بازدید از تغذیه در منزل نکاتی در مورد تغذیه خانگی رژیم غذایی اینترنتی متخصص تغذیه و رژیم درمانی بالینی


ویزیت تغذیه در منزل

در برخی موارد ، به دلیل مشکلات جسمی ، فرد نمی تواند به مطب متخصص تغذیه مراجعه کند ، بنابراین می تواند ویزیت تغذیه در منزل ، و از نکات تغذیه ای استفاده کنید.

ویزیت تغذیه در منزل

در ویزیت تغذیه در منزلمتخصص تغذیه ، برای مشاوره و ارزیابی وضعیت بیمار به سراغ بیمار می رود و با توجه به شرایط رژیم غذایی مناسب را برای بیمار آماده می کند و در پایان هر دوره ، برای نظارت بر درمان و تغییر رژیم غذایی مجدد ، برای ویزیت بیمار. در خانه. بیمار می آید

نکات رژیم درمانی

  • یکی متخصص تغذیه من اصلاً منظورم این نیست که توصیه کنم مادر غیرفعال باشد. بلکه رژیم غذایی مبتنی بر رژیم غذایی است که توسط کل خانواده استفاده می شود و به ترتیب خاصی برای آنها تنظیم می شود.
  • با برنامه رژیم غذایی و بدون استفاده از داروهای شیمیایی و تثبیت درمان ، می توانید کاهش وزن را تضمین کنید.
  • به یاد داشته باشید که اگر رژیم غذایی خود را توسط یک مشاور تغذیه تنظیم کنید ، ضعیف نخواهید بود و مشکلات پوستی یا ریزش مو نخواهید داشت.
  • در رژیم درمانی مشکلاتی مانند اضافه وزن ، مشکلات معده ، سوء تغذیه و غیره بهبود می یابد.

نقش متخصص تغذیه در سلامت

  • خوب است بدانید که تغذیه تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دارد. به همین دلیل بهتر است با یک متخصص تغذیه برای سلامتی مشورت کنید تا او بتواند شما را بر اساس تحصیلات و سابقه کاری شما در رژیم غذایی روزانه شما راهنمایی کند.
  • گاهی اوقات بیماری هایی که از آن رنج می برید به دلیل عادات بد غذایی است که می توانید با بازیابی سلامتی خود آنها را اصلاح کنید.
  • همچنین تغذیه مناسب در کودکان به رشد بهتر آنها کمک می کند و هوش کودکان را افزایش می دهد ، بنابراین با یکی از آنها مشورت کنید متخصص تغذیه خوب ، شما می توانید بهترین و سالم ترین غذا را برای فرزندان خود تهیه کنید.

انتخاب بهترین متخصص تغذیه

برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، می توانید از دوستان بپرسید یا بهترین متخصص تغذیه را در Google جستجو کنید.

پس از تهیه لیستی از بهترین متخصصان تغذیه که در مورد تغذیه در خانه مشاوره و ویزیت می دهند ، در مورد آنها تحقیق کنید و سپس با بهترین آنها صحبت کنید و از آنها بخواهید برای ویزیت شما به خانه بیایند.

حتماً در طول ویزیت همه مسائل و درخواست های خود را با یک متخصص تغذیه در میان بگذارید تا او بتواند شما را به درستی راهنمایی کند.

رژیم غذایی اینترنتی

باید بگوییم که در برخی موارد ، زیرا متخصص تغذیه برای ویزیت به خانه نمی رود و خود فرد نمی تواند به مطب برود ، می تواند از رژیم آنلاین استفاده کند.

در رژیم آنلاین ، فرد تمام مشکلات و اطلاعات از جمله سن ، قد و … را برای بهترین متخصص تغذیه ارسال می کند و پس از بررسی اطلاعات ارسال شده توسط شما ، برنامه رژیم غذایی مناسب را تهیه کرده و برای شما ارسال می کند. تو را دنبال می کند. آن به شرح زیر است.

دکتر مهدی شادنوش یکی از متخصصان تغذیه است که به مشاوره و بازدید از تغذیه در منزل ، رژیم آنلاین ، کاهش وزن تضمینی ، رژیم درمانی و غیره به بیمارانش

ویزیت تغذیه در منزل

با افزایش سن ، غذای ما نیز به همان اندازه که اشتهای ما تغییر می کند ، نیاز داریم. افراد مسن کمتر غذا می خورند و به کالری کمتری نیاز دارند. با این حال ، جنبه های دیگر رژیم غذایی ، مانند ویتامین ها ، میزان مواد معدنی و غذاهایی که ممکن است برای افراد مسن خطرناک باشد ، باید مورد توجه قرار گیرد.

سالمندی سنی است که نباید در رژیم غذایی سخت گیری کرد. نکته مهم این است که افراد مسن غذای کافی بخورند و در صورت لزوم مکمل مصرف کنند.

