با ثروتمندترین زن خودساخته آمریکا در سال ۲۰۲۲ آشنا شوید


ریحانا با دارایی خالص ۱.۴ میلیارد دلار تنها زن زیر ۴۰ سال در فهرست میلیاردرهای آمریکایی در سال ۲۰۲۲ است.

و به گزارش صبح امروز به نقل از روزیاتو; این خواننده مشهور ۳۴ ساله با ثروت ۱.۴ میلیارد دلاری به جوانترین میلیاردر خودساخته آمریکا تبدیل شده است. فوربس او را در صدر فهرست ثروتمندترین زنان خودساخته آمریکا در سال ۲۰۲۲ قرار داد.

در سال ۲۰۱۹، کایلی جنر، غول لوازم آرایشی، این عنوان را به خود اختصاص داد که در حال حاضر دارایی خالص آن ۶۰۰ میلیون دلار است.

ریحانا در چندین تجارت مختلف فعالیت می کند و در حالی که او بیشتر به خاطر کارش در موسیقی و جوایزی که در این زمینه کسب کرده شناخته شده است، طبق گفته فوربس، بیشتر ثروت او از سهامی است که در شرکت لوازم آرایشی دارد که به سرعت افزایش یافته است. همانطور که او رشد می کند.

بیشتر بخوانید: فقیر و ثروتمند سلبریتی ها را قبل از معروف شدن بشناسید

او یکی از صاحبان برند لوازم آرایشی فنتی بیوتی است و ۳۰ درصد از سهام برند لباس زیر زنانه خود به نام Savage x Fenty را در اختیار دارد. او همچنین مدتی در Fenty Beauty کار کرد. طبق گزارش ها، Fenty Beauty در سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۵۰ میلیون درآمد داشته است.

به گفته فوربس، او اولین فردی است که از زادگاهش باربادوس میلیاردر شده است. علاوه بر این، او تنها زن زیر ۴۰ سال است که در لیست میلیاردرهای آمریکایی در سال ۲۰۲۲ قرار گرفته است.

جدا از رتبه بندی ثروت، مجله فوربس به ستاره موسیقی امتیاز ۱۰ داد که به این معنی است که او شرکت خود را راه اندازی کرده و ثروت خود را خودش ساخته است.

اندازه گیری رفاه

به گفته فوربس، اندازه گیری جنون ذهنی یک فرد بستگی به این دارد که آنها در طول سال ها چقدر صعود کرده اند تا به قله برسند.

برای به دست آوردن نمره کامل ۱۰، یک فرد باید “در فقر یا از طبقه متوسط ​​پایین به دنیا آمده باشد، مشکلاتی مانند سوء استفاده جنسی، فرار از خدمت یا یتیم شدن را تجربه کرده باشد، یا مجبور به کار کم درآمد شده باشد.”

ریحانا به تازگی مادر شده و اولین فرزندش را به دنیا آورده است. او همچنین کار روی پروژه جدید خود را فاش کرد و طرفداران خود را خوشحال کرد. موضوعی که می تواند دارایی خالص او را افزایش دهد. تک آهنگ “چتر” ستاره پاپ اولین جایزه گرمی خود را به دست آورد و او را به شهرت بین المللی رساند.

به گفته خودش همیشه از پول برای کمک به دیگران استفاده می کند. به گفته وی، اولویت دادن به چیزهای اشتباه و از دست دادن اصل زندگی و درک معنای زندگی آسان است.

تیلور سویفت، بیانسه و ویتنی ولف هرد نیز به ترتیب با دارایی خالص ۵۷۰ میلیون دلار، ۴۵۰ میلیون دلار و ۷۴۰ میلیون دلار در این فهرست قرار دارند. کایلی جنر نیز برای پنجمین بار متوالی در فهرست ثروتمندترین فوربس قرار گرفت.