با بالا گرفتن بحث داروی آلزایمر، بیماران مبتلا به دمانس پاره می شوند


به گفته دانشمندان بیماری آلزایمر در اثر ترکیبی از عوامل ارثی، رفتاری و محیطی ایجاد می شود که به مرور زمان به مغز آسیب می رساند. بیماری آلزایمر ناشی از ناهنجاری های ژنتیکی خاص است که تقریباً تضمین می کند که فرد در کمتر از ۱٪ مواقع به این بیماری مبتلا می شود.

با بالا گرفتن بحث داروی آلزایمر، بیماران مبتلا به دمانس پاره می شوند

داروی جدیدی به نام Aduhelm (همچنین به عنوان aducanumab نامیده می شود) برای درمان بیماری آلزایمر اختراع شد، اما پزشکان به بیماران توصیه می کنند که این داروها را به صورت محدود مصرف کنند. افرادی که از آلزایمر رنج می برند چیز دیگری در ذهن دارند.

با بالا گرفتن بحث داروی آلزایمر، بیماران مبتلا به دمانس پاره می شوند

جامعه فهرست بلندبالایی از افکار در مورد این دارو دارد. برخی از مردم فکر می کنند که این دارو باید تحت پوشش قرار گیرد. برخی افراد معتقدند که باید تحقیقات بیشتری انجام شود. برخی از افراد در مورد اثربخشی این دارو نگران هستند.

انجمن آلزایمر و USAgainstAlzheimer دو سازمانی هستند که برای افزایش آگاهی در مورد بیماری آلزایمر کار می کنند. آنها فکر می کنند که باید تحقیقات و آزمایشات بیشتری در مورد Aduhel انجام شود.

هر دو سازمان فشار می آورند تا این دارو را پوشش دهند و آن را فقط به بیماران بالینی محدود کنند.

دانشمندان هنوز میزان موفقیت داروهای Aduhelm را ثابت نکرده اند. آنها هیچ مدرک یا مشاهداتی در مورد این دارو ارائه نکرده اند. دانشمندان هنوز مصرف این دارو را مشخص نکرده اند.

گروه مشاوره انجمن آلزایمر اعلام کرد که آنها زمان بیشتری برای تلف کردن ندارند و باید شیوع این بیماری را کنترل کنند زیرا ممکن است منجر به مرگ بیماران شود. هر روز که می گذرد، در صورت عدم درمان، بیمار را به پایان نزدیک تر می کند.

FDA سازنده دارو را تایید کرد و از محققان خواست که فواید دارو را در اسرع وقت ثابت کنند.

بیش از ۴۰ درصد از بیمارانی که این دارو را مصرف کردند، یا از خونریزی مغزی یا تورم در مغز رنج می بردند. بسیاری از سازمان‌های دیگر بر روی تحقیقات بیشتر در مورد اثرات خوب و بد دارو و اینکه چرا این دارو بر مغز تأثیر می‌گذارد تاکید دارند.

در این میان، اتحاد اقدام دمانس (Dementia Action Alliance) است که به افراد مبتلا به زوال عقل کمک می کند. Daa قاطعانه از تصمیم CMS برای محدود کردن دسترسی به aducanumab برای افرادی که درگیر مطالعات بالینی واجد شرایط هستند برای تحقیقات بهتر حمایت می کند. کارن لاو، مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت: اثربخشی و عوارض جانبی aducanumab.

بحث بر سر تصمیم مدیکر در مورد داروی آدوهلم بسیار مهم است زیرا اکثر افراد مبتلا به آلزایمر سالخورده یا ناتوان هستند و دولت هزینه های پزشکی و سایر هزینه های آنها را تامین می کند.

در اینجا چند مصاحبه با افراد مبتلا به این بیماری آورده شده است.

جی راینستاین ۶۰ ساله است که ازدواج کرده و در رالی، کارولینای شمالی زندگی می کند. او سه سال پیش در مراحل اولیه آلزایمر تشخیص داده شد. وی از مصرف مواد مخدر به عنوان خطر یاد کرد. او همچنین اظهار داشت که حاضر است این ریسک را بپذیرد زیرا به جای آزمایش داروی خود هیچ گزینه دیگری ندارد.

او گفت که بسیاری از افرادی که از این بیماری رنج می‌بردند به سرعت بهبود یافته‌اند و به همین دلیل است که می‌خواهد این دارو را مصرف کند، حتی اگر تنها ۱۰ درصد بهبودی را تضمین کند. او زمان بیشتری برای زندگی می خواهد، حتی اگر عمرش را فقط شش ماه افزایش دهد.

جیم تیلور، از شهر نیویورک و شرمن، کانکتیکات، از همسرش، گری تیلور، ۷۸ ساله که به بیماری آلزایمر متوسط ​​مبتلا است، مراقبت می کند. او سه ماه پیش در طول آزمایش بالینی خود برای آزمایش داروی aduhelm داوطلب شد. از آن زمان، او شروع به مصرف دارو کرد و بهبود قابل توجهی در کاهش حافظه و سایر مهارت‌های او مشاهده شد.

او همچنین اظهار داشت که با کمال میل در این تحقیق شرکت می کند زیرا این دارو برای او و برخی افراد دیگر نیز موثر است و ممکن است برای دیگران کشنده باشد. تصمیم گیری در مورد آزمایش دارو باید به بیمار و خانواده او واگذار شود.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر