با “سلبریتی های خسیس” آشنا شوید!


از نظر مردم عادی، سلبریتی ها سبک زندگی ای دارند که برای اکثر ما دور از دسترس است. آنها ما را به یاد تجمل گرایی و خرج بی رویه پول می اندازند. اما این همیشه صدق نمیکند.

به گزارش صبح تایم، تعجب خواهید کرد اگر بدانید که بسیاری از سلبریتی های مورد علاقه شما نیز مقتصد هستند و تا زمانی که گوشی قدیمی آنها کاملا از کار افتاده باشد، گوشی جدیدی نمی خرند یا کسی را استخدام نمی کنند تا برایشان غذا درست کند.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس قطعاً می‌تواند یک مینی‌بار هتل بخرد، اما همیشه خیلی گران به نظر می‌رسد، زیرا او با قدردانی از پول بزرگ شده است. با وجود اینکه او اکنون پول زیادی دارد، هنوز احساس می کند به ریشه هایش نزدیک است و به همین دلیل در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۳ گفت که هنوز از همان ماشین معمولی قبلی استفاده می کند و خانه ای نخریده است.

مک جگر

میک جگر خود را فردی مقتصد توصیف کرد و گفت که او از آن دسته ای نیست که پس از شکستن چیزی به راحتی دور بریزد. می گفت وقتی چیزی می شکند از شر آن خلاص نمی شود بلکه به دنبال راهی برای رفع آن می گردد.

شیلین وودلی

شایلین وودلی در مصاحبه ای گفت که به پول اهمیتی نمی دهد و به همین دلیل است که از زمانی که در پروژه های موفق بسیاری حضور داشته است، زندگی او تغییر چندانی نکرده است. وودلی گفت که هیچ چیز تجملاتی ندارد، بنابراین هنوز لاف نکرده است.

رانی زالوگر

رنه زلوگر با رفتار واقع گرایانه خود دبرا ژیلت همبازی اش را شگفت زده کرد. ژیلت در مصاحبه ای درباره این موضوع گفت: «زلوگار مانند بقیه گروه فیلمبرداری روی جعبه ها نشسته بود و غذای خود را از کارتن می خورد. همچنین برای همه سرگرم کننده و گرم بود.

لیدی گاگا

لیدی گاگا گفته است که به ندرت پول خرج می کند زیرا پول برایش مهم نیست. در دوران اوج خود، او هنوز در استودیوی کوچک قدیمی خود زندگی می کرد و حتی مدیرش نگران بود که لیدی گاگا کارت اعتباری خود را گم کرده باشد، اما او علاقه ای به خرج کردن پول نداشت.

ریوز کیانو

داستان های زیادی در مورد کیانو ریوز فروتن وجود دارد. در سال ۲۰۱۱، ویدئویی از او در مترو پخش شد. در این ویدئو او روی صندلی قطار مترو نشسته و با دیدن زنی که ایستاده است، صندلی خود را به او می دهد. کیانو ریوز بدون تردید بلند شد و بقیه راه ایستاد.

جولیا رابرتز

برخلاف تصور عموم، جولیا رابرتز پرستار بچه یا آشپزی ندارد و می‌گوید مردم همیشه از اینکه او به تنهایی آشپزی می‌کند تعجب می‌کنند و از او می‌پرسند که چطور این کار را می‌کند. او همچنین به شوخی می گوید: “گرسنگی بزرگترین محرک است.”

هالی بری

هالی بری گفت که از ثروتی که دریافت کرده سپاسگزار است، اما همیشه نگران است که در یک ثانیه همه آن را از دست بدهد. به همین دلیل است که برای ثروت خود برنامه ریزی می کند و به جای خرج کردن، پول خود را پس انداز می کند. او گفت که از آن دسته افراد مشهوری نیست که ۱۰ ماشین و الماس زیادی دارد.

کریس ایوانز

کریس ایوانز آن گونه نیست که هر ۶ ماه یکبار گوشی خود را عوض کند. در واقع، او تا همین اواخر از آیفون S6 استفاده می کرد که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد.

وقتی گوشی بالاخره به پایان عمرش رسید، ایوانز در پستی اینستاگرامی نوشت: “روح آیفون ۶ مبارک. دلم برای دکمه هوم تو تنگ شده است. من تلاش شبانه برای شارژ کردنت را از دست نمی دهم. یا تصاویر نویزدارت.”

سارا میشل گلار

سارا میشل گلار و همسرش فردی پرینز جونیور اغلب خرید می‌کنند، بنابراین آنها همیشه مراقب کالاهای تخفیف‌دار هستند. همچنین از کوپن های تخفیف استفاده می کند. میشل گلار گفت که تخفیف دادن یک کالا لزوماً به معنای بد نیست، و اگر کالایی که می‌خرید، مثلاً ماهی است، احتمالاً به این معنی است که تازه نیست.