اطمینان از این امر یکی از نکات کلیدی در ارائه خدمات ویزیت تغذیه خانگی است. بنابراین ، به دلیل عدم توانایی برخی از سالمندان برای دریافت دستورالعمل های صحیح تغذیه نزد متخصص تغذیه ، این خدمات توسط یک متخصص تغذیه شخصاً در خانه ارائه می شود. وعده های غذایی یک فرایند مهم در طول روز است و ساختار اساسی یک روز مراقبت در خانه را تشکیل می دهد.

غذاهای عمومی برای سالمندان

در سنین بالاتر ، نیاز به انرژی به دلیل کاهش میزان متابولیسم پایه و کاهش سطح فعالیت بدنی کاهش می یابد.

از آنجا که غذاهای مخصوص افراد مسن بیشترین تمرکز را دارند ، پزشک مجاز است غذاهای خاصی را مصرف کند. این بدان معناست که سه وعده غذایی در روز تنها روش ایده آل برای یک فرد نیست و اگر می خواهید پنج وعده غذایی کوچک بخورید یا حتی دوست دارید یک وعده غذایی در روز بخورید ، کاملاً قابل قبول است.

همچنین به سالمندان توصیه می شود روزانه مکمل حاوی 10 میلی گرم ویتامین D بخورند. مولتی ویتامین ها نیازی ندارند و به دلیل عدم وجود سنگ در کلیه ها به دلیل عدم فعالیت در سنین بالا توصیه نمی شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، غذاها باید خوشمزه ، لذت بخش ، آسان برای خوردن و بدون استرس باشند و انرژی و مواد مغذی مورد نیاز را تأمین کنند.

کمبود اشتها و سوء تغذیه

مطالعات نشان می دهد که افراد مسن در شرایط خاصی زندگی می کنند و بیشتر از سوء تغذیه رنج می برند. این مشکل به دلیل نظارت ناکافی ، مشغله زیاد خانواده هنگام تغذیه افراد مسن و نداشتن منوی غذایی هنگام غذا خوردن است.

یکی از بزرگترین مزایای انتخاب متخصص تغذیه در منزل توسط متخصص تغذیه این است که می توان مشکلات تغذیه ای را کنترل و مدیریت کرد.

مشکلات جسمی و روحی نیز می توانند اشتها و حتی سوء تغذیه را کاهش دهند. در این موارد ، متخصص تغذیه توصیه می کند ابتدا انرژی و سپس تغذیه را تأمین کنید. اگر یک فرد مسن از خوردن یک تکه کیک لذت می برد و دوست ندارد یک وعده غذایی کامل بخورد ، شخص ترجیح می دهد به جای این که اصلا چیزی نخورد ، همان تکه کیک را بخورد.

اطمینان از تأمین نیازهای سلامتی از طریق تغذیه

گاهی اوقات والدین شما یا اعضای بزرگتر خانواده که برای شما عزیز هستند دارای مشکلات سلامتی هستند که بر نحوه خوردن و غذاها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، یک دیابتی باید به طور منظم وعده های غذایی کوچک بخورد و مصرف قند خود را محدود کند.

حساسیت غذایی در افراد مسن نادر است. اما از آنجا که خوردن برخی غذاها مانند تخم مرغ و گوشت برای آنها مشکل است ، کمبود آهن و میزان ویتامین B12 در افراد مسن بیشتر مشاهده می شود.

چه موقع ویزیت تغذیه باید انجام شود؟

ویزیت تغذیه ای می تواند در زمان های مختلف مفید باشد. گاهی اوقات یک دیدار کوتاه برای ایجاد تغییر بزرگ کافی است. اما گاهی خانواده ها تصمیم می گیرند این ملاقات ها را بیشتر برای یکی از اعضای بزرگتر خانواده انجام دهند.

بهترین راه برای بازدید از یک سرپرست خانه چیست؟

می توانید از خدمات متخصص تغذیه در منزل خود برای ملاقات با یکی از اعضای سالخورده خانواده استفاده کنید. بدون شک ، این تصمیم مناسب ترین راه حل برای شما و اعضای خانواده سالمند شما است.

ویزیت تغذیه در منزل

ویزیت پزشک در زمینه تغذیه چقدر است؟

هزینه ویزیت تغذیه در منزل ، از نظر دفتر و آنلاین متفاوت است ، و توسط عوامل متعددی از جمله مشکلات شما ، دوره درمان و غیره تعیین می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، ابتدا مراقب او باشید و درباره او تحقیق کنید.

امروز یک متخصص را انتخاب کنید و مشاوره تغذیه خوب ، راه های مختلفی وجود دارد ، مانند جستجو در گوگل یا پرسیدن دوستان و آشنایان.

دیدگاهتان را بنویسید