بازیگران مشهوری که با سایه به یکدیگر شلیک می کنند!


در این مقاله معروف ترین دشمنی های بازیگران با یکدیگر یا با کارگردانان مشهور ارائه شده است.

به گزارش صبح تایم به نقل از برترین ها; حتما قبول دارید که اکثر هنرمندان علاوه بر نبوغ و استعداد، روح حساسی هم دارند و مثلاً دشمنی های زیاد بین فیلمسازان به خوبی این را ثابت می کند.

در این مقاله به برخی از معروف ترین دشمنی های یک بازیگر و یک کارگردان می پردازیم که به همین دلیل بخشی از داستان ساخت تعدادی از بهترین فیلم های تاریخ سینما را مرور می کنیم.

بیشتر بخوانید: سلبریتی هایی که فرزندان خود را در خانه مطالعه کردند + عکس

جورج کلونی و دیوید اورسل؛ کلونی به عنوان مدافع مظلوم

اگر از طرفداران اخبار هالیوود هستید، احتمالا کارگردان Ursul را می شناسید و می دانید که در حال حاضر، کار با هر کارگردانی ممکن است به اندازه اورسل برای بازیگران و تهیه کنندگان سخت نباشد.

بد اخلاقی اوراسل چندین بار در فیلم های مختلف مشکلاتی ایجاد کرد که شاید معروف ترین آنها I Heart Huckabees باشد، اما مشکلات اوراسل در فیلم Three Kings کمتر از این نبود.

به نظر می رسد اوراسیل خیلی زود عصبانی می شود و این اتفاق چندین بار در طول آهنگسازی سه پادشاه رخ داده است و هر بار عصبانیت خود را بر سر مأموران ارتش و سیاهان می دمد و با توهین و توهین به آنها، خود را به باد می دهد. عصبانی شدن

طبق گزارشات در آن زمان، کلونی بارها با کارگردان جر و بحث کرده و از دیگران در برابر خشم اورسیل دفاع کرده است. ظاهرا در مقطعی همین دفاع کلونی از مظلوم باعث شد تا او با دیوید اورسل درگیری فیزیکی پیدا کند.

شلی دووال و استنلی کوبریک؛ هزینه خلق یک شاهکار باید پرداخت می شد

اگر نگاهی به اخبار مربوط به استنلی کوبریک بیندازید، متوجه می شوید که او در کنار نبوغش، یک ایده آلیست به معنای واقعی کلمه است و اغلب روی صحنه فیلم های مختلف، این ویژگی کارگردان و بازیگران مختلف را آزار داده است.

برجسته ترین این ناراحتی ها، بدون شک، مربوط به صحنه درخشش و رفتار عجیب کوبریک با نقش اصلی فیلمش است.

طبق گزارش ها، کوبریک در طول فیلمبرداری تصمیم گرفت دووال را ترسیده و مضطرب کند، حتی زمانی که دوربین ها خاموش بودند تا شخصیت دووال را باورپذیرتر کند.

در نتیجه این قوانین، دووال به دلیل اضطراب ناشی از وضعیت روحی خود شروع به ریزش موهای خود کرد و به دلیل وضعیت روحی خود از بیماری های جسمی مختلفی رنج می برد.

چه رفتار کوبریک اخلاقی بود یا نه، نتیجه برای ما تماشاگران سینما یک شاهکار بود، شاهکاری که خوشحال می شدیم توسط شخصی به این عالی ساخته شده باشیم.

تیپی هدرن و آلفرد هیچکاک؛ هیچکاک به آزار جنسی متهم شد

حتی اگر از سینما متنفر باشید، حتما حداقل یک صحنه از یکی از شاهکارهای او یعنی پرندگان را دیده اید.

به گفته تیپ هدرن، نقش اصلی فیلم، در طول فیلمبرداری پرندگان هیچکاک، بارها نمایش های جنسی شرم آور را برای هدرن انجام داد و در صورت مواجهه با مخالفت و مقاومت، آینده حرفه ای این بازیگر را تهدید کرد.

