ایوشلد; آنتی بادی مونوکلونال در دوز آن تغییر می کند


در این وضعیت همه‌گیری کووید-۱۹، مردم برای هر نوع دفاعی در برابر ویروس تا حد زیادی به واکسن‌ها متکی هستند. در حالی که یک آنتی بادی مونوکلونال برای کسانی که به دلیل شرایط پزشکی نمی توانند واکسینه شوند ساخته شده است.

ایوشلد; آنتی بادی مونوکلونال در دوز آن تغییر می کند

یک آنتی بادی مونوکلونال را می توان آنتی بادی نامید که در واقع از شبیه سازی یک گلبول سفید خاص ساخته می شود. آنتی بادی مونوکلونال ابزار مهمی است که می تواند در زمینه های بیوشیمی، علوم پزشکی و زیست شناسی مولکولی استفاده شود. چند کشور همچنین آنتی بادی های مونوکلونال را به عنوان درمانی برای ویروس کووید-۱۹ مجاز دانستند. افرادی که آنتی بادی مونوکلونال خود را دریافت کرده اند اکنون در مورد در دسترس بودن دوز بعدی آنتی بادی نگران هستند.

ایوشلد;  آنتی بادی مونوکلونال در دوز آن تغییر می کند

اوایل این پنجشنبه سازمان غذا و داروی ایالات متحده پیامی برای استفاده از Evushheld صادر کرد. دوزهای Evusheld نسبت به اقدامات قبلی آنها دو برابر شد.

این عمدتا به درمان افراد بالای ۱۲ سال کمک کرد. این فقط به افرادی کمک می کند که دارای شرایط پزشکی خاصی هستند که در آنها سیستم ایمنی ضعیف تری داشته باشند که قادر به پاسخگویی به واکسیناسیون های داده شده برای ویروس نیست.

افزایش دوز عمدتاً به دلیل انواع جدید مانند BA بود. ۱ و BA 1.1 که در برابر اثرات دارو نسبتا قوی تر بودند. بنابراین آزمایشات پزشکی جدیدی باید انجام می شد تا دوزهای مناسب ثابت شوند.

کاترین لانتوک مدیر ارتباطات علم و سیاست است. وی گفت: هدف اصلی از شروع آزمایش ایجاد محافظت مفید برای افرادی است که به دلیل شرایط پزشکی قادر به تزریق واکسن نیستند. همچنین از کشور می‌خواهد که با این ویروس مبارزه کند.

ابتدا دوز Evusheld 150mg tixagevimab و ۱۵۰mg cligavimab بود. این هر دو به صورت دو تزریق در هر عضله انجام شد. دوزها باید بعد از هر شش ماه ادامه یابد. قوانین جدید ۳۰۰ میلی گرم تیکساژویماب و کلیگاویماب را در هر دوز می آورد.

ایوشلد مسئولیت فروش ۵۰۰۰۰۰ دوز از محصول را که توسط شرکت AstraZeneca ساخته می شود، بر عهده دارد. ۶۰۰۰۰۰ دوز از ۱۳ دسامبر توسط دولت به نقاط مختلف کشور ارسال شده است.هفتم. بر اساس داده های ارائه شده توسط CDC، ۲.۷ درصد از بزرگسالان در کل کشور قادر به پاسخگویی به واکسن کووید نیستند. قیمت ۷ میلیون افرادی که قادر به تزریق واکسن نیستند.

چالش‌های این وضعیت این است که مردم باید در مورد دوزهای اصلاح شده بدانند و باید آنها را مصرف کنند. آنها باید درک کنند که تغییرات در دوزها به دلیل انواع مختلف مانند omicron، BA.1 و غیره است.

با این حال، با افزایش تعداد دوزها، شکاف فعلی بین مردم و مشتریان ایجاد می شود، زیرا نیاز به تولید دوزهای بیشتری توسط ایوشلد وجود دارد تا آنها را در اختیار مردم قرار دهد.

افراد زیادی در مورد اووشلد همین حرف ها را زده اند. آنها صدای خود را بلند کردند زیرا احساس کردند که این فقط باعث هرج و مرج و ناآرامی بیشتر برای افراد درگیر در آن می شود. آنها می گویند که تغییرات در دوزها برای افراد عادی بسیار پیچیده و خسته کننده است.

داروی ایوشلد یک جایگزین عالی برای افرادی است که به دلیل ناتوانی، امید خود را برای دریافت واکسن از دست داده اند. بله، با توجه به تغییراتی که باید در دوز آن انجام شود، دارو باید ارتقا یابد تا بیماران پس از اصلاح آن بهترین نتیجه ممکن را بگیرند. Evushheld توانایی موفقیت را دارد و می تواند کمک زیادی به مردم در مبارزه با COVID-19 کند

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر