بانی رایت از هری پاتر بالاخره فاش کرد که با دوست پسرش اندرو ازدواج کرده است، آنها چه مدت با هم رابطه دارند؟


بانی رایت، ۳۱ ساله، بازیگر نقش جینی ویزلی در فیلم های هری پاتر، با دوست پسر خود، اندرو لوکوکو، ۳۸ ساله ازدواج کرده است. این بازیگر که نقش جینی ویزلی را در فیلم ها ایفا کرده و اهداف محیطی را تبلیغ می کند، ویدئویی از جفت کردن حلقه های ازدواج خود در نزدیکی یک حوض را به اشتراک می گذارد.

او بهترین روز زندگی خود را سپری کرد. شایسته قدردانی است!! رایت این خبر را با ۳.۷ میلیون دنبال کننده خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

بانی رایت بازیگر بریتانیایی رابطه خود با دوست پسر اندرو را فاش کرد

رایت در یازده سالگی با بازی در نقش جینی ویزلی در فیلم هری پاتر و سنگ جادو به شهرت رسید. او این نقش را از طریق هشت فیلم ادامه داد. همکار آلوم هاگوارتز، اسکارلت هفنر (نام خانوادگی بایرن)، اولین کسی بود که بهترین آرزوهای خود را برای عروس ابراز کرد.

پست او واکنش های بسیاری را از سوی دوستان سرشناس برانگیخت که موفقیت او را به او تبریک گفتند. افشان آزاد بازیگر نقش پادما پاتل افزود: خیلی دوستت دارم.

بانی رایت از هری پاتر بالاخره فاش کرد که با دوست پسرش اندرو ازدواج کرده است

جیمز فلپس، که نقش برادر روی صفحه نمایشش، فرد ویزلی را بازی می کرد، یک جفت ایموجی پرنور به اشتراک گذاشت. در حالی که جیمز فلپس، که برادر روی صفحه نمایش خود فرد ویزلی را به تصویر می کشید، یک جفت ایموجی برای جشن گرفتن به اشتراک گذاشت.

به شما دوتا تبریک میگم این مورد توجه اسکارلت هفنر قرار گرفت، که پانسی پارکینسون، دانشجوی اسلیترین را به تصویر کشید.

از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲، نویسنده Go Gently نامزد جیمی کمپبل پاور، بازیگر هری پاتر بود. پس از آن، او با Jacob Artist، Glee Actor و Simon Hammerstein، تاجر ارتباط داشت. در سپتامبر ۲۰۲۰، رایت شروع به ارسال نکاتی در مورد رابطه خود با لوکوکو، ۳۸ ساله، در اینستاگرام کرد.

در یک وبلاگ یوتیوب در ماه فوریه، سفیر صلح سبز اظهار داشت که او و دوست پسرش با هم به خانه رفته اند. و اینکه او لس آنجلس را ترک کرده بود تا با او در سن دیگو زندگی کند.

او برای مخاطبانش توضیح داد که او و اندرو مدت زیادی بین این دو شهر رفت و آمد داشتند، بنابراین آنها آماده بودند در یک مکان زندگی کنند. خانه اندرو بود، اما اکنون خانه آنهاست. او ده سال است که اینجاست و باغ زیبایی دارد. خیلی مراقبش بودم

آنها سگ خود بیلی و گربه های فرانک و هوگو را در خانه محقر خود، کمپوست دوستدار محیط زیست و باغ ها به اشتراک می گذارند.

بیلی یکی از آن افرادی است که دوست دارد اینجا باشد. این فعال محیط زیست در وبلاگ خود مدعی شد که به سن دیگو نقل مکان کرده است. او شیفته اندرو است و هنوز وقتی از سر کار به خانه می آید از دیدن او خوشحال می شود، انگار که ماه ها یا سال ها او را ندیده است.

بنابراین او نمی تواند خوش اقبالی خود را در محاصره عزیزترین افرادش باور کند. در حالی که زندگی شخصی رایت خصوصی است، طرفداران به خوبی از سفر عاشقانه شخصیت جنی با هری پاتر آگاه هستند.

در ژانویه، بانی برای بیستمین سالگرد هری پاتر در HBO: بازگشت به هاگوارتز، دوباره با همبازی های خود در هری پاتر متحد شد. او ابراز تاسف کرد که دیگر فرصتی برای شکوفا شدن آن عاشقانه در فیلم وجود ندارد.

او اعتراف کرد که ای کاش رمان های سینمایی رابطه جنی با هری را عمیق تر می کرد. او معتقد است که همه هر قسمت از شخصیت های خود را در رمان در فیلم دوست داشتند.

با این حال، او معتقد است که آنچه او می خواهد بیشتر در تفاوت های ظریف ایجاد روابط است. او فکر می کند که حضور بیشتر او روی صفحه نمایش مفید خواهد بود.

او همچنین علاقه مند است که ببیند رابطه و پویایی آنها چگونه توسعه می یابد. او فکر می کند که این برای رابطه عاشقانه آنها و اینکه چرا آنها با هم به پایان رسیدند مفید و مهم است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)