مسلما نویسنده این مقاله نمی تواند ادعای تیپی هدرن درباره یکی از بزرگترین کارگردانان تاریخ سینما را به درستی ارزیابی کند، اما با مرور اخبار این فیلم، مشکلی بین هدرن و هیچکاک غیرقابل انکار است.

طبق ادعای هدرن، هیچکاک عمداً پرندگان مصنوعی را جایگزین پرندگان مصنوعی کرد تا در سکانس پایانی فیلم بدون اطلاع هدرن او را آزار دهد. هیچکاک البته دلیل این کار را ثبت وحشت و اضطراب واقعی بازیگرش عنوان کرد.

ماریا اشنایدر و برناردو برتولوچی; ادعاهای جنجالی در فیلم جنجالی

شاید مهمترین جنجال و خصومت این بازیگر و کارگردان فیلمش به فیلم معروف و جنجالی آخرین تانگو در پاریس برگردد.

ماریا اشنایدر که در زمان ساخت فیلم تنها ۱۹ سال داشت، قهرمان برتولوچی بود و بعداً ادعا کرد که به دلیل عدم اطلاع از جزئیات یکی از سکانس ها (جزئیاتی که براندو و برتولوچی از آن مطلع بودند) آسیب دیده است.

بدون شک یکی از جنجالی ترین سریال های تاریخ سینما، این سکانس در نهایت بدون اینکه اشنایدر از جزئیات آن به خوبی اطلاع داشته باشد ضبط شد و همین موضوع باعث شد اشنایدر بعدها فاش کند که پس از پخش این سکانس «تا حدی» آزرده شده و حتی احساس کرده است.

فی دونوان و رومن پولانسکی؛ دو خودشیفته معروف در برابر یکدیگر

جالب است بدانید که در زمان ایجاد محله چینی ها، دونووان و پولانسکی به دلایل مختلف در بین هالیوودها خودخواه شناخته می شدند و کاملاً انتظار می رفت که ترکیب این دو حواشی جنجال های زیادی ایجاد کند. .

همانطور که ممکن است حدس بزنید، پولانسکی و دونوان از روز اول به وضوح در ترشی بودند و از هر فرصتی استفاده می کردند تا خشم خود را بر روی یکدیگر تخلیه کنند.

بر اساس شایعات، معروف ترین برخورد کارگردان به زمانی برمی گردد که پولانسکی احساس می کرد دونوان از انجام یک سکانس بی نقص دست کشیده است و ظاهراً کارگردان محله چینی ها به قدری موهای فی دونوان را کشید که پولانسکی مشتی از موهایش را در دست گرفت.

از سوی دیگر، دوناوان زمانی که عصبانی است تصمیم می گیرد در یک فنجان ادرار کند، در برخی موارد پولانسکی به درخواست خود مبنی بر توقف فیلمبرداری برای رفتن به دستشویی نمی پردازد (اگر حساسیت دارید یا حساسیت دارید، ادامه این پاراگراف را نخوانید. غذا خوردن). سپس محتویات لیوان را روی سر پولانسکی خالی می کند.

ادوارد نورتون و تونی کی؛ نورتون به عنوان ویرایشگر و K Fist on the Wall

باید اعتراف کنید که American History X به اندازه کافی فیلم خوبی بود که بتواند آینده شغلی یک کارگردان تازه کار را تضمین کند، اما مشکلات و حواشی فراوان فیلم کمکی نکرد. کای هنگام ساخت این فیلم دشمنان قدرتمند زیادی پیدا کرد که یکی از آنها ادوارد نورتون بود.

ظاهراً کیه پس از فیلمبرداری این فیلم آشکارا با تمایل استودیو برای ایجاد تغییرات در فیلم مخالفت می کند، اما سینمای خط نیو (استودیو تولید فیلم) با استناد به قرارداد، کارگردان را دور زده و تدوین نهایی فیلم را به خود واگذار می کند. .

استودیو فیلم از نورتون برای تدوین نهایی کمک می گیرد و بسیاری از تدوین نهایی فیلم را به نورتون می سپارد.

به گفته کایه، وقتی این موضوع را شنید به قدری عصبانی شد که به خاطر این مشکل با مشت به دیوار کوبید و دستش را بسیار بخیه زد.