باب اودنکرک ستاره چند استعدادی در مورد دیدگاه خود درباره زندگی صحبت می کند، دیدگاه او نسبت به آینده چیست؟


او مردی با استعداد و یکی از مشهورترین بازیگران است که خواننده، نویسنده، کمدین، کارگردان و تهیه کننده نیز می باشد. او بیشتر با بازی در سریال «بریکینگ بد» شناخته می شود.

این سریال یک درام جنایی بر اساس سریالی است که در آن باب اودنکرک نقش وکیلی به نام ساول گودمن را بازی می کند. در ۲۲ اکتبر ۱۹۶۲ در ۲۲ اکتبر ۱۹۶۲ به دنیا آمد.

باب اودنکرک بریکینگ بد در مورد دیدگاه های خود درباره زندگی صحبت می کند

او همچنین به دلیل یک برنامه کمدی که از HBO پخش شد، محبوبیت زیادی دارد. نام سریال کمدی «Mr. نمایش با باب و دیوید».

او همچنین برای بسیاری از برنامه های تلویزیونی محبوب مانند “نمایش بن اشتاینر” نوشته است. طبق اخبار اخیر، باب اودنکرک آرزو می کند که ای کاش می توانست مانند باب ساجت معروف باشد.

باب اودنکرک، ستاره چند استعدادی، دیدگاه خود را درباره زندگی باز می کند

درباره باب ساجت:

او بازیگر معروف، کمدین و مجری تلویزیون هم بود.

او مردی دوست داشتنی است که مورد ستایش بسیاری از مردم است، بسیاری از طرفدارانش می خواهند شبیه او باشند و یکی از آن طرفداران بازیگر معروف باب اودنکرک است.

متولد ۱۷ مه ۱۹۵۶. پس از مرگ او، یک بنیاد یا خیریه به یاد باب ساجت تأسیس شد.

هنوز هم بسیاری از طرفداران او به دلیل علاقه ای که به او دارند به این موسسه خیریه کمک می کنند. او در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ درگذشت. او مردی تأثیرگذار بود و برای بسیاری انگیزه بخش بود.

در مورد دیدگاه های جدید باب اودنکرک در مورد زندگی:

این بازیگر ۵۹ ساله تابستان گذشته در جریان حضورش در فیلم “Sunday Sitdown” به کارگردانی ویلی گیست در صحنه فیلمبرداری “بهتر است با ساول تماس بگیرید” درباره “حلقه قلب” صحبت کرد.

اودنکرک خاطرنشان کرد: شریان سازنده بیوه من کاملاً مسدود شده بود. به همین دلیل است که او را “بیوه ساز” می نامند: وقتی این اتفاق می افتد، می میرید. اما من بیرون آمدم. و همبازی من، ریا سیهورن و پاتریک فابیان، به من کمک کرد تا نزدیکتر شوم.

هنگامی که اودنکرک سقوط کرد، همکارانش تلاش کردند تا از مسئول بهداشت برنامه مراقبت پزشکی دریافت کنند، او به او CPR داد.

آنها بیرون آمدند و بلافاصله احیای قلبی ریوی را به درستی شروع کردند، “شما باید دنده من را مثل اینکه باید بشکنید آن را بشکنید و تا رسیدن آمبولانس ادامه دهید.”

رزا همچنین یک دستگاه AED، که یک دفیبریلاتور خارجی خودکار است، در ماشینش دارد. از زمانی که آن را دریافت کردم، توانستم آن را دریافت کنم و فقط سه بار تلاش کردم.»

این بازیگر همچنین درباره تأثیر این فاجعه بر زندگی او به دلیل «دیدگاهی» که از آن به دست آورده بود، صحبت کرد.

او اعتراف می کند که برای زندگی ای که دارد و همچنین مردمی که در آن زندگی می کنند سپاسگزار است. آنها برای او ارزش زیادی دارند.

او همچنین گفت که باید از تمام کارهای خود استراحت کنید و از زندگی خود به طور کامل لذت ببرید تا در هنگام مرگ احساس گناه نکنید و همچنین تمام افرادی را که در زندگی تان زندگی شما را آسان می کنند را تحسین کنید.

فراموش کردن متنفر بودن از کسی در عوض، افرادی را که در آن زمان با شما بودند تحسین کنید.

نظرات باب اودنکرک در مورد باب ساجت:

همچنین به باب ساجت اشاره می‌کند که در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ درگذشت.

او می گوید که او را بسیار دوست دارد و فقط یک بار او را ملاقات کرده است و هیچکس شبیه او نیست.

او واقعاً خوب ترین مردی است که تا به حال شناخته است. او همچنین گفت که باب ساجت به نوعی مرد دلسوز است. او به همه اطرافیانش اهمیت می دهد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر