بازیگر «آواتار» با تماشای قسمت جدید گریه کرد/ ۸ دقیقه تنگی نفس! تئاتر آنلاین


زوئی سالدانا بازیگر فیلم «آواتار» گفت که برای دیدن این فیلم باید آمادگی تحمل آن را داشته باشید پس خودتان را آماده کنید.

به گزارش ورایتی، زوئی سالدانا بازیگر فیلم «آواتار» که در فیلم های زیر نیز حضور داشته است فاش کرد که ۲۰ دقیقه اول فیلم زیر را تماشا کرده و فقط گریه کرده است.

به همین دلیل است که او پیامی برای علاقمندان به سینما و طرفداران فیلم آینده جیمز کامرون دارد: این فیلم قطعا یک جهش به جلو نسبت به فیلم اول است، پس خود را برای تماشای آن آماده کنید. فقط یک ماجراجویی فراموش نشدنی

جیمز کامرون بیش از یک دهه را صرف ساخت دنباله ای برای آواتار رکوردشکن کرد.

دنباله آن ۱۲ سال پس از انتشار اولین قسمت، که در سال ۲۰۰۹ در سینماها نمایش داده شد، اکران خواهد شد و دوباره زویی سالدانا و سم ورتینگتون در آن بازی خواهند کرد.

هیچ اطلاعاتی در مورد فیلم جدید در دسترس نبود، جز اینکه داستان فیلم بر اساس فرزندان شخصیت های Worthington و Saldana است و همچنین به دنیای زیر آب پاندورا می پردازد. به همین دلیل بخش مهمی از فیلم در زیر آب فیلمبرداری شد و کامرون زمان زیادی را صرف تکمیل تکنیک ضبط زیر آب کرد.

کیت وینسلت بازیگر سریال «تایتانیک» که به جمع بازیگران «آواتار» پیوسته است، در یک جلسه عکاسی در یک تانک آبی به مدت ۸ دقیقه نفس خود را حبس کرد.

سالدانا درباره چالش عکاسی زیر آب گفت: «کامرون بالاخره بر این چالش غلبه کرد و سال‌ها طول کشید تا بالاخره متقاعد شد».

این بازیگر افزود: خود کامرون یکی از کسانی است که خوب گریه می کند. او قلب حساسی دارد و فکر می کنم به همین دلیل است که داستان هایی که می نویسد تاثیرگذار است.

آواتار ۲ قرار است در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شود. قسمت‌های بعدی آواتار قرار است در سال‌های ۲۰۲۴، ۲۰۲۶ و ۲۰۲۸ به روی صفحه نمایش نقره‌ای بروند.