برترین چیزهایی که باید در مورد ثروت خالص ریحانا خواننده مشهور پاپ در سال ۲۰۲۲ بدانید، سن، حقوق، خانواده، شغل


ریحانا یکی از مشهورترین خواننده های امروزی است. او رکوردهای زیادی را در تاریخ موسیقی ایجاد کرده است و همچنین یکی از معدود افرادی است که آرزوی خوانندگان، جایزه گرمی را دریافت کرده است.

حقایق کمتر شناخته شده در مورد ارزش خالص ریحانا در سال ۲۰۲۲ سن، حقوق، خانواده

او متولد ۱۹۸۸ است.او همچنین در چندین فیلم بازی کرده و همچنین یک تاجر است.

برترین چیزهایی که باید در مورد ثروت خالص ریحانا خواننده مشهور پاپ در سال 2022 بدانید، سن، حقوق، خانواده، شغل

حرفه ریحانا:

ریحانا توسط ایوان راجرز، تهیه‌کننده آهنگ آمریکایی، کشف شد و تشویق شد تا نوارهای نمایشی را در ایالات متحده ضبط کند.

او پس از امضای قرارداد با دف ​​جم در سال ۲۰۰۵، به سرعت به شهرت رسید و دو آلبوم اول استودیویی خود را به نام های Music of the Sun در سال ۲۰۰۵ و دختری مثل من در سال ۲۰۰۶ منتشر کرد. آهنگ های محبوب.

راجرز کنجکاو شده بود، بنابراین قراری گذاشت تا با او ملاقات کند. مادر ریحانا در آنجا حضور داشت و سپس به ریحانا پیشنهاد کرد تا در محله قدیمی خود، که در ایالات متحده است، چند ضبط دمو انجام دهد، که او می تواند آنها را برای شرکت های ضبط بفرستد.

دفتر خاطرات او متلاطم بود و تقریباً یک سال طول کشید تا تمام شود، زیرا او فقط برای ثبت وقایع مدرسه آماده بود. “Pon de Replay” و “The Last Time” دو آهنگ از نوار دمو او هستند که در مجموعه ارائه “Music of the Sun” او گنجانده شده است.

ریحانا در همان سال توسط شرکت تولید راجرز و کارل استورکین، Syndicate Rhythm Productions قرارداد امضا کرد.

سن ریحانا:

او در ۲۰ فوریه ۱۹۸۸ در روز ولنتاین متولد شد و ۳۴ سال سن داشت. و در این سن، جوایز متعددی از جمله جوایز گرمی را از آن خود کرد که یکی از شناخته شده ترین جوایز برای خوانندگان است. او به دلیل شیک پوشی که دارد بسیار محبوب است. او همچنین یکی از پردرآمدترین افراد مشهور برای انتشار عکس در اینستاگرام است.

دارایی خالص:

ثروت خالص او که به عنوان یکی از پردرآمدترین افراد مشهور شناخته می شود، تا سال ۲۰۲۲ حدود ۶۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود، زمانی که درآمد سالانه او حدود ۶۰ میلیون دلار و درآمد ماهانه او حدود ۵ میلیون دلار است.

بیشتر ارزش خالص یا ارزش سالانه او از برندی است که او تبلیغ می کند. بیش از ۲۱۵ میلیون آهنگ دیجیتال و ۶۰ میلیون آلبوم در کاتالوگ خود دارد. در سال ۲۰۱۶، او ۲۲.۳ میلیون دلار از حرفه موسیقی خود درآمد کسب کرد. برجسته ترین دستاوردهای او ۹ جایزه گرمی، ۱۲ جایزه بیلبورد، ۶ رکورد جهانی گینس و ۱۳ جایزه ایالات متحده است.

در مورد خانواده اش:

ریحانا فنتی از مونیکا، یک حسابدار، و رونالد فنتی، که به عنوان مدیر موجودی انبار کار می کند، در سنت مایکل، باربادوس متولد شد.

او پدر و مادری داشت که نام‌هایشان از نژاد آفریقایی-بربر، آفریقایی-گویان و ایرلندی بود. از طرف پدرش، ریحانا دو برادر به نام‌های روری و راجاد فنتی، و همچنین دو خواهر ناتنی و یک برادر ناتنی دارد که همگی بر اساس وابستگی‌های گذشته‌اش برای مادران مختلف هستند.

ریحانا دو خواهرزاده دارد، براندی فنتی و کریستال فنتی. نام پدربزرگ و مادربزرگش لیونل بریتویت و کلارا بریثویت است. همچنین شایعه ای وجود دارد که او در حال حاضر با لوئیس همیلتون قرار دارد. او همچنین با خواننده معروفی به نام دریک رابطه داشت.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)