواهید. دنبال چه می گردی، همه چیز در کنار توست، چشمانت را باز کن، در کنارت باغ گلی از معرفت و آرامش است. می توانید گنج عشق را امروز بخواهید وگرنه فردا دیر است. اخلاق خوب شما دیگران را جذب می کند.

فال برای متولدین خرداد

تنها بودن خوبه اگه دوست من باشی

نه، می سوزم و شمع جامعه می شود

قضاوت خدا در خلوت و رسید

رقیب محرم باشد و حرمان سهم من باشد

تفسیر برج حافظ:

فال حافظ امروز نشان می دهد که دعای شما برآورده می شود و مخالفان شما موفق نمی شوند. افکار خود را روی چیزهای دیگر متمرکز کنید. روال عادی زندگی دور از دسترس شماست. چیز با ارزشی در دست داری و برایت عزیز است. اجازه ندهید به دست افراد اشتباه بیفتد.

فال برای متولدین تیرماه

صبا بگید غزل رعنا

که ما را به کوه و بیابان دادی

نمی دانم چرا رنگش ناآشنا است

سه قدان سیاه چشم ماه سیما را

تفسیر برج حافظ:

فال حافظ امروز می گوید با اذن و عنایت خداوند مدت ها به آرزوی گرامی خود خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خود را بیان کنید. با کار خود مشورت کنید و امید خود را از دست ندهید. به ظاهر تکیه نکنید. با دعا شروع کن با اعتماد به حقیقت هر چیزی که غیر ممکن است ممکن می شود.

فال برای متولدین مرداد

قلبم نوک بینی ام است

که جلوی چشمان بیمارت بمیرم

فضای جعبه پر از دوستان بود

این فکر از ذهنم محو شد

تفسیر برج حافظ:

تعبیر فال حافظ نشان می دهد که شما آنقدر که به دیگران فکر می کنید به فکر خود نیستید و فقط به فکر عمل به قولی هستید که با دوستانتان داده اید. در این روزهای پرتلاطم، بهتر است بیشتر به فکر خود باشید تا بتوانید درخشش خود را از آب درآورید. اگر سعی می کنید با خود موفق شوید، خودتان را دست کم نگیرید.

فال برای متولدین شهریور ماه

عزیزم حالت خوبه ولی داری میمیری

خوشحال باش که پیش رعنا میمیری

لعل گفت: لبهایم عاری از درد و دارو در عین حال.

گاهی به سراغ درد می روی و گاهی به سوی درمان

تفسیر برج حافظ:

فال حافظ امروز نشان می دهد که تحول بزرگی در خود ایجاد خواهید کرد، هم از نظر مادی و هم معنوی. این کار ممکن است تسریع شود. از جایی به جای دیگر در حال حرکت هستید. دشوار خواهد بود، اما آسان خواهد بود. رویاهای خود را محقق کنید و از این به بعد خوشحال خواهید شد.

فال برای متولدین مهریه

ای دل من با لبانت نمک ریش من

درست نگه دار من میرم خدا خیرت بده

چرخ به سمت من می چرخد

من کسی نیستم که در مورد چرخ و فلک صحبت می کنم

تفسیر برج حافظ:

فال حافظ امروز توضیح می دهد که شما فردی هستید که تا رسیدن به هدف دست از تلاش بر نمی دارید. با این پشتکار و تلاش به تمام آرزوهایتان می رسید. اگر بدهی بر گردن توست، حق الناس را ادا کن تا مردم و اموال این دنیا و دنیا به یاد خوبی های تو باشند. هر چیزی را که مشکوک هستید امتحان کنید تا زمانی که شک از بین برود. خوشحال باش و آخرین کلمه را بگو که آرزوت برآورده شد.

فال برای متولدین آبان ماه

خواب دیدم که فنجانی در دستم است

توضیح این بود که کار به دولت منتقل شود

هر که گلی نپرورده است، مهر خوبی نکاشته است

نگهبان اسطوخودوس در جریان باد بود

تفسیر برج حافظ:

برج حافظ امروز نشان می دهد که نتیجه صبر خود را خواهید دید. رنجی که کشیدی به پایان رسید و حالا نوبت توست که به ثروت بپردازی. دولت به شما کمک کرده است، پس قدر این همه عنایت الهی را بدانید. اصولاً آنچه را که در گذشته کاشته اید، امروز درو خواهید کرد و نیت خود را برآورده خواهید کرد.

فال متولدین آذر

گفتم نوشابه را از صورتش بردار

گفت: تو را به این دیوانه می بندم.

من بودم که به گنج بیکران دوست خوب راه یافتم

اونوقت صد تا گدا مثل خودم میدم

تفسیر برج حافظ:

تعبیر فال حافظ نشان می دهد که شما مدام در فکر هستید و می خواهید راهی برای فراموش کردن کسی پیدا کنید. تو خسته ای و رنج می کشی. اما هنوز نمی توانید آن را رها کنید. پس شروع به دعا کنید و از خداوند بخواهید که صبر و مقاومت شما را تا رسیدن به هدف و نظرتان افزایش دهد. اراده قوی

فال برای متولدین آذر ماه

در حال حاضر استفاده از زمان را در آن می بینم

لباس هایم را به بار ببرم و خوش بگذرانم

قلبم مظلوم است خدایا دوستش نداری

شاید آینه عشق من بشی

تفسیر برج حافظ:

فال حافظ امروز می گوید شما فردی آزاده و شجاع هستید. هرگز کاری که باعث خجالت شما می شود را انجام ندهید. شما همیشه سعی می کنید عیوب و مشکلات خود را برطرف کنید. غم بزرگی در دل دارید، فقط از خدا بخواهید که غم و اندوهی را که بر شما وارد شده فراموش کند و دوباره دلتان را پر از عشق و دوستی کند.

طالع بینی برای کسانی که با آنها متولد شده اند

بیا پیشخدمت یار زارخ پرده را بردار

دو لامپ دوباره شروع به کار کردند

بار غم و اندوهی که بر دوش ما نشست

عیسی روح خدا را فرستاد و آن را گرفت

برج حافظ امروز به ما می گوید کوتاه می گوییم و می گوییم آرزوی شما به زودی برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان به لطف خدا شکست خوردند. خستگی از تنت بیرون می آید و چیزی جز پیروزی و ثروت در کاری که می خواهی نیست و این اجابت دعای توست.

فال برای متولدین اسفند

زلفات هزار دل را در یک تار مو بست

راه هزار راه حل را از چهار طرف ببند

من وسواس نوشتن در مورد ماه نو شدم

ابروهایش را بالا انداخت، اخم کرد و چشمانش را بست

تفسیر برج حافظ:

فالگیر امروز به شما می گوید که چرا ناامید هستید، هزاران راه حل وجود دارد. برای رسیدن به آرزوی خود تلاش کنید. عشق خود را بر اساس شهوت قرار ندهید، زیرا ممکن است شیطان راهنمای شما باشد. اگر عاشق رسیدن به معشوق و تلاش برای ارتباط با زیبایی نباشید، فقط به دردسر خواهید افتاد.