بازیگر خوب سیرا رامیرز. چرا سیرا به خانم تانگ زنگ زد؟


سیرا رامیرز خواننده و بازیگر آمریکایی است. او در موقعیتی قرار داشت که در سریال Freedom The Foster نقش ماریانا آدامز فاستر را بازی کند. همچنین در موقعیتی قرار گرفته است که عملکرد بسته قدرت را ارائه می دهد، به ویژه در بخش اپیزودیک The Foster، که چیزی کمتر از یک مشکل خوب نیست.

چرا سیرا رامیرز خانم تانگ نامیده می شود؟

این بازیگر موفق شد بهترین بازی خود را در حال حاضر ارائه دهد. اینگونه بود که او را خانم تانگ خطاب کردند.

بازیگر خوب سیرا رامیرز.  چرا سیرا رامیرز را خانم تانگ می نامند؟

زندگی و شغل سیرا رامیرز

اول از همه، من در هیوستون به دنیا آمدم. او در حال حاضر از رابطه بسیار نزدیک با مادرش لذت می برد. او همیشه در وهله اول آرزو داشت بازیگر شود. بسیار واضح بود که او در سن ۱۰ سالگی در برنامه های تلویزیونی بازی می کرد. این یک شروع ناگهانی و غیرمنتظره برای حرفه او بود که او حتی متوجه نشد. او حتی اولین آهنگ خود را به نام “در حال تغییر هستم” خواند. این آهنگ در وهله اول توانست شهرت زیادی به دست آورد.

چشم انداز توسعه بهتر و پروژه های اجرا شده:

پس از آن، او در موقعیتی قرار گرفت که در نمایش های وب و فیلم های اخیر ظاهر شود. در وهله اول، فضای زیادی برای انجام انواع مختلف اهداف و احساسات وجود داشت. او نقش کتی را بر عهده گرفت و توانست شخصیت خود را در بزرگترین موفقیت دهه: The Secret Life توجیه کند. سپس او نقش یک نوجوان در اواخر بیست سالگی را بازی می کرد.

در سال ۲۰۱۲، زمانی که نقش خانم تانگ در بهترین سریال تاریخ، فاستر، به او پیشنهاد شد، مهمترین شروع کار خود را به عنوان یک بازیگر بزرگسال دریافت کرد. این سریال برای توسعه آخرین نمایش خود در قالب Good Trouble دستخوش تغییرات اساسی شد و Miss Thang بار دیگر نام شخصیتی بود که در این دوره به آن معرفی شد.

مسیر عمل آینده

سپس، اساساً برای او این امکان فراهم شد که موقعیت اساسی را درک و درک کند که او در موقعیتی بود که نقش خود را به عنوان خانم تانگ توجیه کرد تا جایی که حتی زمانی که او شروع به رفتار با او کرد، متوجه نشد. او نقش یک دانش آموز نوجوان را بازی می کند که خودش متوجه پیامدهای زندگی اش نیست. او توانست شخصیت او را توجیه کند زیرا تنها کسی بود که در آخرین مصاحبه فاش کرد که در زندگی واقعی با همین نوع اکراه مواجه است. این مهم ترین اتفاق زندگی او بود.

هنگام شمردن نعمت ها، معمولاً این نوبت را دو بار می شمارید. او در موقعیتی بود که پس از ارائه بهترین عملکرد خود در طول زمان، متوجه شد که در تمام این سال‌ها چه نوع شهرتی برای خود به دست آورده است. این توانسته تاثیر زیادی در زندگی واقعی بگذارد، نوعی پیشرفت که او در حال حاضر در زندگی خود دیده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر