این زن برای تجاوز به نامزدش دخترانی هدیه می داد!


به گفته متهم، جیلیان ماکسول دختران جوانی را جذب می کرد که اغلب نسبتاً فقیر بودند و در آرزوی شهرت بودند.

دادگاهی در ایالات متحده، جیلیان ماکسول، نامزد جفری اپستین، میلیاردر و رپر برجسته بریتانیایی و شخصیت برجسته بریتانیایی را به اتهام همدستی در سوء استفاده جنسی از دختران جوان به ۲۰ سال زندان محکوم کرد.

جیلیان ماکسول ۶۰ ساله سالهاست که با سرمایه گذار آمریکایی جفری اپستین کار می کند. ماکسول متهم شد که به اپشتین دختران زیر سن قانونی را برای آزار جنسی داده است، گاهی اوقات خود اپستین را اسکورت کرده و به دختران تجاوز کرده است.

در دسامبر ۲۰۲۱، هیئت منصفه ماکسول را در پنج مورد از شش فقره اتهام، از جمله قاچاق جنسی دختران زیر سن قانونی و مشارکت در حمل و نقل دختران زیر سن قانونی برای رابطه جنسی مجرمانه، مجرم شناخت.
هیولایی با لباس پرنسس

حاشیه های بالا

جیلیان ماکسول یک اشراف انگلیسی است که با بسیاری از سیاستمداران ثروتمند غربی مرتبط است. با این حال، این رابطه او با جفری اپستین بود که او را بیشتر از همه به حاشیه برد.

به گفته چندین زن، او دختران زیر ۱۸ سال را با وعده مدلینگ اغوا کرده و آنها را برای آزار جنسی به اپستین سپرد. به گفته برخی از قربانیان، خود ماکسول گاهی اوقات درگیر تجاوز جنسی بوده و با اپستین همکاری می کرده است.

یکی از دخترانی که قربانی اپستین بود گفت که جیلیان ماکسول بدون اجازه او با مشت به بدن و سینه او زد و به او تجاوز جنسی کرد.

به گفته متهمان، جیلیان ماکسول دختران جوان، اغلب نسبتاً فقیر و مشتاق را جذب می کرد و به آنها می گفت که برای مشهور شدن، وارد دنیای مدلینگ یا هالیوود، ابتدا باید مانند جفری اپستین، ثروتمند و مشهور شد. پیام

این دختران پس از شروع کار توسط اپستین نیز مورد تهدید قرار گرفتند و او به آنها گفت که اگر با او رابطه جنسی نداشته باشند به آنها صدمه می زند.

جیلیان ماکسول چگونه به دام افتاد؟

جفری اپستین، میلیاردر معروف، پس از شروع جنبش (I_is) با اتهامات مختلفی روبرو شد. او به تجاوز و آزار دختران زیر ۱۶ سال متهم شد اما میلیاردر آمریکایی در دادگاه خودکشی کرد و حکم نهایی صادر شد.

پس از رابطه عاشقانه اپستین، نامزد او جیلیان ماکسول نیز با اتهامات مختلفی روبرو شد. ویرجینیا گوفر یکی از اولین افرادی بود که به ماکسول در رسانه ها اشاره کرد و مدعی شد که قربانیان اپشتین را معرفی کرده است.

مورد می تواند لجن را نشان دهد

محکومیت گیلین ماکسول ممکن است شامل بسیاری از اشراف، بازرگانان و سیاستمداران دیگر نیز باشد. به گفته برخی از قربانیان، اپستین در برخی موارد به همراه دوستانش به قربانی تجاوز کرده است.

همچنین، برخی حدس می زنند که ماکسول قربانیان جنسی را به افراد مشهور دیگری معرفی کرده است. این اتهامات شک برخی افراد مشهور در آمریکا و بریتانیا را برانگیخت.

مشهورترین آنها شاهزاده اندرو، دومین پسر ملکه انگلیس است. شاهزاده اندرو که توسط یک قربانی آزار جنسی توسط جفری اپستین به داشتن رابطه جنسی با او در نوجوانی متهم شده بود، دوست نزدیک جیلیان ماکسول بود.

همچنین برخی از قربانیان آزار جنسی مدعی شدند که با مکسول در هتل دونالد ترامپ ملاقات کرده و در آنجا با او قرار ملاقات گذاشته اند.

علاوه بر این، برخی معتقدند که ماجرای اپشتین می تواند بسیاری از سیاستمداران بریتانیایی را ناراحت کند. باید دید که پرونده ماکسول با مصدومیت او یا دخالت افراد مشهور دیگر به پایان می رسد. ابعاد این وضعیت ممکن است در عرض چند ماه واضح تر شود.