بازیگر مشهور لیکیث استنفیلد مبارزه خود با اعتیاد به الکل را به اشتراک می گذارد، چه چیزی باعث نگرانی او شد؟


لیکیت استنفیلد بازیگر مشهور و همچنین خواننده مشهوری است. او اولین فیلم خود را در سال ۲۰۱۳ در فیلمی به نام “کوتاه مدت ۱۲” انجام داد. او همچنین برای فیلمی که اولین بار در آن حضور داشت، نامزد دریافت جایزه “روح مستقل” شد.

لیکیت استنفیلد در مورد اعتیادش به الکل صحبت می کند

وی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۷۰ ۳۰ سال سن دارد. او در سن برناردینو، کالیفرنیا به دنیا آمد. او تنها ۱۴ سال داشت که پس از تصمیم به پیوستن به باشگاه درام دبیرستان خود تصمیم گرفت بازیگر شود.

او همچنین دانشی در مورد مدلینگ از مرکز مدلینگ و استخدام جان کازابلانکا، واقع در لس آنجلس دریافت کرد.

او موسیقی خود را با نام هنری Htiekal اجرا می کند. او همچنین عضو گروهی به نام مراکشی ها است.

لیکیث استنفیلد بازیگر مشهور مبارزه خود با اعتیاد به الکل را به اشتراک می گذارد

در مورد نگرانی او:

استنفیلد ستاره آتلانتا است که سال گذشته برای بازی در فیلم یهودا و مسیح سیاه نامزد دریافت جایزه اسکار شد و سال گذشته در اینستاگرام فاش کرد که هنگام فیلمبرداری فیلم The Harder They Fall در وسترن نتفلیکس از “اضطراب ناتوان کننده” رنج می برد.

همانطور که او در پروفایل اعتراف کرد معلوم شد که در آن زمان با اعتیاد به الکل سر و کار داشت.

او احساس “آغاز ترک الکل” را به یاد می آورد. من را کاملاً به او وابسته کرد.

پذیرش استنفیلد اولین باری است که او علناً در مورد مبارزه خود با اعتیاد صحبت می کند.

استنفیلد افزود: “این چیزی است که قبلاً هرگز واقعاً در مورد آن صحبت نکرده بودم، اما فکر می کنم این چیزی است که باید درباره آن صحبت کنم زیرا می خواهم مردم بفهمند که این چیزی است که شما می توانید از آن فراتر بروید و این چیزی است که می توانید از آن فراتر بروید.”

من همچنین می‌خواهم مردم از این ایده الهام بگیرند که فردی که در تلویزیون تماشا می‌کنند با اعتیاد دست و پنجه نرم کرده است.» مربوط به

مبارزه او با اعتیاد به الکل:

این بازیگر ۳۰ ساله برای اولین بار در مصاحبه جدیدی با GQ Hype که در روز چهارشنبه منتشر شد، فاش کرد که هنگام فیلمبرداری The Harder They Fall در وسترن نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ متوجه اعتیاد خود به الکل شده است.

احساس اضطراب و ناتوانی در عملکرد صحیح. او همچنین گفت که به خاطر او کارگردان مجبور شد بارها فیلمبرداری را متوقف کند زیرا به دلیل اضطراب نتوانسته است تمرکز کند و صحنه را به درستی انجام دهد.

جیمی لی کرتیس به لیکیت استندفیلد کمک می کند:

پس از رفتن به دوره توانبخشی، نامزد جایزه اسکار گفت که از افراد مشهور دیگر، از جمله پاریس جکسون و همبازی اش جیمی لی کرتیس در فیلم Knives Out کمک گرفته است، که او را تشویق به ترک سیگار کردند و بعداً به بهبودی او کمک کردند.

همچنین هیل در مصاحبه ای از مکالمه بین خود و جیمی صحبت کرد و در این گفتگو جیمی سن او را پرسید. او پاسخ داد: من ۳۰ سال دارم، اما جیمی دوباره این سوال را پرسید.

از زمانی که نوشیدن الکل را ترک کردید چند ساله هستید؟ حدود هفت ماه پیش، جیمی پاسخ داد که از زمانی که الکل را ترک کرده است، ۲۳ ساله بوده است.

جیمی و لیکیث در حالی که او در دوره توانبخشی است، از طریق تماس و پیام با یکدیگر در تماس هستند. در صحنه، در حالی که لیکیث سیگار می کشید، جیمی و لیکیث چند کلمه با هم رد و بدل کردند. او گفت: “می توانم بگویم شما بسیار با استعداد هستید و آینده درخشانی دارید، اما در نهایت بر اثر سرطان می میرید.” در حین صحبت هر دو گریه کردند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر