اولین روز


من فکر می کنم از نظر فنی امروز اولین روز است ، زمین صفربه با این حال ، من فوراً فراموش کردم که قبل از صبحانه روی مقیاس (فقط برای مرجع ، نه برای قضاوت) قدم بگذارم. بنابراین فردا این کار را حتما انجام خواهم داد.

با این حال ، من تمام ویتامین هایم را مصرف کردم! این در حال حاضر شامل یک روز و مقداری ویتامین D ، همراه با چند مکمل است که مادر شوهرم به موها و ناخن هایش قسم می خورد (به نظر من دانه کدو چیزی و بیوتین؟). روز اول ، ویتامین ها! این یک دستاورد است.

ردیاب MyFitnessPal را مجدداً راه اندازی کردم تا جایی برای قرار دادن غذایم داشته باشد. در حال حاضر من فقط به آنچه به طور کلی خورده ام اشاره می کنم تا ببینم کجا هستم ، با هدف حفظ حدود 2500 کالری یا کمتر. البته من همچنان به راه اندازی این داده های مختلف ادامه می دهم.

هنوز راه رفتن را شروع نکرده ام. اگر امروز بتوانم کمی بین قطرات باران فشار بیاورم ، این کار را خواهم کرد. من حداقل یک سلام خورشیدی خواهم داشت.

این یک شروع است.

من صبحانه مقداری آبمیوه / آب میوه نوشیدم اما اکنون مقداری آب نوشیدم. خوشمزه است! چند قوطی نوشابه برای نوشیدن در روزهای آینده باقی مانده است ، اما بعد از آن مدتی آن را نخرید.

روحیه مثبت. حرکت رو به جلو.

دیدگاهتان را بنویسید