اینوزیتول برای مشکلات دوره ای ، خروج از شمارش کلان ، عدم تمرکز و غذای کودک


در اینجا یادداشت های قسمت 338 از Well Fed Women آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن مرور پادکست (HORRA!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و استفانی در مورد اینوزیتول در مورد مشکلات دوره ای ، ترک محاسبه کلان ، عدم تمرکز و غذاهای نوزاد بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شرکت ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان در معرض سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشاء از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و اشتغال از آنها کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما به صورت هفتگی از Card Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات دوره ای

[24:45] شمارش کلان را رها کنید

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] تنقلات کودکان

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و دیگ بخرید

گروه سلامت جامع فیس بوک-خوب تغذیه شده زن

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

شماره 327: چگونه می توان مشکلات دوره ای و عدم تعادل هورمونی را بدون قرص با لارا برایدن ، ND برطرف کرد.

شماره 213: قرص ، دوره های نامنظم و سندرم پس از زایمان با دکتر جولین برایتن

اینوزیتول

اکسیر قارچ گونه چهار سیگمایی شیر

آسیاب های ساده

سپتامبر

BIOtimidators

وقتی من در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم این آهنگ را تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صدق می کند. اما قند خون یک مسئله است همه نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما ضروری است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که تا حد امکان چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات مصرف می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم روز به روز داشته باشید ، حتی اگر یک روز “رایگان” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام تجزیه قند خون توسط BiOptimizers را توصیه می کنم. این غذای آسان نتیجه بسیاری از آزمایشات برای یافتن بهترین فرمول برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول 5 فرمول مختلف را بررسی کرد.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف دهید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور و فیلتر کردن نور کامپیوتر و نور آبی پس از غروب خورشید هستم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس کابل و خستگی غیرقابل توضیح شدم ، به ویژه در شب. اکنون از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox در هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات دانشگاهی همتا سازگار باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را نمی بندد. وقت خود را برای این کار تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15٪ تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید