بازدید مدیرکل هنرهای نمایشی از مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر – تئاتر الکترونیک


مدیرکل هنرهای نمایشی عصر پنجشنبه برای بازدید از تمرین و آماده سازی اجرای این دو گروه برای اجرای فروردین ۱۴۰۱ از تماشاخانه شهر و تالار هنر بازدید کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای دراماتیک، کاظم نظری مدیرکل هنرهای دراماتیک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مهدی آل ابدالی معاون تئاتر و هنر اداره کل هنرهای دراماتیک حضور داشتند. ماه. در تالار عصر پنجشنبه سازی از اجراهای فروردین ۱۴۰۱ بازدید کرد.

نظری با ابراهیم گل درزاده کارگردان مجموعه تئاتر شهر دیدار و درباره نحوه تهیه و اجرای نمایش ها در فروردین ماه سال آینده و آینده پیش روی مخاطبان گفت وگو کرد و دقایقی با وی دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این نشست بر آماده سازی بهتر سالن های مختلف تئاتر شهر برای میزبانی از تماشاگران و مجریان نمایش های سال آینده تاکید کرد.

پس از این نشست مدیرکل هنرهای دراماتیک در سالن های نمایشی وابسته به اداره کل هنرهای دراماتیک در حوزه تئاتر کودک و نوجوان به تالار هنر رفت و از نزدیک به بررسی فعالیت های پیش از این گروه پرداخت.

وی در دیدار با مدیر تالار هنر جلیل رفیعی و تشکر از زحمات همکاران تالار، بر اهمیت اقتصاد تئاتر، جذب سرمایه و جذب مخاطب، همفکری و استفاده از توانمندی مناسب روانپزشکان اطفال در انتخاب تاکید کرد. متن و بهره مندی مشاوره انجام دهید.