انتقاد شدید از «رامبد جوان» ادامه دارد!


محمد سعید احدان معاون سیاسی و رسانه ای رئیس شورای اسلامی در برنامه خندانا از رفتار رامبد جوان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش صبحگاهی به نقل از ایسنا، دستیار سیاسی و رسانه ای رئیس شورای اسلامی در حاشیه آخرین برنامه خندانا پاسخ داد.

در مسابقه کتی بازی از برنامه خندوانه نام وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال توسط یکی از شرکت کنندگان انتخاب و نوشته شد که حذف شد و در مراحل ثبت نام جایگزین دیگری انتخاب شد. . ..

نام فریا غفوری را خط بزنید

پس از پخش این قسمت از برنامه خندوانه در فضای مجازی، رامبد جوان مجری در ویدئویی به توضیح علت این موضوع پرداخت و گفت: عصر پنجشنبه کامران تفتی نام واریا عزیز را در برنامه خندوانه نوشت که او مشکوک بود که اگر در پخش مشکل داشت و این اتفاق نمی افتاد اجازه پخش.

ثبت نام ما نیز با رقابت تداخل دارد و خود رقابت را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین با مشورت شرکت کنندگان و گروه تولید به این نتیجه رسیدیم که نام عزیز فاریا را حذف کرده و نام دیگری را نوشته ایم تا حداقل مسابقه دچار مشکل نشود.

وگرنه فاریا و همه فوتبالیست ها برای ما عزیز هستند و قصد توهین و بی احترامی به کسی را نداریم. در اینجا از فاریا و طرفدارانش عذرخواهی می کنیم.”

شبکه نسیم با انتشار اطلاعیه ای این رویکرد را مرتبط با «سلیقه و نظر گروه سازنده برنامه» دانست و توضیح داد:

در پی اتفاقی که شب گذشته پنج شنبه ۲ تیرماه در مسابقه «قطی بازی» از برنامه «خندوان» پخش شد، به اطلاع طرفداران نسیم العزیز و الممتمایز رساندیم که این شبکه هیچ محدودیت و ممنوعیتی در پخش ندارد. نام برخی از افراد و تصمیم گیری که شد

تصمیم توسط تیم سازنده خندوانه گرفته می شود

سلیقه و نظر گروه سازنده سریال «خنده دار» است و ربطی به سیاست های شبکه سیما و نسیم ندارد.

محمد سعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه ای رئیس شورای اسلامی در واکنش به این موضوع در صفحه توئیتر خود نوشت:

«من عاشق کمدی هستم و رامبد را برای رادیو و تلویزیون مفید می دانم، اما رامبد به تعبیر خودش بدون اینکه کسی به او بگوید اشتباه کرده است.

او به طور مفصل از واریا عذرخواهی کرد، در حالی که باید ابتدا از صداوسیما عذرخواهی می کرد که باعث سوء تفاهم و سوء استفاده از او شد.»

او در این توییت از هشتگ «ظلم رژیم» استفاده کرده است.